Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

+10
misko566
JOJOPB
maico
bladko
Dodo
Lukino
mamomi
CARman
slubox
fuseon
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  maico Po marec 14, 2011 9:17 am

dajme stretko v nedelu pod mostom alebo pri salasi a tam sa mozme dohodnut, alebo ist niekam sadnut napr. do pressa.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  DragonDj Po marec 14, 2011 9:21 am

kua nejako sa to tu rozchadza s tymi datumami lol! ludia proste treba urcit jeden datum kazdy si dokaze ked je to kus dopredu vybavit na jeden den volno ;-) viete vela ludi pracuje v zamestnani kde sa hocikedy neda len tak ze zajtra nepridem... a ak sa pojdete niekam dohadovat staci sa stretnut v namci trebars na kofci hockedy vecer no ne? (btw stranka uz mi ide v normale ak by mal s tym niekto stejny problem dal som prijimat cookies iba z tejto stranky lebo tam bolo cosi pridane z nejakej inej to som deletnul)
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  mamomi Po marec 14, 2011 9:45 am

CARman napísal:mozem rezervovat salon v presse ako kedysi...

to by bola pecka mladý muž :)
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Kosto-206 Pi marec 18, 2011 5:01 pm

DragonDj napísal:takze 20.teho bezny zraz kdesi n parkingu a 27.ho naisto? ci este sa to tak presne nevie? btw ja mats a higi sme mali aj vcera mini zraz pri tescu ;-) a este nieco stranka mi stale ide neuveritelne pomaly :fnuk: ma este niekto Operu a ide mu to tak pomaly?
mne to slape v pohode sem-tam vypne ale pohoda Very Happy
Kosto-206
Kosto-206
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Kosto-206 Pi marec 18, 2011 5:04 pm

no co teda nech viem a som tam kde mam bit :K
Kosto-206
Kosto-206
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  slubox Pi marec 18, 2011 8:40 pm

Chčije a sneží, presne taketo počasie sme mali presne pred rokom, bolo nadherne a v den zrazu kaša...
Ja by som navrhol dať zajtra PressClub , čo vy nato ?
CAAARmeeeen da sa ti to takto narychlo vybavit ? Embarassed
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  DragonDj Po marec 21, 2011 5:48 am

no co ste dohosli chlapi? :spitiny:
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  bladko Po marec 21, 2011 7:25 am

na to ze bude sutaz pred Tescom: kto nasere vic policajtov :eru:

ale nie aj ja som z toho uz aut ale dalsiu nedelu mam VOLNO tak by som mohol dofrcat KONECNE lol!
bladko
bladko
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB So marec 26, 2011 5:24 pm

kedy ? nedeľa ?

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  maico So marec 26, 2011 10:02 pm

JOJOPB napísal:kedy ? nedeľa ?

ano o dva tyzdne v udici Wink
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  DragonDj Ne marec 27, 2011 1:07 pm

Caveste, dnes vecer o 19:00 komu sa bude chcet mensi zraz pri tescu a potom cesta pod dialnicny most na nejake fotky, pripadne na nejake dobre osvetlene miesto ;-) dohoda na mieste :auto:
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB Ne marec 27, 2011 3:25 pm

No ak vydá tak som tam a dúfam, že Vás spoznám Exclamation

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  slubox Ne marec 27, 2011 3:38 pm

vcera sme tam boli :eru:

pri tescu budem Wink
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Kosto-206 Ne marec 27, 2011 3:47 pm

DragonDj napísal:Caveste, dnes vecer o 19:00 komu sa bude chcet mensi zraz pri tescu a potom cesta pod dialnicny most na nejake fotky, pripadne na nejake dobre osvetlene miesto ;-) dohoda na mieste :auto:
ja to nestiham o 6 valim do Tn do kedy tam sa bude??
Kosto-206
Kosto-206
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  slubox Ne marec 27, 2011 3:55 pm

asi do osmej, dost tam fuka, tak neviem ako sa zdrzime
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Kosto-206 Ne marec 27, 2011 3:57 pm

slubox napísal:asi do osmej, dost tam fuka, tak neviem ako sa zdrzime
no parada nabuduce..
Kosto-206
Kosto-206
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  higi Ne marec 27, 2011 8:33 pm

n tak dnes to teda vyšlo :))) :super:
higi
higi


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 3 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.