Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

+10
misko566
JOJOPB
maico
bladko
Dodo
Lukino
mamomi
CARman
slubox
fuseon
14 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB So marec 12, 2011 7:01 pm

Takto to tu budem sledovat co vymislíte Idea

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  misko566 Ne marec 13, 2011 9:46 am

Kurnik tak rad by som dosiel pozriet , no neda sa Sad do 18 som v praci.

Ak budete chciet som ochotny pozicat kuzele, teda ak bude mat niekto nervy sa na mna nakontaktovat a prist si pre ne zrovna ked budem doma :). 0948 541 484
misko566
misko566
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  slubox Ne marec 13, 2011 11:02 am

je to bieda aj somnou, mal som mat volno, no dozvedel som sa ze som v praci od stvrtka do utorka Sad kazdy den dvanastky...
Teraz neviem co stym sakra.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  bladko Ne marec 13, 2011 11:13 am

slubox napísal:je to bieda aj somnou, mal som mat volno, no dozvedel som sa ze som v praci od stvrtka do utorka Sad kazdy den dvanastky...
Teraz neviem co stym sakra.
mne to hovor ja som mal byt dnes doma a hnijem v robote do 19:00 :fnuk:
bladko
bladko
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Blondak Ne marec 13, 2011 3:49 pm

boha ale kolke prachy budete mať ny tych vyplatnych paskach :eru: :eru: :eru:

Lubo si mu mal povedať že nejdeš nech si tam jebne progresaka nejakeho ved maju večšie peniaze ako my. si radi privyrobia kokoti
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB Ne marec 13, 2011 5:13 pm

A príde vlasnte ktosi ?

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  mamomi Ne marec 13, 2011 5:36 pm

mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB Ne marec 13, 2011 6:24 pm

TO bol potlesk kčomu :eru:

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  mamomi Ne marec 13, 2011 6:29 pm

ku všetkému Very Happy niečo som počul, že sa to asi presunie http://zabavsa.sk/?content=obrazok&id=219
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB Ne marec 13, 2011 6:31 pm

No je to mimo témy

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  slubox Ne marec 13, 2011 7:01 pm

jj pravdepodobne sa to presunie na 27.3.
Este to upresnim, nemam net teraz.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Kosto-206 Ne marec 13, 2011 7:06 pm

boze co teda aby som vedel hosi ci mam ostat v BA alebo nie??
Kosto-206
Kosto-206
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  fuseon Ne marec 13, 2011 7:18 pm

20teho to isto nebude Exclamation
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Kosto-206 Ne marec 13, 2011 7:51 pm

fuseon napísal:20teho to isto nebude Exclamation
fasaaa Sad
Kosto-206
Kosto-206
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB Ne marec 13, 2011 8:15 pm

škoda Exclamation nechodite asopon niekde v pb aspon na kavu Question

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  mamomi Ne marec 13, 2011 9:27 pm

JOJOPB napísal:škoda Exclamation nechodite asopon niekde v pb aspon na kavu Question

dnes sme boli na Kysuciach, ale nejaké mini veci bývajú a môžeme zbúchať aj toho 20 teho niečo :) Len také menšie
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  JOJOPB Ne marec 13, 2011 9:35 pm

som za :)

JOJOPB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  fuseon Ne marec 13, 2011 10:02 pm

Buduci tyzden so mnou nepocitajte. SOM MIMO
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  slubox Po marec 14, 2011 5:30 am

fuseon napísal:Buduci tyzden so mnou nepocitajte. SOM MIMO

sak myslis toho 20teho nie ?

sak by sa to teda presunulo na 27.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  DragonDj Po marec 14, 2011 8:09 am

takze 20.teho bezny zraz kdesi n parkingu a 27.ho naisto? ci este sa to tak presne nevie? btw ja mats a higi sme mali aj vcera mini zraz pri tescu ;-) a este nieco stranka mi stale ide neuveritelne pomaly :fnuk: ma este niekto Operu a ide mu to tak pomaly?
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  mamomi Po marec 14, 2011 8:28 am

DragonDj napísal:takze 20.teho bezny zraz kdesi n parkingu a 27.ho naisto? ci este sa to tak presne nevie? btw ja mats a higi sme mali aj vcera mini zraz pri tescu ;-) a este nieco stranka mi stale ide neuveritelne pomaly :fnuk: ma este niekto Operu a ide mu to tak pomaly?

-tak nejako by sa to mohlo zbúchať :)


-ide mi to tak priemerne, nieje to kritické

mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  misko566 Po marec 14, 2011 8:38 am

Kua pani ja som sa tesil na sprinty a slalomy, som si dokonca volno vybavil. Dajte to na 3. aprila na letisko a spravme poriadnu akciu. Radsej neskor a poriadnu nez skoro a o nicom. Ak mam pravdu povedat na parkovisko sa mi neoplati ani prist.
misko566
misko566
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  CARman Po marec 14, 2011 8:47 am

misko566 napísal:Kua pani ja som sa tesil na sprinty a slalomy, som si dokonca volno vybavil. Dajte to na 3. aprila na letisko a spravme poriadnu akciu. Radsej neskor a poriadnu nez skoro a o nicom. Ak mam pravdu povedat na parkovisko sa mi neoplati ani prist.

suhlas....... chce to nieco poriadne a hlavne krasne pocasie.... ja si cas viem spravit vzdy (inak uz som aj Murkovi hovoril, ze je to 20teho-hadam tam nebude sam) Wink
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  mamomi Po marec 14, 2011 8:53 am

CARman napísal:
misko566 napísal:Kua pani ja som sa tesil na sprinty a slalomy, som si dokonca volno vybavil. Dajte to na 3. aprila na letisko a spravme poriadnu akciu. Radsej neskor a poriadnu nez skoro a o nicom. Ak mam pravdu povedat na parkovisko sa mi neoplati ani prist.

suhlas....... chce to nieco poriadne a hlavne krasne pocasie.... ja si cas viem spravit vzdy (inak uz som aj Murkovi hovoril, ze je to 20teho-hadam tam nebude sam) Wink

chalani chcelo by to nejaké posedenie niekde v teple, kde by sme to všetko prebrali. Spísalo by sa na papier čo kde kedy ako a prečo. A ohne :)
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  CARman Po marec 14, 2011 9:04 am

mamomi napísal:
CARman napísal:
misko566 napísal:Kua pani ja som sa tesil na sprinty a slalomy, som si dokonca volno vybavil. Dajte to na 3. aprila na letisko a spravme poriadnu akciu. Radsej neskor a poriadnu nez skoro a o nicom. Ak mam pravdu povedat na parkovisko sa mi neoplati ani prist.

suhlas....... chce to nieco poriadne a hlavne krasne pocasie.... ja si cas viem spravit vzdy (inak uz som aj Murkovi hovoril, ze je to 20teho-hadam tam nebude sam) Wink

chalani chcelo by to nejaké posedenie niekde v teple, kde by sme to všetko prebrali. Spísalo by sa na papier čo kde kedy ako a prečo. A ohne :)

mozem rezervovat salon v presse ako kedysi...
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

!!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu  !!!!! - Stránka 2 Empty Re: !!!!! 2 Vyrocie Autofilclubu !!!!!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.