Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

+4
sperhy
fuseon
mamomi
slubox
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Ut júl 13, 2010 9:41 am

och :/ to je suck. Sme sa chceli spoločne natiahnúť a teraz čo?Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Ut júl 13, 2010 10:07 am

palo ja by so chcel isť v piatok ale ked vidim ake vyjeby u nas robi majster tak idem v sobotu nestoji mi to za to jebať sa v tychto horkach na 16tke od rana do vecera. a inač ja idem v aute sam čiže auto + 1
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Ut júl 13, 2010 12:05 pm

Je to z PB cca 125km takže pohodička jazz :) a škoda chalaniská. No dúfam, že sa tam postretáme tak ako treba a bude to riadna show.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Ut júl 13, 2010 4:24 pm

pisal som aj FaMartovi, rezervujte nam tam pri sebe dve miesta, pre mna a ,,béčka"
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Ut júl 13, 2010 8:18 pm

presne tak hosi rezervujte nam tam dve miesta vedla vas nech niesme rozhadzany.

edit: tak menim počty ide so mnou aj sestra teda aspon teras potvrdila učasť Shocked
edit2: dnes som bol za vasilom a je dost mozne ze kruzky nemusia prist a ked nepridu tak moja učasť zrejme padne
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Št júl 15, 2010 9:58 am

boha tie krúžky ti chodia odkiaľ ty vole?? :)

inak pre zainteresovaných : https://2img.net/h/i164.photobucket.com/albums/u4/mamomi/mapaPB-Cult.jpg toto je asi cesta ktorou chcete ísť je dlhšia o 27km ako cez FM.

edit : s ňou ideme vlastne aj my, Metelo ja a spol


Naposledy upravil mamomi dňa Št júl 15, 2010 10:54 am, celkom upravené 1 krát.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Št júl 15, 2010 10:53 am

ano je dlhsia, ale ma dve výhody je tam skoro vsade rýchlostná cesta


dnes mi dosli z Prahy BBS kola... (dakujem Metelo!) no je nutne ich opieskovat a nastriekat, takze do cultu to nestihnem Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Št júl 15, 2010 10:56 am

no yo šéfe :) ale škoda, že sme svetlá nestíhli. Btw : podarilo sa ti vybrať tie tlmiče?
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Št júl 15, 2010 11:08 am

no aj tak ten týpek má fčul 2 tyzdne dovolenku , na to vypálenie tých krížov... fuck
a tie phersny som nemal ani kedy čeknúť Embarassed a vypáda to tak že ich pozriem v pondelok...
Inak steba aký drifter Palo Shocked ked tak čítam tvoju tému na forum.e30.cz Rolling Eyes
A si dobre zapral ze triapolka na naucenie staci Shocked ved ten motor pouziva mattyas (DK) ako profi motor Twisted Evil
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Št júl 15, 2010 11:20 am

slubox napísal:no aj tak ten týpek má fčul 2 tyzdne dovolenku , na to vypálenie tých krížov... fuck
a tie phersny som nemal ani kedy čeknúť Embarassed a vypáda to tak že ich pozriem v pondelok...
Inak steba aký drifter Palo Shocked ked tak čítam tvoju tému na forum.e30.cz Rolling Eyes
A si dobre zapral ze triapolka na naucenie staci Shocked ved ten motor pouziva mattyas (DK) ako profi motor Twisted Evil

no veď tak to má byť ne?Very Happy v sérii to nebude žiadny extra trhač. A nemám nič iné na robote, len písať na forko Very Happy tak čo narobím. A ako mne tie tlmiče nenáhla tak sa nemusíš ani ty nejako náhliť. Ja len tak :)
Ako som aj tam písal uvidíme čo bude Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Št júl 15, 2010 11:33 am

mamomi napísal: v sérii to nebude žiadny extra trhač.

Shocked Shocked Shocked ja som si kupil ten motor preto lebo je to extra trhač aj v serii, hlavne v lahučkej tricke Exclamation
ale ak ho chceš tak i ho predam za tych 17oooKč ako som si ho kupil, a ja si kupim dáky V12 5,0 z 850i .... nech to je teda trhač , a nie obyčajna triapolka na ,,naučenie" !
Inak od par ludi som už počul že ,, videl si po PB jazdit take auto ako mas ty ale cervene? lebo mu to reve a chodi ako blazon" Rolling Eyes :eru:

idem do stiavnika, som bez netu az do zajtra poobedia, helou
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Št júl 15, 2010 11:34 am

Very Happy:D:D Tak som rád, že ma je počuť Very Happy To nechcem vidieť ako bude zjapať tá M30 s otvoreným výfukom Very Happy:D Tak ako koncový tlmič tam nechám isto

Ten Mattyas je kto vlastne?? Ten na tej zeleno/bielej? Lebo o ňom viem, že má 3,5i ten to nejako rozbehol na SVK, či sa mýlim? Ale teraz sa už nehrabe s tým výkonom. Ako hovorím je to na naučenie dobrý motor. Ale ideál je výkonovo niečo také ako má Ramizko.

A keď hentaké bučory milion objemové tak to už niečo preplňovať. Račej.

edit : každý máme svoje názory :)

edit II : a neviem či chodím ako blázen Very Happy to bude asi tým, že si viem užiť jazdu cez mesto 50-60 tachomterových na dvojke Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  maico Št júl 15, 2010 1:47 pm

no pozeral som z okna ked si akurat siel cez H-acka a bolo poprsane. :eru:
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Št júl 15, 2010 2:22 pm

maico napísal:no pozeral som z okna ked si akurat siel cez H-acka a bolo poprsane. :eru:
kde kedy?Very Happy:D
resp. ja?
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Št júl 15, 2010 9:39 pm

slubox napísal: no je nutne ich opieskovat a nastriekat, takze do cultu to nestihnem Sad
boha ja budem musieť isť na kult jedine na tych prepadnutych 15tkach. kurva by som vraždil :234:
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Pi júl 16, 2010 4:37 am

Ale veď to krásne zmákneš aj na hentých. Keď pôjdete tak 80, či sa mýlim? :) Ale tak hlavne, že sa tam dovalíme nejako :)
Ja od rána na nič iné nemyslím, len na cult.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Pi júl 16, 2010 10:26 am

tak s polutovanim oznamulem ze moja učasť na kulte teda pada na dobro Sad
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Pi júl 16, 2010 10:33 am

ach... To kvôli tým kolám??

Spomeň si na mládi keď si bol mladý isto si mal v prdeli, tak maj aj teraz všetky komplikácie a poď.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Pi júl 16, 2010 12:01 pm

slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Pi júl 16, 2010 12:02 pm

dobrééé!! btw : super idea Wink
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Pi júl 16, 2010 12:25 pm

aspon mam výhodu na zraze... finančnú Cool
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Pi júl 16, 2010 9:47 pm

6:43 do odchodu z PB.......
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox So júl 17, 2010 12:50 am

3:55 do odchodu z PB...

a meteo radar ma teší.. bude pekneee

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Radarb

slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox So júl 17, 2010 2:20 am

2:25 do odchodu...
aktuálny radar ... trošku sa nám pri viedni robia mraky Very Happy
BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Radar2

slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 3 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.