Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

+4
sperhy
fuseon
mamomi
slubox
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Pi júl 02, 2010 4:46 am

Chalani ... nevadilo by vám keby ideme na ten zraz az v sobotu rano ? ... lebo mi vychodi akurat šichta na piatok noc a sobota noc, sobotu dáko vymením, ale piatok sa mi neda... Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Pi júl 02, 2010 5:35 am

to by sme tam potom boli iba v sobotu?
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Pi júl 02, 2010 7:41 am

hoď dovolenku. či? nech to stojí za to.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Pi júl 02, 2010 11:28 am

dovolenku beriem na sobotu...
a boli by sme tam do nedele Very Happy
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Pi júl 02, 2010 11:34 am

no veď uvidíme čo bude, či budem mať vôbec na PH.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Metelo So júl 03, 2010 3:58 pm

Chalosi somnou pocitajte tiez, len by ma zaujimalo kedy v piatok chcte ist? Rano, doobeda, poobede, vecer alebo kedy aspon orientacne az sa viem zariadit aj ja...
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Ne júl 04, 2010 12:38 am

metelo v sobotu rano o 6:30 z PB Wink
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Metelo Ne júl 04, 2010 7:02 am

slubox napísal:metelo v sobotu rano o 6:30 z PB Wink
Tak ten piatok padol?
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Ne júl 04, 2010 7:12 am

zatial jj , citaj o 7 prispevkov vyssie pale
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Metelo Ne júl 04, 2010 7:21 am

slubox napísal:zatial jj , citaj o 7 prispevkov vyssie pale
Ja som si to tu celel cita ale som si neuvedomil ze prave ten prispevok si pisal ty, ten obrazok na domylil Very Happy.
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Ne júl 04, 2010 3:02 pm

Lubooo vyrieš to nejako ty vole. už len kvôli tomu pivu. Sme sa tak s Be bavili, že my by sme aj v piatok išili.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Ne júl 04, 2010 3:36 pm

vymen to s niekim a potiahneš 3 dvanastky po sebe a pohoda
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Ne júl 04, 2010 6:02 pm

uz mam vymenene, ale tu sobotu ! no cash=no fun
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Ne júl 04, 2010 7:16 pm

si nás nažhavil na piatok ty trdlo a teraz takto. No čo. Uvidíme čo a ako. Nejdem predbiehať aby som vôbec išiel.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Po júl 05, 2010 7:36 am

Lubo a teda nieje žiadna šanca, že by si išiel v pátek? Zase keď pôjdeme v sobotu nepôjdem sám. Takže uvidíme. Len silno dúfam, že sa tam dostanem, ale ja to nejako vykoumam.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Po júl 05, 2010 8:25 pm

zajtra budem vediet co a ako ...
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Ut júl 06, 2010 4:15 pm

tak... zatial to je na 75% ze pojdem v piatok ! Jednu sichtu som si vymenil, a este musim dohodnut z druhym chalaniskom ci mi pojde on na druhu sichtu Very Happy sakra ked mi museli vyst rovno šichty Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Ut júl 06, 2010 7:34 pm

slubox napísal:tak... zatial to je na 75% ze pojdem v piatok ! Jednu sichtu som si vymenil, a este musim dohodnut z druhym chalaniskom ci mi pojde on na druhu sichtu Very Happy sakra ked mi museli vyst rovno šichty Sad

no yo Lubomír :) ale ja už zháňam kash. Už som si aj testovaciu jazdu jednej mašiny vybavil. Dúfam, že sa nič nedosere a už keď pôjdeme aj v sobotu. Ale proste ten pátek by bola aká jeba. :K
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Po júl 12, 2010 8:19 pm

skoro mi nedali volno ani sobotu scratch ale nastastie sa to vyriesilo...

takze z PB idem o 6:30 v sobotu rano , somnou v aute fuseon a nase holky

kto ide z PB dalej?
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Po júl 12, 2010 8:28 pm

Vyzerá to tak, že ostatok ide už v pátek.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Po júl 12, 2010 8:34 pm

super, tak to asi nepojdem, usetrim dovolenku Razz dokelu Rolling Eyes

edit: a kto vlastne ide a koho beriete ?
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Po júl 12, 2010 9:06 pm

slubox napísal:super, tak to asi nepojdem, usetrim dovolenku Razz dokelu Rolling Eyes

edit: a kto vlastne ide a koho beriete ?

ja béčko, Metelo a Famart
a nevymýšľaj bež darovať v piatok krv Very Happy dostaneš na celý deň od lekára a hotovo Very Happy ešte ti to aj zaplatia. Ja som to tak vybavil na zajtra
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  slubox Ut júl 13, 2010 3:28 am

beries to strasne jednoducho Palo Rolling Eyes

pisal som este chalanom z BMWklubu co maju ist v sobotu rano, tak asi teda pojdem snimi...
chalani neserte sa, pojte sobotu rano, napit sa mozte aj vecer Very Happy
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  mamomi Ut júl 13, 2010 4:59 am

slubox napísal:beries to strasne jednoducho Palo Rolling Eyes

pisal som este chalanom z BMWklubu co maju ist v sobotu rano, tak asi teda pojdem snimi...
chalani neserte sa, pojte sobotu rano, napit sa mozte aj vecer Very Happy

no yo. Beriem, sry. Ale tak isto sa tam hádam stretneme všetci v šťastnom počte.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Blondak Ut júl 13, 2010 8:14 am

vyzera to tak že ja idem v sobotu. pracovne dôvody
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava - Stránka 2 Empty Re: BMW Cult 17.7. Morava - Ostrava

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.