Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    +3
    n1zmo
    DarkMIKE
    slubox
    7 posters

    Strana 2 z 2 Previous  1, 2

    Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring - Stránka 2 Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo So marec 27, 2010 11:01 am

    no do riti ja som slabsi scratch ale mam zadohraba bolo by zaujimave porovnat to Very Happy DarkMike je ten ujo na nejakom fore alebo niekde?
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring - Stránka 2 Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE So marec 27, 2010 5:07 pm

    Ako som uz pisal Mamomi, v BA na autosalone bude nielen EVO ale aj formula Opel Lotus a to najlepsie- AUDI TT DTM! Treba vidiet nazivo Wink
    Nizmo- najlepsie ak budes mat zaujem spytaj sa v diskusii na nasej stranke www.hbrt.sk

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring - Stránka 2 Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo So marec 27, 2010 7:39 pm

    Okej ale najlepsie bude asi spytat sa a obzriet to vsetko nazivo na autosalone,,tesim sa Wink Vy jazdite preteky ci ako? Ked budem mat hotovu karu mozem sa k vam pridat? Embarassed
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring - Stránka 2 Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo Po apríl 12, 2010 5:39 am

    Super! Wink To Evo je parada ja nemam slov. Dufam, ze to uvidim na nejakom najblizsom kopci v akcii.
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring - Stránka 2 Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat hore Goto down

    Strana 2 z 2 Previous  1, 2

    Návrat hore

    - Similar topics

     
    Povolenie tohoto fóra:
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.