Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    +3
    n1zmo
    DarkMIKE
    slubox
    7 posters

    Strana 1 z 2 1, 2  Next

    Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  slubox Po február 15, 2010 12:18 pm

    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE Po február 15, 2010 10:11 pm

    Do toho si zarataj spalene gumy, zodrate brzdy a spol (co za 240minut jazdenia bude minimum co odide)... a mas cenu na den tak 700-800EUR..
    Wink

    Vitaj v motor-sporte :eru: :eru:

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  slubox Po február 15, 2010 10:25 pm

    sak prave oto ide, nezda sa to ale nakonci sa to nazbiera, nevadiiiiii oni ho vyšúchajú a potom to tam bude lacnejšie Very Happy
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE Po február 15, 2010 10:39 pm

    Neboj, budu jazdy pre verejnost v Brne na Masarykovom okruhu a za podstatne menej...
    A uzijeme si zabavy Wink

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  slubox Po február 15, 2010 10:49 pm

    jj to viem tam to je super , aj BMW zrazy tam byvaju a chalani si nevaédia vynachvalit Cool a dali tam myslim cca 600 kč na cely den !!!! nadhera
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE Ut február 16, 2010 12:12 am

    No super, vidis, ze su dobre ohlasy.
    Ako nic proti Slovakia RIngu, ale predsa v Brne je tym profikov (trataci, zachranari a spol), jazdi sa tam predsa aj FIA GT a FIA WTCC ... Very Happy

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo Ut február 16, 2010 7:32 pm

    Ako na to ze ten nas SKring vznikol teraz a nikto o nom pomaly nevie tak maju dost luxusne ceny. Radsej sa preveziem do Brna kde to mam za polovicnu cenu. Chcu moc rychlo ziskat investicie ale podla mna by tam mali najskor nalakat ludi a takto no neviem.. Rolling Eyes
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE St február 17, 2010 6:04 pm

    Presne tak!! Nechcem moc do toho rypat, ale zdielam taky isty nazor, luxusne ceny a pritom su tam novi ludia, je to trat v "plienkach" , neslo sa tam este nic vyznamne a taketo ceny a pristup Shocked
    V Brne su zabehnuti profici, ktorym doverujem, chodievaju aj chalani z klubu uz asi 3ti rok a vsetko OK.
    A naviac tusim ze to Brno bude mozno aj blizsie Very Happy

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE St február 17, 2010 6:32 pm

    Nejake videjko z Brna, aby ste videli jak sa tam jazdi.
    https://www.youtube.com/watch?v=XGfV8617fqs

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  Blondak St február 17, 2010 11:14 pm

    ta skodovka co ju bolo na zaciatku vydiet nemala chyby :super: hnet by som si isiel na taky okruh odskusat ako sa mi auto sprava v zakrutach.
    Blondak
    Blondak
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  CARman Št február 18, 2010 5:00 am

    skoda tych cien na SK okruhu......v Brne na okruhu som uz bol-ale nejazdil som....pochopitelne Wink
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE Št február 18, 2010 4:13 pm

    Inak da sa jazdit aj v Moste, ale to uz je daleko a pripadne Euroring v Madarsku, ale asi najlepsie vychadza to Brno.
    Tak ked budu jazdy pre verejnost, mal by dakto zaujem?

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo Ne február 21, 2010 8:49 pm

    Ak mi to dovoli cas a financie, tak by som sa velmi rad pridal, ked sa bude cosi organizovat.
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE Ne február 21, 2010 9:35 pm

    Ok budem sledovat Brno, a pak Vam napisem ked sa bude daco konat, kto sa pripoji bude vitany.

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  slubox Pi marec 26, 2010 1:27 pm

    Qo ooooh booze isli sme 200kmh !!! kks aky zazrak :jeffik: :219:
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo Pi marec 26, 2010 1:34 pm

    ak ma teta redaktorka fobiu tak sa necuduj Very Happy ale ta biela type r..ja teciem
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  CARman Pi marec 26, 2010 1:53 pm

    n1zmo napísal:ak ma teta redaktorka fobiu tak sa necuduj Very Happy ale ta biela type r..ja teciem

    kvoli tomu som to tam dal........si predstav ako ti to auto zaraba prachy nizmo.......tam zan za pol hodku pytaju 50 eur.....kolko hodin si uz ty presedel v nom zadara..... :128:
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo Pi marec 26, 2010 2:17 pm

    Ty vole vidis?! ako tak pocitam..nechcete sa niekto povozit na tajpare? usek povazska zilina po dialnici za 40 eur rychlost neobmedzena a pokuty na vlastnu zodpovednost :eru:
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  sperhy Pi marec 26, 2010 4:00 pm

    n1zmo napísal:Ty vole vidis?! ako tak pocitam..nechcete sa niekto povozit na tajpare? usek povazska zilina po dialnici za 40 eur rychlost neobmedzena a pokuty na vlastnu zodpovednost :eru:

    Very Happy:D:D treba sa chytit každej príležitosti:D hadam by to zarabalo:D:D
    sperhy
    sperhy
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  slubox Pi marec 26, 2010 9:24 pm

    sperhy napísal:
    n1zmo napísal:Ty vole vidis?! ako tak pocitam..nechcete sa niekto povozit na tajpare? usek povazska zilina po dialnici za 40 eur rychlost neobmedzena a pokuty na vlastnu zodpovednost :eru:

    Very Happy:D:D treba sa chytit každej príležitosti:D hadam by to zarabalo:D:D
    Rolling Eyes

    rad by som vedel kolko si dal n1zmovi ty dnes za zvezenie :22:
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE Pi marec 26, 2010 10:30 pm

    Caveees pani, inak na SLovakia RIngu zaciatok sezony nebude chybat samozrejme ani nas novy team HillClimb Racing!! budeme tam mat zastupcu v osobe Mariana Matusa s Mitsu EVO, takze foto a videjko z tejto akcie (8.4.2010) sem pridam. bounce bounce
    (BTW: je to fakt sialene auto, dnes na nom pojel malu formulu :)) )

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  n1zmo So marec 27, 2010 6:52 am

    Coze daj nejake specifikacie alebo udaje o tom aute Wink
    n1zmo
    n1zmo
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  DarkMIKE So marec 27, 2010 10:46 am

    Taakze teraz mi pisal, je to EVO s 420PS a 550Nm, stovku to robi kolo 3sec... Vahu nevie, nemaju to este odvazene. affraid

    DarkMIKE
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  mamomi So marec 27, 2010 10:55 am

    DarkMIKE napísal:Taakze teraz mi pisal, je to EVO s 420PS a 550Nm, stovku to robi kolo 3sec... Vahu nevie, nemaju to este odvazene. affraid

    v BA na autosalóne ho uvidíme ?? :)
    mamomi
    mamomi
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring Empty Re: Otvorenie Tuningovej sezony - Slowakiaring

    Odoslať  Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat hore Goto down

    Strana 1 z 2 1, 2  Next

    Návrat hore

    - Similar topics

     
    Povolenie tohoto fóra:
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.