Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

+5
sperhy
Wladis
slubox
CARman
fuseon
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Konatelia zrazu

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Vote_lcap80%Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Vote_rcap 80% 
[ 4 ]
Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Vote_lcap20%Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Celkom hlasov : 5
 
 

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 6:35 pm

Ok teda, ved chapem :) len sme to opytanie odkladali az som sa rozhodol opytat sa za to sa neplati :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Wladis Po september 28, 2009 6:39 pm

fuseon napísal:Ok teda, ved chapem :) len sme to opytanie odkladali az som sa rozhodol opytat sa za to sa neplati :)

ja ked nieco najdem tak donesem ....
Wladis
Wladis
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty môže byť

Odoslať  mamomi Po september 28, 2009 6:55 pm

Sperhyho nápad bol celkom good ja osobne som mal pripravené niake tie peniaze, no som bol prvý krát. Zlakaný :-D takže to ťažko. A teším sa na ďalší zraz (= určite rád prispejem.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 6:56 pm

OK ok so sluboxom to preberieme akou formou to vykoname, dohodnime teda datum, prijimam navrhy kto moze nemoze, chcem ucast aj keby traktore padali
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  maico Ut september 29, 2009 5:50 pm

ja som tiez za prispievanie, a myslim si ze kazdy by mal prispiet tou istou sumou. az zas neriesime :preco dal Fedorko tolko a tolko ked ja som dal dva krat tolko. a az nemusim pol dna rozmyslat kolko mam dat do toho klobuka: 5 eur- nebude to trapne?? 20 eur- ja ich j... tolko im nedam ved Fedorko dal 8 eur. mozeme dat hlasovanie a dohodnut sa na sume. tolko moj nazor Cool
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  CARman Ut september 29, 2009 7:05 pm

chalani -klobuk dolu!:)

PS:coupatko nejaky cas pobudne!:)..prve auto ktore nemam v plane tak rychlo predat....
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Ut september 29, 2009 7:22 pm

maico, ide o to ze kazdy ma ine financne moznosti a inu ochotu prispiet, napriklad jozoo by strasne rad dal aj milion ale chodi do skoly a nema popri praci ziadnu brigadu atd... a su tu iny co su natom financne lepsie a daju aby sa nepovedalo ....

fedorko z felixom ked mozu a maju tu moznost daju 1 euro - co je minimum...
alexander z metodom daju 5 euro lebo maju momentalne nazvys :lol:
proste je to na vas, a nechcem aby sa tu robili potom dve skupiny..ti co dali malo a ti co dali vela, kazdy sme si rovnocenny ! (dokonca aj pri sutaziach - ziadna korupcia ! )
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  maico St september 30, 2009 4:31 pm

no neviem ci to bude tak fungovat ,ale mozeme skusit.
no mali by sme pohladat tych sponzorov. a to keby sa podarilo ,tak by nam to dost pomohlo. len to by sa museli asi viacery posnazit.
ja nieco skusim pozistovat
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Jozoo601 Št október 01, 2009 10:41 am

Slubox napísal:maico, ide o to ze kazdy ma ine financne moznosti a inu ochotu prispiet, napriklad jozoo by strasne rad dal aj milion ale chodi do skoly a nema popri praci ziadnu brigadu atd... a su tu iny co su natom financne lepsie a daju aby sa nepovedalo ....

fedorko z felixom ked mozu a maju tu moznost daju 1 euro - co je minimum...
alexander z metodom daju 5 euro lebo maju momentalne nazvys :lol:
proste je to na vas, a nechcem aby sa tu robili potom dve skupiny..ti co dali malo a ti co dali vela, kazdy sme si rovnocenny ! (dokonca aj pri sutaziach - ziadna korupcia ! )
Len by som to lepšie upresnil do školy už od septembra nechodím, nevydali akosi skúšky, a už normalne zarábam tak nabudúce na zraze velmi rád prispejem aj ked milion asi nie :lol: ten nezarobim ani za 10 rokov, ak teda nevykradnem kdesi banku... Ono asi bude najlepšie ako písal spehry kdesi dať nejaky klobuk a do neho prispievať tak sa to ludom ktorým to vypadlo z hlavy ( ako mne) pripomene
Jozoo601
Jozoo601
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Št október 01, 2009 10:43 am

aha... tak som nebol informovany Embarassed
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Jozoo601 Št október 01, 2009 10:56 am

Slubox napísal:aha... tak som nebol informovany Embarassed
V pohode Very Happy cez leto som mal take obdobie že penazí moc nazvyš nebolo kedže som ešte robil ( alebo skôr nerobil Very Happy ) skúšky v škole a s brigadu zohnať bol problem...
Jozoo601
Jozoo601
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov - Stránka 2 Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.