Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

+5
sperhy
Wladis
slubox
CARman
fuseon
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Konatelia zrazu

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Vote_lcap80%Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Vote_rcap 80% 
[ 4 ]
Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Vote_lcap20%Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Celkom hlasov : 5
 
 

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 9:11 am

Ahojte, kedze sa pomaly zozimnieva a blizi sa konec sezony, ,,vedenie,, clubu sa rozhodlo ze dalsi zraz bude moji mili pod zastitov niektorych zvas, kedy bude, aky bude, kde bude, a ci bude zalezi ot tejto chvile na vas, dohodnite sa medzi sebou, Fuseon a Slubox na zraz pridu ako clenovia. Chceme vam nechat priestor aby ste nam ukazali ako si to predstavujete, nech sa paci ....


Naposledy upravil fuseon dňa Po september 28, 2009 4:24 pm, celkom upravené 1 krát.
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 12:27 pm

preco brzdit zabehnute 👽
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Po september 28, 2009 12:44 pm

PRETOZE SME SI V KLUBE ROVNOCENNY !!!
lebo sa tu spravate ako keby ja z ondrom sme tu boli tí ,,majstri" a vy ostatný ,,brigádnici"
Snazim sa z ondrom davat do zrazu co najviac, co sa tyka cien i organizacie. Takyto zraz ako bol teraz vyjde na cca 20eur !!!
Nikto na zraze neprisiel zamnou a ,,pocuj lubo kolko treba prispiet na club? "
Proste nemame sponzora a je velmi tazke tahat to financne dvom ludom... kedze to je pre vsetkych.
Je lahke prist na dake miesto spravit tam par blbosti a odist, ale pre mna to je trosku zlozitejsie vyberat datum, miesto, vybavovat miesto behacky okolo toho, nikto mi tu naftu nepreplati...
Ceny su fakt podla nasich financnych moznosti a boli sme radi ze aspon Murkovi sa ceny pacili a bol nadseny, ano diplom je kus papiera, lenze aj ten diplom nieco stoji. A mne by bolo blbe robit nieco , ked pojde o nic.
Niektori na slalome nemali ani snahu ist na cas, proste len tak zo srandy, a niektorym sa nechcelo, sak naco ze...

Dajte sa dokopy a spravte zraz, kupte ceny, zajednajte miesto, nezabudnite vybrat počasie...
ked to budete mat predbezne pripravene povedzte datum ,miesto a cas, a Fuseon upravi nazov topicu kde zada datum a cas.
Nezabudnite spravit vo svojom volnom case aj peknu pozvanku ako napriklad teraz co bolo to porsche a nad nim oznam, nech to mozem dat na hlavnu stranku o ktoru sa staram ja vo SVOJOM volnom case.
Nech sa paci, tesime sa !

Bud sa to bude riesit takto ze kazdy zraz spravi daka dvojica klubakov, alebo sa to bude robit po starom ale nie zadarmo , max. 2€ na maly zraz vas nezabije ze. A mate to bez starosti.
Spravi sa klubovy fond kde budu vsetky ,,transakcie" upravovane aby ste vydeli kam idu tie peniaze!
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 12:58 pm

Slubox napísal:PRETOZE SME SI V KLUBE ROVNOCENNY !!!
lebo sa tu spravate ako keby ja z ondrom sme tu boli tí ,,majstri" a vy ostatný ,,brigádnici"
Snazim sa z ondrom davat do zrazu co najviac, co sa tyka cien i organizacie. Takyto zraz ako bol teraz vyjde na cca 20eur !!!
Nikto na zraze neprisiel zamnou a ,,pocuj lubo kolko treba prispiet na club? "
Proste nemame sponzora a je velmi tazke tahat to financne dvom ludom... kedze to je pre vsetkych.
Je lahke prist na dake miesto spravit tam par blbosti a odist, ale pre mna to je trosku zlozitejsie vyberat datum, miesto, vybavovat miesto behacky okolo toho, nikto mi tu naftu nepreplati...
Ceny su fakt podla nasich financnych moznosti a boli sme radi ze aspon Murkovi sa ceny pacili a bol nadseny, ano diplom je kus papiera, lenze aj ten diplom nieco stoji. A mne by bolo blbe robit nieco , ked pojde o nic.
Niektori na slalome nemali ani snahu ist na cas, proste len tak zo srandy, a niektorym sa nechcelo, sak naco ze...

Dajte sa dokopy a spravte zraz, kupte ceny, zajednajte miesto, nezabudnite vybrat počasie...
ked to budete mat predbezne pripravene povedzte datum ,miesto a cas, a Fuseon upravi nazov topicu kde zada datum a cas.
Nezabudnite spravit vo svojom volnom case aj peknu pozvanku ako napriklad teraz co bolo to porsche a nad nim oznam, nech to mozem dat na hlavnu stranku o ktoru sa staram ja vo SVOJOM volnom case.
Nech sa paci, tesime sa !

Bud sa to bude riesit takto ze kazdy zraz spravi daka dvojica klubakov, alebo sa to bude robit po starom ale nie zadarmo , max. 2€ na maly zraz vas nezabije ze. A mate to bez starosti.
Spravi sa klubovy fond kde budu vsetky ,,transakcie" upravovane aby ste vydeli kam idu tie peniaze!

klíííídek Lubo......nikto*nikdy* nemal proti zrazu *nic !.....toto je prvy club s ktorym ,,spolupracujem,, -resp. aspon sa zapajam. a bol som v tom ze ADMIN nie je ten co vidi co robim ale ten co to ma trochu vsetko pod rukou, co to riadi (co robi napriklad plagatiky na hlavnu stranku). TO, ze vas zraz stoji 20 eur by mna teda nikdy nenapadlo-stacilo to prebrat-NA ZRAZE-preberalo sa to aspon v Maninskej?ak hej-co ostatni na to?.....nikomu isto nerobi problem dat 2 eura-z aktivnych a to je to-aktivnych je nas napriek 50 uzivatelom mozno 10-15!-KLUDNE nemusite byt dvaja admini (radsej to nebudem volat admin-volajme to ,,redakcia,,teraz)-v redakcii nas moze byt tych 10 aktivnych!bude menej roboty-rozlozi sa to a nebude to stat kazdeho z adminov 600sk......zbytok sa moze vyberat vstupne-ak sa niekomu nepaci.....nech sa vyjadri!.....ale zas mne sa nepaci, ze mate pocit ze vy dvaja to tu drzite nad vodou (to si zas ja nemyslim) kopec sa nas zapaja-vela ludi pise svoje postrehy.....a nevidel som klub na ktorom by sa cely klub dohadoval kedy kde o kolkej a za akeho pocasia!!myslel som, ze preto je pod fotkou ,,friend,, alebo admin!...proste cim nas bude viac-tym lahsie sa to bude robit!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Po september 28, 2009 1:05 pm

ochota platieb sa preberala tu https://autofilclub.forummotion.com/forum-f15/topic-t95.htm
nikomu sa na zraze nebudem vtierat a zobrat od neho peniaze, vydy to necham na dobrovolnosti, len nik nic, na fore vsetci aky ochotny a kde je reanost
zraz nas nestal 20€ kazdeho ale dokopy - ceny+vybavovanie
ADMINI sme preto lebo mame pod kontrolou forum a hlavnu stranku
ide o to ze aj keby nas je 10 tych co robime zraz... aj tak pride nas 25 a co ti ostatny 15ti?
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 1:07 pm

ten popisok admin tam mam lebo som to zalozil a niekto to byt musi, inak nepojde forum, to len tolko, Mato to co napisal lubo a aj ja nepatrilo tebe, ludia ktorych sa to tyka to asi vedia, aktivita na zrazoch je nula bodova, chodim na zrazy clio clubu renualt clubu BMW clubu a vsade je to rozdele, napr, reklamu ma na starosti v clio clube zabka, ona sa stara o grafiku ceny a proste tricka a podobne, nie ADMIN, o miesto zrazov sa stara Invi, Admini sa staraju o funkcnost clubu na internete. Dalsi clenovia vymyslaju program, proste kazdy ma kusok kolaca ktory musi prezvachat, rovnako dlho funguje afc a aj clio club ale u nas to robime len my.
Ja chcem aby to tu fungovalo ale odpisat na dotaz je uz na fore hadam patricne.

Za svojom si stojim, bud to povedie pokazde niekto iny, alebo sa budeme skladat, skladat neznamena ze ja s lubom budeme za vami chodit a pytat od vas peniaze, ak teda prispejete na fungovanie a pripravu zrazov aby o bolo to prave orechove tak kazdy pridite osobitne a prispejte kolko si myslite ze je vhodne
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 1:12 pm

...fajn, ze som v obraze....kto zadeloval v inych cluboch co ma kto na starosti?......ci ludia sa hlasili dobrovolne?......
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Wladis Po september 28, 2009 2:08 pm

No odomna ste si mali vypitat 2ecka som vam kludne mohol dat len keby ma to napadlo ... ked niekoho zvas stretnem tak vam dam len akosi svami mimo zrazu nebyvam ... a este sa chcem spytat len ze co stalo na tomto zraze 20 eur ? (jedna macher snurka a 2 diplomi ?)
Wladis
Wladis
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 2:25 pm

Wladis napísal:No odomna ste si mali vypitat 2ecka som vam kludne mohol dat len keby ma to napadlo ... ked niekoho zvas stretnem tak vam dam len akosi svami mimo zrazu nebyvam ... a este sa chcem spytat len ze co stalo na tomto zraze 20 eur ? (jedna macher snurka a 2 diplomi ?)

tlacili sa vizitky, diplomy, plagaty, tie snurky na krk sa davali vytazom a lubo siel myslim do ZA pre tie tricka!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Po september 28, 2009 2:28 pm

machersnurky boli 2 pre muzov a zeny (nemozem zato ze zeny nejazdili) = 8€
1 diplom (fotopapier - vytlacenie) 1,5€ x 2
pohonne latky ci uz mne alebo fuseonovi do 10€ - vybavovanie letiska+triciek+snuriek+vytlacenie diplomov+vizitiek

do buducna ked bude letisko som chcel kupovat altanok, nech je pod cim grilovat, ondro mal zohnaty gril atd...
to som chcel zariadit z kluboveho rozpoctu
mali sa vam na zraze rozdavat vizitky, no vsetci nemate farbu v tlaciarni alebo nemate ako, takze v cene mali byt aj vyzitky ktore by ste dali za stierace...

a este nieco, ked sa napise nadpis ze maxi power zraz tak pridete vsetci, nie ze nas bolo menej ako na mini zrazíku pri bancu to bolo velmi LOL 🇳🇴

EDIT: ano carmen mas pravdu
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Po september 28, 2009 2:34 pm

a vybavil som miesto pre futbal, ktosi navrhoval ze hore na rozkvet k osmicke, ale je tam zly prijazd...
miesto je vybavene na strojarskom na ihrisku medzi pavilonmi
tak nech je i ina sranda ako len sprinty a slalomy Cool
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 2:44 pm

Slubox napísal:a vybavil som miesto pre futbal, ktosi navrhoval ze hore na rozkvet k osmicke, ale je tam zly prijazd...
miesto je vybavene na strojarskom na ihrisku medzi pavilonmi
tak nech je i ina sranda ako len sprinty a slalomy Cool

altanky su dva ak by bolo treba grily tiez!:)......uff-futbalom ste ma nepotesili!:)....antipatia k tomu sportu z mojej strany!:)ja si dam bafku a z kapoty vas budem sledovat 🇳🇴 :suspect: pale :sleep: scratch
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  sperhy Po september 28, 2009 3:34 pm

uZnavam ze aj ja som mal prispet:D ale keby ste postavili niaky stolík nan klobuk a na A4ku by ste napísali, že "klubácky fond" tak by určite prispelo viacej ludíVery Happy nikto sa o tom na zraze ani len nezmienil:D teda v mojej pritomnosti:D tak som to ani niako neriesil:D tak isto som aj za ten futbal:D síce som ho nehral ani nepamatam ale tak zahram si.....

a tá účasť tiež nie je bohviečo....najvačší počet ludí som začil na mini zraziku pri Bancu..hned na tom mojom prvom...a od vtedy to ide dole vodkou:D scratch
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 4:21 pm

ok sperhyho napad berem, buduci zraz donesiem klobuk s popisom clubovy fond a kazdy date kolko uznate za vhodne, vsetky info o peniazoch budu v samostatnej teme, mam vytvoreny aj ucet na ucel autofilclubu, kto by mal zaujem anonymne darovat moze si odo mna vypytat cislo.

Tak sa teda jednohlasne rozhodnite ci ma mat zraz po palcom Fuseon , Slubox stym ze sa uskutocni zbierka alebo VY v moznostiach ake mame my teraz.


PROSIM NEHNEVAJTE SA NA NAS, ide nas len dostat tento klub o triedu vyssie, a ako vsetko na svete vsetko zalezi na peniazoch, tak sa snazime aj touto cestou, Wladis otvorene sa ta chcem spytat ci by neslo z firmy dostat nejake darcekove predmety, pripadne nejake veci ktore vam tam zavadzaju, co by sa mohli rozdat ako ceny.

Buduci rok bude aj CUP AUTOFIL CLUBU, vyhra auto ktore si to najviac zasluzi ( nie tuning ) Evil or Very Mad , vitaz bude na logu a dostane POHAR AFC!!!, dufam ze sa tym zvysi ucast a carman svoje auticko porobene krasne silne nepreda :)

A na toto su admini, vymysleli sme tento club, rozbehli sme ho, chceme ho zverejnit bez wbl, vymyslame , my skutocne sedime nad tym co sa bude diat, na vas ale zalezi ci tieto sny budu realizovane. Ide o sumy ktore miniete na veceru alebo obed, alebo v piatok na prve pivo, hadam ma chapete


CIZE po jednohlasnom odrieknuti kto bude zraz robit, bude sa na nom konat Zbierka do FOndu clubu alebo tzv clenske, vyberat sa bude na kazdom zraze, kazdy da kolko chce od 1eura.

Tak cakam odpoved.
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  sperhy Po september 28, 2009 4:31 pm

noo ja som 100% za...s prispievaním určite nebudem mať problem...ved je to pravda, že na všetko treba peniaze...a predsa slubox a fuseon nie sú charita.... lol! mozeme byt radi co pre nas robia :) na klub sa budem snažiť prispievať vždy podla mojich možnostíVery Happy aj ked sú značne obmedzene :lol: :lol: :lol: ale snaha sa cení Wink

btw samizdá že carman spomínal, že nemá čo s peniazmy lol! lol! Twisted Evil
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  slubox Po september 28, 2009 4:43 pm

este dodatok, aby ste si nemysleli tak aj my budeme prispievat ako každý iný na každom zraze...
fcul hned na zaciatku roka, treba sa dohodnut a spravit poriadny ukážkový zraz, a pozvat napriklad TV Podvažie na nakrútenie dakeho shotu. Nech sme zvyditelneny, ja ak sa podari tento tyzden bude BMW E30 Touring (combi) a spravim nan polepy autofilclubu.
Takže sa teším aj na dalsiu sezonu, ale aj este na zodva zrazíky v tomto roku.
K ochote robenia zrazov a vecí ktomu.... robím to rád ale ako je tu uz spomínane sám z ondrom to neutiahnem.
Chystá sa sekcia z výdavkami AFclubu, nech máte prehlad kolko čo stojí, bude sa odstranovat WBL z nasho nazvu
a i to nieco stoji na rok. Tí co nevedia co z tými drahými nálepkami na SPZ alebo co mate niektory na oknách... obiednám pismená .SK a jednoducho si strhnete WBL.SK a nalepíte SK, alebo jednoducho druhú nálepku z už novým písmom.
To je moja vízia, len čaká sa na viac dobrovolníkov čo sa týka platieb, nie len 4-5 zo skoro 50členov
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  petepo Po september 28, 2009 5:08 pm

zdravím pracujúci národ. Ja som za nechc sa zavedú nesačné príspevky a z toho čo sa vyzbiera sa budú financovať všetky výdavky. Bude sa viesť nejaká agenda o tom ako sa mínajú peniažky a tým pádom sa uroveň clubu zdvihne. Ja osobne si myslím,že pár eur nikoho z výplaty nezabije a koho ano,ten si rozmyslí či chce patriť do takéhoto clubu
bounce bounce bounce

petepo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 5:17 pm

petepo to vystihol
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  petepo Po september 28, 2009 5:20 pm

fuseon napísal:petepo to vystihol

treba zorganizovať nejaké stretnutie alebo na najbližšom zraze si všetkých postaviť do radu a narovinu sa spýtať chceš? Nechceš? pale pale pale

petepo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 5:23 pm

verim ze buduci zraz budeme kompaktnejsi a pojde to tak lahko ako hovoris
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  petepo Po september 28, 2009 5:27 pm

fuseon napísal:verim ze buduci zraz budeme kompaktnejsi a pojde to tak lahko ako hovoris

a ešte otázka,ak chcete tie trička by sa dali robiť aj okolo 9 eur,a čím viac tým lacnejšie

petepo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 5:31 pm

za 6 eur to mam v alfe no bez nicku, ked budes mat na kazdom tricku iny nick tak to je drahsie
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Wladis Po september 28, 2009 6:26 pm

fuseon napísal: Wladis otvorene sa ta chcem spytat ci by neslo z firmy dostat nejake darcekove predmety, pripadne nejake veci ktore vam tam zavadzaju, co by sa mohli rozdat ako ceny.
.

No takto ja by som kludne cosi doniesol keby cosi bolo ... ak vies aku mame firmu tak ti poviem ze kedysi sa davali predmety ku kazdemu rocnemu obdobiu ... dostavali sa pohare,tricka,nafukovacky,cukriky,... no nejdem to vypisovat vse ... len proste posledne asi 2 roky velke buum a nic ... ak cosi kdesi bude tak donesem ale akosi ... nist...
Wladis
Wladis
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 6:29 pm

Okis, ved ja len ze keby, my mame elektroinstalaterstvo a istice ako ceny sa nehodia Very Happy
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Wladis Po september 28, 2009 6:33 pm

fuseon napísal:Okis, ved ja len ze keby, my mame elektroinstalaterstvo a istice ako ceny sa nehodia Very Happy

tak mi tie darcekove predmety sme nevyrabali to sa dostava ... chapes ... no a na rozdavanie mam akurat tak letaky a kartonove krabice Very Happy
Wladis
Wladis
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov Empty Re: Zraz AFC - pokec a financne zalezitosti zrazov

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.