Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Clio V6

+3
maico
CARman
wladino
7 posters

Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  CARman Ne február 27, 2011 2:56 pm


to auto je neskutocné a je to totalny cult....stale to stojí skoro milion! Very Happy


v tom by som sa chcel odviest asi radsej ako napriklad v M3 e46 alebo 350Z ... Twisted Evil
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  maico Ne február 27, 2011 4:09 pm

Musi to byt riadna bestia. ale vadi mi ze je tam motor v zadu za sedeckami. takze v zatackach to neni to prave orechove, ako je aj v clanku pisane.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  CARman Ne február 27, 2011 4:58 pm

maico napísal:Musi to byt riadna bestia. ale vadi mi ze je tam motor v zadu za sedeckami. takze v zatackach to neni to prave orechove, ako je aj v clanku pisane.

porsche maju motory este viac vzadu-skoro za zadnou napravou a ake su skvele aj v zakrutach..... :)

ale ako som sa tiez v clanku docital tak druha generacia od roku 2003 uz bola v zakrutach o dost lepsia....cize hlavna chyba podla asi v podvozku......
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  slubox Po február 28, 2011 1:42 pm

mna to neberie, umna je clio vseobecne ako autíčko do mesta na nákupy, nič viac ...

°_°
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  CARman Po február 28, 2011 2:15 pm

slubox napísal:mna to neberie, umna je clio vseobecne ako autíčko do mesta na nákupy, nič viac ...

°_°

tak isto ako je BMW 3 alebo 5 pre 5-člennu tučnu nemecku rodinku....alebo 7 pre mafiana......ja by som auta nikdy takto neskatulkoval... :)
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  maico Po február 28, 2011 4:34 pm

do mesta je 1.2l, ale isto nie 3.0 V6 co je v tom cliu. to ma vetsiu silu ako vase 3,5.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  mamomi Po február 28, 2011 4:38 pm

https://www.youtube.com/watch?v=gvJbcpkyipM to auto nebude zrovna do mesta na rožky ^^
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  slubox Po február 28, 2011 5:33 pm

maico napísal:do mesta je 1.2l, ale isto nie 3.0 V6 co je v tom cliu. to ma vetsiu silu ako vase 3,5.

to ma absolutne netankuje... hovorim tu o vzhlade a velkosti :*

Klijo ma 230koni pri V6
BMW ma 258koni pri R6
ked chces porovnavat tak si zober rovnake rocniky, neporovnavaj nove klio z BMW technikou z pred 20 rokov Rolling Eyes


a tak... zas sme pri porovnavani z BMW... asi si zrusim nick Rolling Eyes
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  CARman Po február 28, 2011 5:43 pm

slubox napísal:
maico napísal:do mesta je 1.2l, ale isto nie 3.0 V6 co je v tom cliu. to ma vetsiu silu ako vase 3,5.

to ma absolutne netankuje... hovorim tu o vzhlade a velkosti :*

Klijo ma 230koni pri V6
BMW ma 258koni pri R6
ked chces porovnavat tak si zober rovnake rocniky, neporovnavaj nove klio z BMW technikou z pred 20 rokov Rolling Eyes


a tak... zas sme pri porovnavani z BMW... asi si zrusim nick Rolling Eyes


lubo nic v zlom....ja mam ake-take pochopenie pre tvoju vasen a zazranie do znacky BMW..... myslim, ze ked vysla e30, niekto si vedel predstavit, ze raz z toho bude to co znamena M3 dnes? ....proste na to auto sa pozeraj inak ...je to clio a ak by si si precital clanok tak by si vedel, ze z obycajneho na V6 nepasuje ani jeden karosarsky diel....a potom neporovnavaj motor V6 v cliu ktory sa daval este do prvej laguny s motorm R6 od bmw s vanosom a neviem cim este...ked chces porovnavat motory,tak si vezmi kludne aj mamomiho 3,0 V8 s 218 konmi!!!! ... proste nikto ma nepresvedci o tom, ze clio V6 je vacsi kult ako napriklad E30, uz len preto, ze je to aj rarita....mne tiez nepride ani M5 ani trosilililinku ako sportové auto a pritom je to plnohodntný sportiak.....proste to len vyzera ako drahsia oktavia....a to isto je aj clio.....(a to je niekedy lepsie.....tiger v kozuchu jahniatka) Razz

Nick si nemusis premenovavat.... :auto:
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  slubox Po február 28, 2011 9:49 pm

*ebte nato, ja som tu z porovnavanim z BMW nezacal...
Tak si radcej kazdy precitajte pekne od zaciatku, co sa tu vlastne riesi... Porovnavame tu zrazu kilo peria z kilom zeleza. Kazde auto ma nieco doseba

Bodka
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  fuseon Ut marec 01, 2011 7:30 am

fuuha chlapci, stop. O tom V6 cliu viem viac ako cely klub dokopy a aj ten clanok poznam, clovek ktory to pisal mal udaje z wikipedia.org vzivote stym nesiel, ja som to mal cest vidiet na zraze Renaultclubu, viest nie, kazdpadne clio II 3.0 V6 je v tomto smere nieco ako mytus, to je este o priecky vyssie ako cult napr E30.

Carman : Karoseria je ta ista, ten bodykit je tam dosrobovany nad plechy!! takze to sedi, rozdiely zacinaju okolo motora. Ten je tak odvetrany spoza prednych sedaciek, ze nieco ako vyhriaty kokpit je len nieco co si pan redaktor domyslel. Nieje to najrychlsie, ani najkrajsie a ani najobratnejsie auto na planete, tieto privlastky maju auta za 10 20 30 nasobne sumy, kazdpadne jedno je iste, clio V6 im robi rozbor vyfukovych plynov a nato ma. Motor je stara asi 20 rocna klasika este zo Safrana 2 ventilova technika neskor 4, cize Slubox porovnavaj motory tak okolo roku 1988 a vyssie do max 1995 kedy sa prestal vyrabat.

Keby sa ma niekto spytal ci si chcem ist zajazdit na tom cliu tak asi odmietnem, je to burtal auto, kuknite zive recenzie napr TOP GEAR, aj Clarkson ho vyhlasil za najbrutalnejsie auto tejto triedy, navyse nema konkurenciu.

Kazdopadne ja by som ho doma mat nechcel prave preto ze ic je tak malo, buracky ziadne a ND drahe, ale kto na to ma bude ten pravy INDIVIDUAL, a ked zacnes palit zadne gumy na cliu, ver ze ti adrenalin stupne aj s renaulta.

inak ten motor tam je fakt nahovno usadeny, kazdpadne su nato teamy firmy ktore to prerabaju pre clio cup. Je to viac chutovka pre oko ako zavodak.
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  maico Ut marec 01, 2011 6:36 pm

jasne.. hadam sa tu nebudeme hadat ako male deti. ja som to skor myslel ze ani clio3,0 ani 3,5 neni na rozky. Wink Very Happy
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  bladko St marec 02, 2011 10:28 pm

maico napísal:jasne.. hadam sa tu nebudeme hadat ako male deti. ja som to skor myslel ze ani clio3,0 ani 3,5 neni na rozky. Wink Very Happy
tak neako ale moja Raketka je na pecivko idealna Very Happy
bladko
bladko
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  wladino So marec 05, 2011 10:56 am

:eru: ake vášne tu okolo toho lol!
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  maico So marec 05, 2011 5:10 pm

wladino napísal: :eru: ake vášne tu okolo toho lol!

A ty mas na to aky nazor??
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  wladino Ne marec 06, 2011 3:50 pm

je to jasne ze to je bezkonkurencne vozidlo v sportovej triede..az tak sa zasa tomu nerozumiem..paci sa mi,to ako jasne..ked vyhram tie euromiliony tak by to bolo tiez v garazi aj ked by som to plnohodnotne nevyuzil :eru:
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Renault Clio V6 Empty Re: Renault Clio V6

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.