Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

+4
-ba-
Dodo
Blondak
fuseon
8 posters

Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon Ut február 22, 2011 6:25 pm

Cena dohodou... bez zbytocnych reci preco a tak. Proste su ine priority, malo penazi a casu.
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  Blondak Ut február 22, 2011 6:28 pm

pichnem do nej aj sedmu?
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon Ut február 22, 2011 6:38 pm

no to neviem mozno na milimeter Very Happy ,garaz samotnu isto nie!!!
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  Blondak Ut február 22, 2011 6:52 pm

fuseon napísal:,garaz samotnu isto nie!!!
ondrej počuj ja som blondak a tymto si ma zmiatol. čo vlastne ponukaš? alebo to roby tyz 9 kav čo som dnes vypil Very Happy
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  Dodo Ut február 22, 2011 6:56 pm

ondrej ty predavas cabrio ci co? Razz
Dodo
Dodo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  -ba- Ut február 22, 2011 7:09 pm

Kokos ze 9 kav sak to by slahlo hned mam problem zniest 3 a aj to uz ledva.A co predavas spravil si tu chaos Cool
-ba-
-ba-
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon Ut február 22, 2011 7:29 pm

Ide o auto nie o garaz, garaz uz lepsiu mat nemozem, mam v plane nieco ine potrebujem kapital, budem plakat, auto ponukam len tu, nikde inde, chcem aby ostalo v clube, aby som nan videl, namakal som sa na nom a ako aj predpokladam tak este aj namakam ale mozno motyka vystreli :) k autu ponukam aj zdvihak a vsetky diely co poostavali MT2 pacek tiez. Cenu si predstavujem tak 4500 eur. Investicia je uz len lak a je stoho nove auto. Nerobme stoho kovbojku :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  mamomi Ut február 22, 2011 10:03 pm

Ondrej chce nejaký kombajn :) pravda Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  slubox Ut február 22, 2011 10:26 pm

samizdá že som mu narobil chúťky :eru:
btw. prajem skorý predaj, lebo za 4500€ už su omnoho novsie auta v ponuke, ale verím že si to rozmyslíš a ked príde kupca tak neurobíš tú chybu ako ja , že ho necháš odíst tvojím vysnivaným autom Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  CARman St február 23, 2011 7:36 am

fuseon napísal:Ide o auto nie o garaz, garaz uz lepsiu mat nemozem, mam v plane nieco ine potrebujem kapital, budem plakat, auto ponukam len tu, nikde inde, chcem aby ostalo v clube, aby som nan videl, namakal som sa na nom a ako aj predpokladam tak este aj namakam ale mozno motyka vystreli :) k autu ponukam aj zdvihak a vsetky diely co poostavali MT2 pacek tiez. Cenu si predstavujem tak 4500 eur. Investicia je uz len lak a je stoho nove auto. Nerobme stoho kovbojku :)


...ja sa poseriem Shocked

ked si si ho kupovat tak si mal pocit ze si John D. Rockefeller?? Teraz potrebujes kapital tak auto kupene za 2000 eur + neskutocne novych veci ....ale hlavne tej roboty tu ponukas za 4500 eur (ked to inzerujes len tu na clube tak to nepredas-lebo tu nikto naky nie je kto ma tolko v hotovosi na minutie-daj to na bmwclub, nie?)

Len tym chcem povedat, ze nechapem ten pristup, ze mam vo vacku 2000 kupim si auto za 1990, za tych 10 natankujem a potom zivorím a rozmyslam kde zohnat peniaze....takto to robim rok, zhanam, makam na tom a potom od unavy poviem, ze uz mam chut na nieco ine alebo ze uz sa mi to neoplati a dam to prec.....je to nerozumne, neekonomické, atd.

Len si ho ty nechaj a co spravis ked garaz sa preda a auto ti ostane....bude vonku???cabrio???to nie je dobry napad
Garaz predavaj ako poslednú!!!
To auto bude krasne a ojedinelé.........

Ja proste dufam, ze sa z toho vyspíš!! (a Luba si nevsímaj-neber si z neho príklad :128: )
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  slubox St február 23, 2011 8:59 am

ludia ved citajte... aky ne nadpis príspevku ?
garaz KTOMU !! cize garaz je ako bonus ku kabriu ktora sa potom plati len 20 € /mesiac

ano ano, neber si z Luba priklad, lubo tiez predava 335i :eru:
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  CARman St február 23, 2011 9:46 am

slubox napísal:ludia ved citajte... aky ne nadpis príspevku ?
garaz KTOMU !! cize garaz je ako bonus ku kabriu ktora sa potom plati len 20 € /mesiac

ano ano, neber si z Luba priklad, lubo tiez predava 335i :eru:

ja si vysvetlujem ,,cabrio garaz,, ako garaz v ktorej ma cabrio.... scratch

inak by tam asi bolo cabrio, garáz...
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon St február 23, 2011 10:08 am

Pekneeee, tesi sa ta ucast, niektory uz vedia ale je FAKE, proste len oser aby ste sem cosi napisali, kazdy sem pise len ked sa deje nieco burtalne, nikto nenapise, chalani tak ako dari sa? Auto nepredavam, a ani asi nikdy nepredam a ani nechcem, je to moj cuker, radsej nech mi stoji v garazi ako ho nemat vobec. Garaz nepredavam, nieco take zohnat dnes je umenie. Ale kludne piste dalej :) ROkefeler niesom :)

cena je na slovenske pomery premrstena to je jasne :) ak sa podari to nahodit do toho MT2 origo packetu a hodit na to povodny Polaris metallic lak tak to bude mat daleko vyssiu hodnotu vo svete aj radobo tisicoch eur, samozrejme nie na SR ale tak DE atd. ked kuknete inzerciu do 5000 eur sa tam predavaju hnilicky z rozbombardovym interierom a 1.8 motorom. taky MT2origo s 2.5 stoji okolo 10 000eur. Pre nas nemyslitelne polozky, ale rok co rok to bude mat vyssiu cenu. Pre mna to ma ale uz len cenu emocnu, proste zabavka, ja to ani ako auto neberem :)

kazdopadne bude mat takuto farbu :) mozte sa vyjadrit :)
Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu P1010055
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  Dodo St február 23, 2011 10:13 am

ta farba sa mi lubi Cool
Dodo
Dodo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  CARman St február 23, 2011 10:15 am

uff......to som si normalne vydychol.....mi to fakt neslo do hlavy!!!!!! Very Happy

JJ s tymi cenami na zapade je to tak ako to hovoris...

farba krasna ale nebude to robit blbosti ked podklad je taky tmavomodry?

CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon St február 23, 2011 10:17 am

To budem riesit s profikmi od laku, je dost mozne ze to pojde az na povodnu farbu ktora je pod tou modoru :) smirgel a pome :) ratam s investiciou okolo 1000 eur, tento rok ale este nie, mozno buduci, tento rok to chcem poskladat aj ked roznofarebne :) viac v mojom topicu oki?
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  CARman St február 23, 2011 10:20 am

Este ma zaujima co to je MT2

to je nejaky druh bodykitu co sa daval na E30?

daj foto.....ja som cosi googlil...ale nic ,,echt,, som nenasiel
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon St február 23, 2011 10:23 am

je to Mtechnic II presne ako hovoris, je to bodykit ktory sa montoval na e30, uz ho mam takmer cely okrem prahov, tie zhanam no zatial som nenasiel pod 200 eur ziadne, inak cely ten kit stoji okolo 1000 eur, palastovy, takto to bude vyzerat len v tej striebornej - toto su auta bratov z BA - ked som to videl nazivo hned som kukal E30cabrio - toto bol motiv a toho sa drzim

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Dsc5420b
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  CARman St február 23, 2011 10:35 am

hezkyyyy....jedine co tam mne vadi su kola na tych autach.....viem viem-je to kult a isto je to viac original alebo ja by som na to auto isto dal 17" !!!

<script src='http://img715.imageshack.us/shareable/?i=61b83.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu 61b83</noscript>


<script src='http://img690.imageshack.us/shareable/?i=bmw320i60375.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Bmw320i60375</noscript>
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  slubox St február 23, 2011 12:34 pm

do papierov das max 16 aj to uz z problemom ...
ide o originalitu

fuseon , vravis ze keby slezo neprisiel kumne ani otom nesnivas co Very Happy
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  mamomi St február 23, 2011 12:40 pm

ja som to vedel :), že to je somarina. Som ale rád, že si ma dlho nenapínal :) Už som sa bol informovať o predaji obličky v poľsku, že pôjdem pre cabrio Very Happy
:spitiny:
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon St február 23, 2011 1:07 pm

slubox napísal:do papierov das max 16 aj to uz z problemom ...
ide o originalitu

fuseon , vravis ze keby slezo neprisiel kumne ani otom nesnivas co Very Happy

bol to hodne velky dovod 98%

Mato ja budem mat na aute tie borbety, lestene limce a stredy vo farbe auta :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  maico St február 23, 2011 3:13 pm

a zvihak nepredas? Wink
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  fuseon St február 23, 2011 4:09 pm

za 350 je tvoj
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu Empty Re: Predam cabrio garaz 20eur /mesiac ktomu

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.