Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez preplňovania už ani krok

5 posters

Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  mamomi Pi január 21, 2011 7:07 am

Ty vole, toto čo sú už za hodnoty. http://autoviny.zoznam.sk/cl/100212/1000681/BMW-X1-s-novym-4-valcovym-TwinTurbom Zachvílu tu budú 1,4 fábie s 200 koňami len taký rachot.


Naposledy upravil mamomi dňa Pi január 21, 2011 12:39 pm, celkom upravené 1 krát.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  slubox Pi január 21, 2011 7:23 am

ved bmw 716 (sedemstosestnast) qadturbo sa uz vyvija Wink
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  maico Pi január 21, 2011 10:27 am

No chlapci.. treba nakupit tie osem, dvanast, dvadsat valce pokial su, lebo bmw uz bude vyrabat len stvor valceky Very Happy
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  mamomi Pi január 21, 2011 12:24 pm

y. treba treba. Ale budúcnosť isto bude krutá a plná týchto malých motorov s metrovými zotrvákmi aby to malo ako taký chod. Jediný štvorválec ktorý by som momentálne chcel je SR20DET, prípadne CA18DET. Nissaňácke motory. Ale teraz mám inú prioritu ktorú omielam už 3. týždeň a vždy sa to nejako dodrbe Sad ale už to je na kludnej ceste, teraz to padlo na tom, že týpek mi volal či by som radšej neprišiel cez týždeň. A ja môžem, teda chcem až najskôr vo štvrtok. Tak snáď sa to už vydarí a bude aj nejaký ten viac valec. Len tak medzi rečou čo BMW vyvíja ma už nezaujíma ani trochu, pre mňa tie autá už nemajú význam a hlavne nemajú srdce, alebo ako to nazvať. Mne to už nič nehovorí, srdcovky sú autá okolo roku 1990 od rôznych značiek. Vtedy podľa mňa vznikali autá ktoré mali dosť do seba. Či už triciatky ktorých je už aj v PB kopec no jediná ako taká čo stojí za to je u Ondreja v garáži. Na ďalšej pracuje Lubo (dúfam, že plánov sa bude držať ďalej a za pár piatkov bude krásavica). Tá moja má už len kasňu a palubku z E30. Ale to je osobitná kategória Very Happy (no aj k nej by mali onedlho pribudnúť nejaké aktualizácie)
ďalej to je podľa mňa Nissan S13. Potom Lancia delta Integrale. Všetko sú to pre mňa autá ktoré mi robia husiu kožu. Kričím hneď keď ich vidím.
Ale moc silno dúfam v jednej veci a to, že Mpower motory nezačnú robiť tak ako napr. Fabia RS nafťák, prípadne objem 1,4 a podobne. A budú sa držať poriadneho objemu. Uvidíme ako sa to bude vyvíjať.

Zase reč o ničom Very Happy Ale aspoň som zase podal môj názor. Je škoda, že tá aktivita na tomto fóre je taká oničom. Neviem čo si ľudia myslia, prečo sme nechodia. Ale veď nech si robí každý čo chce :). Možno by bolo dobré, keď by sa k tomuto niekto vyjadril a napísal, čo mu vadí a prečo sem nechodí. To, že ľudia si tu prezentujú svoje názory? Alebo píšu o tom o čom ich baví? Snáď nie preto, ale rád by som si vypočul každý názor.


peace!
:auto:
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  maico Pi január 21, 2011 12:35 pm

No ja som ties toho nazoru ze pre mna su uz naj-auta vyrobene co bude dalej ma netrapi.

A co ta tyka pristupu clenov klubu k foru nechapem jednu vec. je tu prihlasenych za den XY ludi a s toho napisu prispevok traja az piati. NECHAPEM!!! niekedy si pripadam ako keby sme boli citatelsky kruzok 5ti ludia pisu a 20ti citaju.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  sperhy Ne január 23, 2011 2:16 pm

čo najviac zaráža mňa je rozdiel v cenách X1 ky...X1 s najslabším motorom 18d stojí 24000€ cca a 23d (2liter biturbo) 35 000€ Very Happy škoda... a tej spotrebe toho benzínu aj tak neverím! Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  fuseon Ne január 23, 2011 5:45 pm

ani ja, na 1.4 tsi sme sli so sluboxom 6.2 priemer, no na dialnici to pod 8 nejde, 2liter zobere tych 9 isto
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Bez preplňovania už ani krok Empty Re: Bez preplňovania už ani krok

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.