Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

3 posters

Goto down

SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm Empty SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

Odoslať  slubox Št december 02, 2010 9:21 pm

zajtra je piatok a ja som cely den v práci, tak si to nemozem zariadiť

teda neviete niekto ci je v Hume otvorene aj v sobotu ?

potreboval by som bud ak ma niekto doma, alebo by mi skocil do Humy kupit 20cm rúry z priemerom 57mm

vecer by som si preto prisiel ked skoncim v práci

A kedze uz je dost neskoro, uz to tu asi dnes nevybavím tak ak sa niekto nájde tak mi prosím zajtra zavolajte

Ďakujem !
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm Empty Re: SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

Odoslať  fuseon Pi december 03, 2010 6:11 am

tie dve rurky co som mal prichystane na vyfuk by mali byt take sa mi vidi, su niekde v garazi, pomeraj!!
SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm 17092010736 v lavo nad nosnikom su vyfotene
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm Empty Re: SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

Odoslať  slubox Pi december 03, 2010 5:37 pm

aha super, na nete som az teraz, dufam ze rurky budu presne !!! cez den mi NIKTO nevolal , takze kardan bude asi az v pondelok a znovu preveziem dalsich par eur k zvaracovi, lebo v nedelu idem tiez scratch
ochotníčkovia Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm Empty Re: SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

Odoslať  mamomi Pi december 03, 2010 6:17 pm

veď keď ti Ondrej zavolal tak to bolo vybavené. Sú to 57 rúry. lebo ich kupoval na výfuk
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm Empty Re: SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

Odoslať  slubox Pi december 03, 2010 8:27 pm

mamomi napísal:veď keď ti Ondrej zavolal tak to bolo vybavené. Sú to 57 rúry. lebo ich kupoval na výfuk

to naco kupoval 57 rury na vyfuk ? ved sa davaju 47mm Shocked

a nik mi nevolal aj tak Very Happy proste na net som prisiel az vecer. ale neva, tyzden hore dole ze Surprised
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

SURNE piatok !!!!  ....trubka z priemerom 57mm Empty Re: SURNE piatok !!!! ....trubka z priemerom 57mm

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.