Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nahradne dieli na e38 730d

2 posters

Goto down

Nahradne dieli na e38 730d Empty Nahradne dieli na e38 730d

Odoslať  Blondak Pi november 12, 2010 2:13 pm

ahojte pani založil som si takto temu nanahradne diely pre moje auto a všetko budem davať sem aby som netvoril zbytočne nove a nove temi.
tak čo by som rad len tak informačne nemate niekto k dyspozicii 3 parkovacie senzory na e38 prave potrebujem ich lebo už sa nedaju hodiť ani do nudzoveho režimu. ja mam k dyspozicii iba komplet celi naraznik aj s vystuhami a 4mi senzormi za 200€ ale je mi to na nič
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Nahradne dieli na e38 730d Empty Re: Nahradne dieli na e38 730d

Odoslať  CARman Pi november 12, 2010 2:38 pm

Blondak napísal:ahojte pani založil som si takto temu nanahradne diely pre moje auto a všetko budem davať sem aby som netvoril zbytočne nove a nove temi.
tak čo by som rad len tak informačne nemate niekto k dyspozicii 3 parkovacie senzory na e38 prave potrebujem ich lebo už sa nedaju hodiť ani do nudzoveho režimu. ja mam k dyspozicii iba komplet celi naraznik aj s vystuhami a 4mi senzormi za 200€ ale je mi to na nič

kupo neoriginal sadu z netu ,ci nie?
http://auto.bazos.sk/inzerat/5501337/Nove-univerzalne-parkovacie-cuvacie-senzory-s-displejom.php
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Nahradne dieli na e38 730d Empty Re: Nahradne dieli na e38 730d

Odoslať  Blondak Pi november 12, 2010 2:51 pm

vieš ako ale či budu pasovať do naraznika a ako ja by som aj zobral celi ten naraznik ale čo s toho ked mi potom v nom budu stať peniaze
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Nahradne dieli na e38 730d Empty Re: Nahradne dieli na e38 730d

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.