Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K: V8 blok

5 posters

Goto down

K: V8 blok Empty K: V8 blok

Odoslať  mamomi St november 10, 2010 11:19 am

Kúpim V8 holý blok s 4mi piestami a 4mi ojnicami.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  fuseon St november 10, 2010 12:37 pm

hmmm toto smrdi obyvackovym designom
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  mamomi St november 10, 2010 12:49 pm

fuseon napísal:hmmm toto smrdi obyvackovym designom

Twisted Evil veľmi správne
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  Jozoo601 Št november 11, 2010 7:22 pm

mamomi napísal:Kúpim V8 holý blok s 4mi piestami a 4mi ojnicami.
Na Tuningsalone v Brne bola firma ktorá takéto stoly predavala, už boli aj chemicky vyleštene, bola to nádhera ale cena bola tušim okolo 20 000kč Sad, inak skús dakedy pozrieť nejaku veteransku burzu na morave, sem tam sa tam take čosi objaví a pri troche štastia to bude za cenu šrotu
Jozoo601
Jozoo601
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  CARman Št november 11, 2010 7:29 pm



tusim s tym prisiel prvy krat chlapik z TOP GEAR.....:) super napad to je!
Ale je to drahe a nikdy ho asi tak ,, nevylestis,, ci?
Ale Ondrej, aj ja som hned vedel, ze pojde o stol ked to sem hodil......to tie myslienkove pochody... Very Happy
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  mamomi Št november 11, 2010 9:49 pm

určite nájdem nejakú kyselinu, prípadne nejakú leštiacu vec na flexu. To si ja pozisťujem, zatiaľ mám jeden v ponuke za 4000kČ, no to by som ešte dal dole. Ale nejako to nenáhlim no už sa chystám a mám ďalšiu vec do budúcna čo chcem zanechať po sebe, dnes som nad tým rozmýšľal.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  Jozoo601 Pi november 12, 2010 4:37 pm

mamomi napísal:určite nájdem nejakú kyselinu, prípadne nejakú leštiacu vec na flexu. To si ja pozisťujem, zatiaľ mám jeden v ponuke za 4000kČ, no to by som ešte dal dole. Ale nejako to nenáhlim no už sa chystám a mám ďalšiu vec do budúcna čo chcem zanechať po sebe, dnes som nad tým rozmýšľal.
Žiadna kyselina ti to nevyleští, iba ak si namiešaš roztok kyseliny citronovej, ta ti to pekne vyčisti, ja som už leštil motor na moju zetku ale je to riadna prplačka, vkuse dookola šmirglovať, a nakoniec som to na vrtačke leštiacimi vlnami preleštil, rovne plochy sa daju vyleštiť v pohode ale najväčší problem su kadejake zakutia, kde sa ničim nedostaneš a tam to treba robiť všetko ručne, a další problem je v tom, že aj tak to treba každu chvilu preleštiť lebo ten lesk zajde.
Jozoo601
Jozoo601
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  mamomi Pi november 12, 2010 4:42 pm

mám času dosť, ja sa nikam neponáhlam. Preto to už teraz riešim. No už mám aj ponuky, ale 4000kČ za blok nedám. keď mám za 200e celý motor. Tak uvidíme.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  slubox Pi november 12, 2010 4:43 pm

pri Brne desi lestia strojovo, ponoria kolo (alebo inu somarinu) do dakeho roztoku a vyjde to komplet vyleštené


btw. ked sme uz pri tom stoliku z bloku Very Happy neviem kedy sa dotoho pustim, nebude to taky fešácky ale aspon nieco Very Happy
základ bude 324d Twisted Evil
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

K: V8 blok Empty Re: K: V8 blok

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.