Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

    Pretačanie tachometrov bude trestne....

    5 posters

    Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  andree85 St október 20, 2010 8:10 pm

    andree85
    andree85
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  maico Št október 21, 2010 9:14 am

    mna by zaujmalo ako dokazu cloveku ze stocil tachometer.
    maico
    maico
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  CARman Št október 21, 2010 9:20 am

    maico napísal:mna by zaujmalo ako dokazu cloveku ze stocil tachometer.

    no na mechanickych sa to ani neda zistit (asi len podla zodratej sedacky, volantu, paky a podobne) a na eletrikych - digitalnych sa to da zistit aj po napojeni na pocitac!

    Ale ako dokazu ze ktory to presne spravil tak to neviem ani ja! Very Happy
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  fuseon Št október 21, 2010 9:34 am

    skumat to nikto nebude!!! ty si posledny majitel, ak sa u teba dokaze ze stav nezodpoveda km, a bude to kupujuci sa ohradi tymto zakonom tak obvineni bude majitel vozidla ( ako hovori mato, polahcujuca okolnost bude ak vozidlo bolo z inej krajiny kde to trestne nienie ) kazdpadne sa trestnemu stihaniu neubranis.

    Podla mna to je dobre, aj nie. Cez vikend som bol v TT v malom bazariku stalo zelene clio s nalepkou 1.2 a cena 1500 eur, zaujalo ma to, kedze by som nieco take chcel pre frajerku ( maybe ) . tak som prisiel k tomu autu pozrem a stacilo mi, komplet buracka, na tachaci 112 000, predajca tvrdil ze v meste sa tolko nenajazdi ako po dialniciach, povedal som mu ze to auto poznam od predu od zadu, to ze stocil km by som ako ta prezral lebo stav vozidla vidi kazdy kupujuci, avsak buracku nie, zevraj neburane. blatnik druhovyroba, dvere nedopasovane, bocnica prestriekana z cerveneho. Odisiel som odtial z kludom ze buracka za 1500 eur moze byt, a ze moje clio ma stale hodnotu. Na druhy den tam bola starsia pani , tie iste tlacenky do hlavy ako aj mne, kokot o tom vedela a aj to kupila :eru:

    Takze jedna je to bic na predajcov a druhak debilnym ludom to konecne pride ze 5er z roku 2000 nema skutocnych 180 000km Very Happy:D ale tak 3 x tolko, urady myslim ze uz nieco take maju povinnost a so socialky vychadzaju na predaj auta ( inak servisovane za statne peniaze, garazovane av dobrom stave) s 600 000 km, konkretne B vectri. taketo auto kupi bazar, zachvilu ma 130 000km. Je to jeho chleba ja sa tomu necudujem, no neuznavam to, podla mna kto stoci km kvoli lepsiemu predaju je K...T nadesiatu .... mamomi moderuj Very Happy
    fuseon
    fuseon
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  CARman Št október 21, 2010 10:08 am

    NO ja zas hovorim, ze staca sa kvoli slovenskej dementnej povahe!!! pre slovaka je auto co ma nad 180-200 tisic uz zrele do hrobu-ostalo to v nas z cias sociku ked auto po 100 000 patrilo na srotovisko. V nemecku, rakusku sa to neriesi....tam si v poho kupia medak alebo sedmu bmw co ma aj cez pol miliona!

    A aj ja dam prednost autu z nemecka co ma pol mega, servisku a viem, ze 90% nabehalo po dialniciach ako fabiu co ma nabehanych 120 000 na slovenskych cestach!!

    Ja si myslim, ze kilometre nie su v aute az take dolezite (sami sme predavali auta co vyzerali ako nove, interier neposkodený, motoricky a technicky v TOP stave - keby sme to stocili auto sa preda rychlejsie a drahsie!!! )....skor je dolezite to ci bolo burane. (skor by som pokutoval tych co predavaju auta ako neburane) ako tych co to stocili....
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  fuseon Št október 21, 2010 10:36 am

    CARman napísal:NO ja zas hovorim, ze staca sa kvoli slovenskej dementnej povahe!!! pre slovaka je auto co ma nad 180-200 tisic uz zrele do hrobu-ostalo to v nas z cias sociku ked auto po 100 000 patrilo na srotovisko. V nemecku, rakusku sa to neriesi....tam si v poho kupia medak alebo sedmu bmw co ma aj cez pol miliona!

    presne tak :) no vies ako si ludia naucili tak budu mat :)
    fuseon
    fuseon
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  mamomi Št október 21, 2010 10:50 am

    A moje auto ma koľko nabehané?

    edit : ja keď sa zaujímam o autá a chcel by som kúpiť tak KM ma fakt už nezaujímajú, lebo viem, že to môže byť aj 3x toľko. Ale ako povedal Martin. Račej auto s deutschlandu z ích ciest ako z tých našich. No to už je šuma fuk Very Happy
    Či to bude tresné, alebo ne je mi to fakt jedno Very Happy aj tak si kúpim zase 25 ročnú kravu Very Happy ktorá bude mať buď cvakajúci motor typu šjaci stroj, alebo olejničku typu 6 válec (M20) Very Happy

    edit II : a kto chce mať istotu, že má natočené poctivé kilometre, niet inej pomoci ako šup pre nové auto.

    btw : moja segra nedávno kúpila Mini Cooper, bola preň v deutschlande. No ale 2 týždne pred tým si kúpila na slovensku krásky červený cooper čo mal na tacháči 80t KM. A nakoniec prišli na to, že to auto malo o cca 100t KM viac našlahané Very Happy --> takže ho vrátila.

    koľko potom musia mať tie BMW ktoré majú na tacháčoch 250t KM?Very Happy:D

    edit III : trošku irónie Very Happy tento vystajlovaný baworák má určite poctivé kilometre http://bmw-rad-3-coupe.autobazar.eu/318ci-id524739.html Very Happy:D:D:D hej toto auto je masaker Very Happy:D:D ja ho chcééém (joke) Very Happy
    mamomi
    mamomi
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  fuseon Št október 21, 2010 11:47 am

    tak toto je fakt masaker, hlavne ten zadny naraznik odniekal poznam
    fuseon
    fuseon
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  CARman Št október 21, 2010 1:16 pm

    ...no podla mna by mal prepisat :" Dovezené, Tuning" na "Dovezené, Tuzing" Sad

    ....len nech sa to tu zas nezvrhne na 5 stran o e30 :)
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  fuseon Št október 21, 2010 1:18 pm

    Mato je to grc, uprimne !! ALE nieje to beznadejne, garazka, 1000 eur na diely a pol roka makacky by stoho spravili krasavca :)
    fuseon
    fuseon
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  andree85 Št október 21, 2010 2:20 pm

    CARman napísal:NO ja zas hovorim, ze staca sa kvoli slovenskej dementnej povahe!!! pre slovaka je auto co ma nad 180-200 tisic uz zrele do hrobu-ostalo to v nas z cias sociku ked auto po 100 000 patrilo na srotovisko. V nemecku, rakusku sa to neriesi....tam si v poho kupia medak alebo sedmu bmw co ma aj cez pol miliona!


    Ja si myslim, ze kilometre nie su v aute az take dolezite (sami sme predavali auta co vyzerali ako nove, interier neposkodený, motoricky a technicky v TOP stave - keby sme to stocili auto sa preda rychlejsie a drahsie!!! )....skor je dolezite to ci bolo burane. (skor by som pokutoval tych co predavaju auta ako neburane) ako tych co to stocili....
    presne si to vystihol,,,kazdy chce mat 5-10 rocne auto s par tisic kilometrami.... je mi skor do placu ako do smiechu ked vidim v bazaroch auta s "orginal" kilometrami ...... ale myslim ze ked to bude aspon podchytene v zakone tak by to mohlo trosku odplasit ludi od stacania.....
    andree85
    andree85
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Pretačanie tachometrov bude trestne.... Empty Re: Pretačanie tachometrov bude trestne....

    Odoslať  Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat hore Goto down

    Návrat hore

    - Similar topics

     
    Povolenie tohoto fóra:
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.