Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

5 posters

Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi Pi september 03, 2010 12:21 pm

Tak je to už definitívne. Našťastie akcia bude v Púchove. začiatok tréningov 25.9. od 13.00 a samotný pretek bude v nedeľu 26.9.2010
Trať bude pozmenená rozjazd bude od bránky. Sám som silno zvedavý ako to zbúchajú.

Dúfam,že auto bude poslúchať a dostanem sa tam. + ešte nejakých technikov by som rád Very Happy Ondrej sa mi už sľúbil a niekto by sa ešte hodil. Pravdepodobne pôjde aj Ramiz, tak zastúpenie z PB by sa malo nájsť. I keď ja pochybujem, že prejdem cez kvalifikáciu Very Happy ale proste idem to skúsiť.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi Pi september 03, 2010 3:47 pm

mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  maico Pi september 03, 2010 4:02 pm

super uz to tu je. bounce tak toto si nenecham ujst. pocitaj so mnou ak budes potrebovat s niecim pomost.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi Pi september 03, 2010 4:18 pm

maico napísal:super uz to tu je. bounce tak toto si nenecham ujst. pocitaj so mnou ak budes potrebovat s niecim pomost.

super šéfe Wink počítam Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  slubox So september 04, 2010 4:42 am

hmm hmmm , ja ti neviem Palo... ja by som to pre tento rok nachal, pookukaval, spravil auto na kompletku a od buduceho roka naplno zacnes, pritom ani netrenujes ....
Do spolocnosti drifterov sa dostanes i tak.

mozno mi da aj niekto za pravdu, ale ja to tak vidím Rolling Eyes
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi So september 04, 2010 7:11 am

rofel a čo s tým stratím? vieš koľko ľudí tak chodí? na tréningy a podobne? Very Happy
Proste ja som prestal riešiť názory druhých. Ja si žijem svôj sen a nie to čo si myslia druhý. Very Happy

edit : a ešte keď to mám 13km od baráku. By bola podľa mňa pušovina tam neísť. To som si mohol nechať už svoje auto a jazdiť Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  sperhy So september 04, 2010 8:03 am

treba si ísť za svojím snom! :)
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  Matts So september 04, 2010 11:08 am

Uz som im tam napisal nech mi to vycapia na auto ak je to este mozne :) ze beham po meste kazdy den na aute a ze som za kazdy takyto super napad :)
Matts
Matts
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  slubox Ne september 05, 2010 8:45 pm

neviem preco ale ... ked som videl toto

http://www.drifting.sk/data/Image/PUCHOV.jpg

tak zacinam rozmislat ci by som nesiel aj na diesli hodit dve zakruty Shocked

tie nase ,,kolá" nemajú ani ponatia od profi tratí .... :217:

na , udrite si :68:

... ale chápem, slovensko je este v plienkach
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi Po september 06, 2010 10:21 am

No neviem neviem či bude takáto trať. Podľa mňa tak na 80% nie. Nieje to aktualizované. Rozjazd bude od tiaľ, ale podľa mňa to bude inak. A treba to vidieť live. Oni to už nejako vymyslia. podľa možností.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  Matts Ut september 07, 2010 4:01 pm

no tiez sa mi nezda do kelu ved tam by sa moc nerozbehli na ten kruh velky no uvidime no :)
Matts
Matts
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi Ut september 07, 2010 4:14 pm

Nechajme sa prekvapiť, oni to vymyslia podľa možností.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  maico St september 22, 2010 6:17 pm

ide niekto pozriet? :edi:
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi St september 22, 2010 6:26 pm

zajtra uvidím ako to vlastne bude prebiehať
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  maico Št september 23, 2010 5:18 pm

mamomi napísal:zajtra uvidím ako to vlastne bude prebiehať

ked pojdes daj vediet.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  mamomi Št september 23, 2010 7:08 pm

nejdem, lebo tesnenie, alebo hlava out :/ všetko už je super, studený chladič, voda taktiež, no tlačí mi vzduch do chladiaceho systému :/ takže je to v prdeli!
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9. Empty Re: King of Drift Slovakia V. - posledné kolo 25-26.9.

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.