Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMW s predným náhonom? Bude!

4 posters

Goto down

BMW s predným náhonom? Bude! Empty BMW s predným náhonom? Bude!

Odoslať  Snake St máj 19, 2010 9:23 am

Nemci končia s tradíciou, že ich autá nemajú predný pohon. Na trh pripravujú hatchback s predným náhonom. Malo by ísť o konkurenciu Audi A2 a “áčkovým” Mercedesom. Podľa informácií britského Autocar-u by mal byť tento model postavený na platforme mini a mal by osloviť najmä zákazníkov, ktorí doposiaľ nekupovali túto značku. Chcú si dať záležať na flexibilitu, dobré jazdné vlastnosti a nízku spotrebu. Veľa si sľubujú od riešenia interiéru, ktorý by mal posádke auta garantovať pohodlie aj komfort. K prednému náhonu prešli v BMW aj preto, aby tento model mohol ponúknuť väčší vnútorný priestor a celkovú praktickosť. Sedadlo vodiča bude umiestnené vyššie, aby mal lepší výhľad na cestu.

Tento typ BMW by mal byť v predaji v roku 2014.
Snake
Snake
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW s predným náhonom? Bude! Empty Re: BMW s predným náhonom? Bude!

Odoslať  CARman St máj 19, 2010 9:46 am

Snake napísal:Nemci končia s tradíciou, že ich autá nemajú predný pohon. Na trh pripravujú hatchback s predným náhonom. Malo by ísť o konkurenciu Audi A2 a “áčkovým” Mercedesom. Podľa informácií britského Autocar-u by mal byť tento model postavený na platforme mini a mal by osloviť najmä zákazníkov, ktorí doposiaľ nekupovali túto značku. Chcú si dať záležať na flexibilitu, dobré jazdné vlastnosti a nízku spotrebu. Veľa si sľubujú od riešenia interiéru, ktorý by mal posádke auta garantovať pohodlie aj komfort. K prednému náhonu prešli v BMW aj preto, aby tento model mohol ponúknuť väčší vnútorný priestor a celkovú praktickosť. Sedadlo vodiča bude umiestnené vyššie, aby mal lepší výhľad na cestu.

Tento typ BMW by mal byť v predaji v roku 2014.

Tiez som to cital na aktualitách.......
BMW ide dolu vodou-asi jedine BMW co sa im teraz podarilo je nova Z4!
Ostatné su dizajnovo niekde pri ,,sang young-u,,!! A KTO mi najde 10 rozdielov medzi interiemi vsetkych ich aut dam mu ,,cokoladu,, !Very Happy (vsetko na jedno kopyto!)
Bmw si kupuju mladí ludia hlavne kvoli tomu zadnemu nahonu a aj to chcu zmenit......
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW s predným náhonom? Bude! Empty Re: BMW s predným náhonom? Bude!

Odoslať  Snake St máj 19, 2010 10:11 am

no ja som to cital dnes a trochu dost ma to zarazilo ako nahon na zadne na BMW prote patri a je skoda to menit aj ked doba ide sice do predu ale aj tak uz ked tak chceli mali dajme tomu daky vyzualny vzhlad alebo nieco ine ale som zvedavy ked to auto bude v predaji ze ake budu odozvy zakaznikov na ten model nahon interier ked tam spominali viac placu lepsiu vyditelnost sofera na cestu no nehajme sa prekvapit co bude z toho
Snake
Snake
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW s predným náhonom? Bude! Empty Re: BMW s predným náhonom? Bude!

Odoslať  n1zmo St máj 19, 2010 7:09 pm

Preco predok? stavane na sasi mini. naco budu vymyslat klasicku koncepciu ked je uz vsetko vymyslene takze usetria len to obakelituju svojimi dielmi. A co aj tak to bude prestizne bmw aj keby to bolo tahane konmi..
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW s predným náhonom? Bude! Empty Re: BMW s predným náhonom? Bude!

Odoslať  sperhy St máj 19, 2010 8:19 pm

tak v BMW im to je jedno..oni sa potrebujú prispôsobovať trhu.... Very Happy presne taký istý boom bol aj ked X5ka Mková úprava mala pohon všetkých štyroch kolies Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

BMW s predným náhonom? Bude! Empty Re: BMW s predným náhonom? Bude!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.