Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

+8
wladino
misko566
n1zmo
DarkMIKE
mamomi
maico
sperhy
slubox
12 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  slubox Po august 23, 2010 6:58 am

Supeeer , tak to prideme pozriet do namornika Wink O nalepky sa postarám Cool ... posielam správu
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Pozor zákruta!

Odoslať  Iceman Ut august 24, 2010 3:23 pm

Zajtra 25.8.2010 budem v Slovenskom rozhlase v relácii Pozor zákruta hovoriť o úspešnom ťažení slalomárov v seriáli FIA-CEZ. A nielen o ňom.;-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  maico Ut august 24, 2010 3:57 pm

o kolkej davaju zakrutu? a mohol by si nam nico napisat o tom tvojom aute.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Pozor zákruta!

Odoslať  Iceman Ut august 24, 2010 7:27 pm

O 13.03 hod. a mal by to byť hneď prvý report. Uvidím ako to zostrihajú, ale dosť som tam povyzrádzal.:-)
Moje Twingo je úplne sériové Twingo RS s príplatkovým podvozkom Cup. Je to 1,6-ka s variabilným časovaním sacích ventilov, 16V, 133 koní pri 6750 a 160 Nm pri 4400, disky 17" a pneu. Continental SC 3 195/40 R 17. Zrýchlenie 8,7 s. V rámci FIA-CEZ(Centrálna eurpska zóna-obdoba ME, ktoré sa však nekonajú), kde sa autá delia len podľa úprav a nie podľa objemu motora, jazdím triedu bez úprav a nesmiem mať teda žiadne úpravy a to je na tom super, že bijem autá typu Mitsubishi EVO 7, Fiesta ST, Porsche 944,...V rámci Majstrovstiev SR(MSR), kde sa triedia autá podla objemu(ja do 1,6) používam 16"disky OZ Alleggerita a slalomové slicky AVON, strednomäkké a vyberám zadné sedadlá. Kopce jazdím tiež bez úprav a bijem aj E1 špecialy. C elý život jazdím (mám cca 2000000 km-aj s nehodami), množstvo špeciálnych jazdeckých kurzov a ako policajt cca 100 000 km na maják a to bez nehody.
Dám sem aj fotky, ale ešte neviem ako a aké. Dajú sa však nejaké pozrieť na mojej stránke, ktorá je zverejnená pri mojom mene. Aj videá a články.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  slubox Ut august 24, 2010 7:55 pm

skopiroval som tento článok k osobnej sekcie do klubových áut, tuto : https://autofilclub.forummotion.com/forum-f1/topic-t547.htm#18186
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty re:slubox

Odoslať  Iceman Ut august 24, 2010 8:08 pm

O.K. Ďakujem.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Slalom Púchov 29.8.2010

Odoslať  Iceman Ne august 29, 2010 10:36 pm

Tento víkend mi nebol doprianý. V sobotu 28.8. na preteku do vrchu Ostrá lúka som po prvej jazde viedol tr. do 1,6 s náskokom cca 2 sek. Do druhej ostrej odštartoval môj najväčší konkurent za sucha a keď som sa postavil na štart ja, tak začalo liať. Bojoval som, ale aj tak mi dal v účte oboch jázd 0,6 sek. a bol som 2.:-(
V nedeľu na slalome v Púchove som bol po prvej jazde 2. V druhej jazde som pred prvým vracákom dal na skúšku trojku, nakoľko som tam pred tým išiel v obmedzovači na dvojku cca 1 sek. A teraz som bol dlhý na brzdy a bol z toho zhodený kužeľ a klesol som na 5. miesto. 2. sekundy pred štartom tretej rozhodujúcej jazdy začalo liať. Konkurencia už mala jazdy za sebou a ja i napriek obrovskej snahe som tak klesol na 6. miesto. Škoda, ale nevadí, lebo predo mnou skončili 3 super porobené saxá, na ktorých sa striedali piati jazdci. Paráda je, že sme skončili všetci šiesti v jednej sekunde. Pretek sa zarátaval aj do majstrovsteiv SR, kde som skončil 2. a poistil som si tak 2. celkové miesto v seriáli.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Po august 30, 2010 5:30 am

Tak to áno, aj napriek nepriaznivému počasiu fešácke umiestnenie Wink Gratulujem!
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  fuseon Po august 30, 2010 7:31 am

Vcera som vas videl na krizovatke pri poste na twingu fesacke auticko :) gratulujem
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Po august 30, 2010 7:37 am

Ale už sa teším, keď budem riešiť konečne veci na akom stupni budem brať zákruty, ktorou stopou a podobne.. Škoda, že teraz riešim ako zavarím tie diery, ako toto doriešim, domontujem atď. Very Happy už chcem jazdiiť! Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty re:

Odoslať  Iceman Ut august 31, 2010 7:38 am

Ďakujem za gratulácie. Mrzí ma, že som nemohol prísť k tomu Námorníkovi. Keď ma dakedy stretnete, kľudne to dajte nejako najavo. A chalani, vzhľadom na to, že máme asi rovnakú krv, keď máte radi autá a i napriek tomu, že sme sa asi nikdy nevideli, kľudne mi tykajte. Zvykneme to robiť aj v "pretekárskej" komunite.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Kopec Pezinská baba

Odoslať  Iceman Po september 13, 2010 8:00 am

Mám za sebou víkend na kopci Pezinská baba. Je to trať, ktorá Twingu pre dva veľmi rýchle "rovné" úseky moc nevyhovuje. Môj najväčší súper na Honde Civic1,6 VVTI dosahuje na takmer kilometrovej úvodnej "rovinke" rýchlosť cca 180 a ja 155 a podobne aj na druhej. Takže jeho náskok musím dohnať v technickej pasáži, čo sa mi však nedarilo. V sobotu mi dal v súčte dvoch jázd 0,8 sek. a v nedeľu 0,4, takže po obidva dni som skončil na 2. mieste. Mrzí ma, že som nesplnil cieľ pokoriť 3 minúty. Chýbalo mi 0,32 sek. Je to však drina. Dobre mi robilo, keď som videl vo "vracákoch" vstávať divákov, čo si asi mysleli, že mám problém s brzdami, tak neskoro som na ne šiel,:-))) a aj to, keď mi telefonoval učiteĺ bezpečnej jazdy Vlado Bona(známa jazdecká autorita a okrem iného jazdec autoslalomov zo sedadla spolujazdca, ale ako vodič), že bol pri druhej tréningovej jazde v prvom, najťažšom "vracáku" ako divák a môj prejazd ním bol absolútne bez chyby, že všetko bolo ako má byť. Presný nájazd, silné a čo možno najkratšie brzdenie, zatočenie do apexu s rovnomerným ťahom motora, po ňom maximálna akcelerácia a krásny nájazd do ďaľšej pravej zákruty. Až sa mu objavili zimomriavky.:-) Paráda. Veľmi dobre mi to padlo, ale aj tak som nepokoril tie 3 minúty.;-)
P.S. On board dám neskoršie, lebo bol robený na Hi8 kamere a nemám momentálne hardvér na prenesenie. Je však nádherný a bude to chuťovka.
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Po september 13, 2010 9:32 am

ty vole :) škoda, že som sa nikdy nehecol a nevybral som sa niekde na kopec. Ale musím sa niekde vybrať i keď ma akosi odradili komplikácie s autom na nejaké sledovanie. Je to pre mňa dosť nahovno pocit keď mne auto nejazdí tak ako by bolo treba a pozerám na druhých ako si to užívajú Very Happy ale jednoznačne gratulácia Wink škoda tých 3 minutiek, ale raz sa to určite podarí Wink
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty re mamoni

Odoslať  Iceman Po september 13, 2010 11:23 am

Díky za gratuláciu. O dva týždne t.j. 25. a 26. sa ide nový kopec v blízkosti Považskej Bystrice a to v Bojniciach. Krásna technická trať s novým asfaltom a dobrým depom. Štartovné je 50,- Eur na deň + 5,-Eur za jednorazové štartovné číslo(dva dni 105,-E). Viac na www.tatrydonaucup.sk . Treba to skúsiť. Jazda na uzavretej ceste je niečo iné ako v premávke. Ja tam idem. Je to tzv. posledné tankovanie na záver sezóny, čiže v sobotu večer bude o zábavu postarané.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Po september 13, 2010 1:38 pm

Ouuu,no to ešte nie. Išiel by som kopec skúsiť veľmi rád, ale toto auto nemám vôbec v ruke. Včera som mal prvé test jazdy a hneď som prišiel na problém s chladením. Takže musím vyriešiť najprv to a potom môžem ísť jazdiť. Ale raz sa chcem dostať aj k tomu.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Autoslalom Piešťany

Odoslať  Iceman Pi september 17, 2010 10:13 am

15.9. bol obávaný najdlhší slalom na letisku v Piešťanoch. Cieľ bol skončiť do 10. miesta v S2. Twingu tam absolútne nevyhovuje odstupňovanie prevodovky(ťažká 3-ka). Bojoval som a skončil som 9. z 34 áut a sme traja v jednej desatinke. To už je ako na MS v lyžovaní. Vyhral som jazdu pravidelnosti(a to som skúšal rôzne prevodové stupne), čo hovorí, že buď sa neviem zlepšiť alebo idem na maxime.:-)))
P.S. Omylom som zmazal on board z Pezinskej baby(nahral som na ňu Piešťany, takže zábava nebude.:-(



Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Pi september 17, 2010 12:34 pm

Iceman napísal:
P.S. Omylom som zmazal on board z Pezinskej baby(nahral som na ňu Piešťany, takže zábava nebude.:-(

tak toto nie :/. Inak samozrejme gratulujem. Už sa teším na môj 1. pretek. Je jedno ako to dopadne, ale na tých ľudí v depe a podobne. Dúfam, že auto vyladím. Za pár minút sem pridám jedno video ako kamarát z FB si jazdil posledný kopec na Pezinskej.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Pi september 17, 2010 3:49 pm

sľúbené video : dosť slušne prevedené. Och kedy si budem ja dávať takto dlhé zákruty takýmto štýlom.
https://www.youtube.com/watch?v=PVM3vaGFLFU
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  slubox Pi september 17, 2010 4:20 pm

mamomi napísal:Och kedy si budem ja dávať takto dlhé zákruty takýmto štýlom.

ked nebudes vysedávat v robote ale budes makat na aute Very Happy a ked budes mat upraveny raid na 89° vytocenia nech sa nepretočiš
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Pi september 17, 2010 4:26 pm

slubox napísal:
mamomi napísal:Och kedy si budem ja dávať takto dlhé zákruty takýmto štýlom.

ked nebudes vysedávat v robote ale budes makat na aute Very Happy a ked budes mat upraveny raid na 89° vytocenia nech sa nepretočiš

to sa rieši už mám aj disky 16 palce s 15ET na ruke

edit : ešte prevarím aj tie kosti tak sa vyšplahám možno aj na vyšší ako je séria. Ale o tom už v inej téme :)
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  Iceman Pi september 17, 2010 6:31 pm

Jej to bol Timo Štikár. V sobotu sme spolu prekecali viac ako hodinu a v nedeľu mu kľakol diferák hneď ráno. Nejaký zohnali a ešte stihli poslednú ostrú. On nejazdí kopec na čas, ale stále sa zdokonaľuje v drifte. Je talent a perfektný chalan. Mňa previezol pred rokom za dažďa dolu v Padocku. Už dlho ma niekto neviezol s takou ľahkosťou. Ináč nič som nevidel, lebo mal pokazený stierač na mojich dverách.:-)))
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Pi september 17, 2010 6:42 pm

y so Štikym sa dá. Live som mal česť len raz. Ale to by sa malo zlepšiť Wink dúfam, že aj my sa niekedy niekde stretneme.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  Iceman Pi september 17, 2010 7:23 pm

V mojom profile je uvedená moja webstránka. Tam sú kontakty na mňa. Môj mobil 0918404720 neskrývam, len vy mi dajte telefonický kontakt na vás a keď budem dlhšie v PB tak sa ozvem a urobíme stretko. Len je smola, že mimo pretekov jazdím na Sorente a Twingo je Twingo.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  mamomi Pi september 17, 2010 8:20 pm

Iceman napísal:V mojom profile je uvedená moja webstránka. Tam sú kontakty na mňa. Môj mobil 0918404720 neskrývam, len vy mi dajte telefonický kontakt na vás a keď budem dlhšie v PB tak sa ozvem a urobíme stretko. Len je smola, že mimo pretekov jazdím na Sorente a Twingo je Twingo.:-)

keď tak tu je moje : 0907 318 657. A keď nie teraz, tak cez zimu bude času dosť. + k tomu Twingu, to si račej pozriem rovno v priamom prenose na preteku Wink
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  Iceman Pi september 17, 2010 8:53 pm

Super. Mám ho uložené. Snáď sa podarí zorganizovať stretko.:-)
Iceman
Iceman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010 - Stránka 2 Empty Re: 19.6. V. AZ Pneu AutoSlalom HELL Energy 2010

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.