Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liqui Moly BERG CUP

+4
slubox
mamomi
n1zmo
DarkMIKE
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Ne máj 09, 2010 6:25 am

Takze, koho zaujima motorsport, dnes staci sediet doma v teplucku (Zamecky Vrch-Namest Nad Oslavou)-racing TV- live stream

http://www.racingtv.cz/?p=stream Wink

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  n1zmo Ne máj 09, 2010 7:05 am

Tak toto sa mi paci! :super:
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Ut máj 18, 2010 4:18 pm

Pani, pozyvam Vas tuto sobotu a nedelu 22,23.5. na Jankov Vrsok (Banovce nad Bebravou).
Idem tam v sobotu podporit chalanov, pojde sa tam podla mna jeden z najkrajsich kopcov na SVK, pod zastitou Liqui Moly Berg Cupu. Nebude tam nudza o rychle stroje, spomeniem len perlicky- Mitsubishi Colt EVO 550HP a Mitsubishi Lancer WRC05 575HP!!! Popritom samozrejme vela inych aut, kazdy si pride na to svoje
Wink Bude tam pivec, gulas, grilovane, dobre pocasie a uzasna atmosfera... Ak niekto pojdete dajte vediet, mozme sa tam stretnut.
https://www.youtube.com/watch?v=_ZBEJeCo6Yc

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty aa

Odoslať  mamomi Ut máj 18, 2010 5:01 pm

Ty vole už by bolo na čase aby som sa niekam vybral. Kopce by som išiel veľmi rád pozrieť, len Jankov Vršok asi ne. Ale času ešte dosť cez leto :) A hlavne aby tam bolo koho podporovať Razz : Nizmo, DarkMike :)
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE So máj 22, 2010 6:44 pm

Tak pani, kto nebol moze lutovat...
Noro Kovacik robil predjazdca pred kazdym kolom- videl som ho ist hore kopcom spolu 6x , vzdy zostal po nom len oblak dymu.. Wink

Z vysledkov v skratke- Prve dve miesta v S1-1600 Saxiky VTS Razz , v zavodakoch E-2000 zase prve dve miesta CLIA Wink
Francuzske podvozky kralovali, v S1-2000 zase kralovali Hondy Type-Rky.

BTW: Kamosovi sa dnes podarilo so Sagom naklepat na trati seriovu Audi RS4, ani neviem kolko to ma koni , tusim +300 alebo +400hp, na jednej jazde (na kopci) mu dal cca 3sekundy :eru: :eru:

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  slubox Ne máj 23, 2010 7:15 am

asi tu mame nato iny pohlad kedze sme tam vyslali shandyho a ten mi volal ze to tam bolo onicom, ze tam jazdili skoro az styri auta dokopy a ziadna sranda nebola, ze akurat tam prisiel a daky sejfty káár tade siel a nic nik nejazdil lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! a potom ze zacalo smoklit tak pratal z tej nudy domov... tak tak sme videli jankov vrsok z pohladu shandyho Wink
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Ne máj 23, 2010 5:07 pm

ROFL, neviem kde bol Shandy, ale na Jankovom vrsku bolo super.
AKo som pisal, pokial niekomu Noro z Kosic alias KENZO nic nevravi a jeho show je nuda, a pokial ma niekto moznost vidiet 81 pretekarskych aut (nie tuningovych) kazdy den, potom to je mozno nuda, to urcite Very Happy Very Happy Very Happy
Potom lepsie ist na tuning party do DCA, alebo pred Tesco pumpu :eru: :eru: lol! lol!
Videjka, ked budu na youtube ,sem hodim linky, kazdy si tu nudu moze pozret lol! lol!

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty (=

Odoslať  mamomi Ne máj 23, 2010 5:43 pm

Podľa mňa je Jankov Vršok jedna z najkrajších lokalít :) a Noro nepotrebuje komentár. Čo je záznam z posledného KOD europa tak Noro je na 60% záberoch ak nie aj viac


Naposledy upravil mamomi dňa Ne máj 23, 2010 6:53 pm, celkom upravené 1 krát.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Ne máj 23, 2010 6:41 pm

Ja to tu odmietam komentovat, toto je posledny prispevok , ktory som sem kedy vlozil...
Rad pokecam s kazdym, koho som tu poznal, na nikoho sa nehnevam, ale tymto to tu pre mna skoncilo. Wink
Kludne mi zmazte profil, aspom usetrite miesto na serveri Cool

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  mamomi Ne máj 23, 2010 6:52 pm

DarkMIKE napísal:Ja to tu odmietam komentovat, toto je posledny prispevok , ktory som sem kedy vlozil...
Rad pokecam s kazdym, koho som tu poznal, na nikoho sa nehnevam, ale tymto to tu pre mna skoncilo. Wink
Kludne mi zmazte profil, aspom usetrite miesto na serveri Cool

to som ja povedal niečo zlé?? :) ak to s tým Jankovovim vŕškom, alebo čo? :) Nemyslel som nič zle. Práve že naopak.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  slubox Ne máj 23, 2010 7:05 pm

DArk co jeee? ? ? ? ? Sakra to nam nemozes spravit ... kto nam teraz bude davat reporty z Berg akcii? Sad
pekne zostan snami, ale mozes prist aj na nasu akciu, nezbijeme ta Very Happy a radi pokecame... dlho si nebol Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Ne máj 23, 2010 8:33 pm

Ako som pisal vyssie, Mamomi, to absolutne nebola reakcia na Tvoj prispevok, omg boze chran.. Cool
Ospravedlnujem sa vsetkym, ktori citali moje trapne info z akcii KWBT, ze som sa chcel s Vami podelit o kusok z motor-sportu, neslo o tuning ani tuzing acie, ja viem, sorry!!
Ak to niekomu vadilo, stacilo pokojne ignorovat a necitat prispevky, uz Vam nebudem liezt na nervy s trapnymi info a videjkami
Rad sa s Vami stretnem ako s kamosmi , pokecat mozme, ale moj smer je inde ako je tento klub , sorry...
GL HF Wink

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  fuseon Ne máj 23, 2010 8:58 pm

Dark, no co ktomu dodat, ci teba urazili neviem, ale stoho co som precital tak nas klub sa orientuje na tuning a tuzing co od teba nieje pekne, ALE ja to respektujem, osobne mi to zilami netrha, reporty o vrcharoch sice chybat budu ALE ako mamomi pise v jeho podpise a za to ho velmi chvalim, ze klub nieje o autach ale o ludoch, autofil je clovek nie auto, takze ci sa bavime o laminatovych schodoch do auta alebo o vykuchane plechove buracky je uuplne jedno, chalaniska za posledny rok spravili taky pokrok, behom roka sa tu naslo no nech neklamem 20 takych kamaratov a vztahov ze bez klubu by si kopal aj tak kazdy na sovjom piesocku a mnohy by ani len nemali snahu nieco robit zo zivotom a o tomto je tento klub o ludoch. Tak ak si clovek, co myslim ze si a dost rozumny tak sa tu este uvidime, aspn v to dufam, hlavne ako vravis treba spoznat ludi blizsie, prist aspon na jeden meeting, my sa stretavame len tak aj bez auta pri opravach, upravach, jeden druheho podporujeme, skus sa vzit aj do tejto situacie a nie len o slavu a vence z pretekov. Ked ti mam pravdu povedat, mam velmi rad clio RS, saxo a podobne vecicky ale len dovtedy kym majitelia nezacnu o nich hovorit ako vytreli rit audi RS4 a podobne, lebo je to len o technike a ta sa da zlepsit, no friendships sa daju na rit len raz.

Ako admin a hadam aj kamarat ( zrejme tuzer ) by som bol rad keby si skusil o tom zostat v klube aspon popremyslal :)
:auto:
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  sperhy Ne máj 23, 2010 11:24 pm

neviem no! tuším že ťa vitočil ten príspevok od sluuuboxa... Very Happy ktorý samozrejme nebol tak myslený Very Happy myslím, že tými smajlami to dal dostatočne najavo, že treba to brať s rezervou. Very Happy to, že dal shandy taký report aký dal tak to je jeho osobný názor Very Happy ktorý tu nikto nepotvrdil resp. nepovedal nič proti tomu alebo sa nevysmieval z toho čo uznávaš ty ! :) a ved aj keby :)..... každý tu máme to svoje ... myslíš že mna by vytočilo keby si tu ktosi zomna prdel robí že si idem kupovať punto..alebo že uznávam slimáky..alebo že uznávam malé obsahy... a nech! rozumieme si ako ludia...viem,že ked budem potrebovať tak ochotne pomôžu a to ich "dočahovanie" neriešim Very Happy a preto nechapem tvoje rozhodnutie... :) ale tak premysli si to ešte raz a haadam sa rozhodneš ostať... s pozdravom šperhy.... lol! What a Face :edi:
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  wladino Po máj 24, 2010 1:13 pm

..ved presne tak..preto sme autofil,a nie daky tuning club PB,ze kazdy mame svoje zaluby v autach,niekto sa v nich rad dennodenne sparka,niekto ma auto proste len na denne vozenie,niekto si ho tuninguje,veskero upravuje,ci viac alebo menej podla svojich predstav,niekto ma rad prave auto-šport ktory nasvedcuje o tej zrucnosti ovladat auto..proste sme tu partia ludí ktorych spajaju proste auta a miliju ich :relax: :super: ..tak tiez bych bol rad keby nas nadalej informujes co sa vo svete auto-športu deje,aj ked do tych prispevkou moc neprispievam ale vzdy si ich rad pozrem :edi: hlavne CLIO RS bezkonkurencne :edi: :super: :K Twisted Evil Very Happy Very Happy
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Po máj 24, 2010 6:56 pm

Neviem nazval som tu niekoho niekedy tuzerom? Urazal som dakoho?
Ako to ze Shandy tam bol v nedelu poobede v druhej ostrej jazde, ked zacalo ciapat a pretek bol zruseny, tak to je naozaj smola a aj mna by to vytocilo, keby tam cestujem zo ZA.
Ale napisat ake to tam bolo cele onicom a podobne, to asi nebolo treba.
Ako som napisal, su tu super chalani, rad som sem chodil, pokecal s Vami..
Rad si precitam zopar prispevkov aj nadalej, ale len precitam. Ked bolo treba radu, rad som poradil a poradim nadalej :)
Je dobre ze tu taketo daco v PB existuje, tiez kde som chodil tam som vravel ludom, ze tu taketo daco v PB mame.

Este slubene trapne a nudne videjko z Jankovho vrsku, hlavne ten zaciatok bude isto nudny - https://www.youtube.com/watch?v=U7xihZ6kt9Y Wink (BTW tolko aut znacky Subaru a Mitsubishi nepamatam ani na Majstraku SVK PAV)

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  n1zmo Po máj 24, 2010 7:19 pm

Kurva ten chlap je proste dobry! Shocked Shocked Inac na jednom zabere vidno ako vali len tak bez prilby. a to wrc mitsu Shocked A vobec cele obsadenie 90% japonci to je pre mna pastva..Preco som tam nebol?? Sad Sad
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  slubox Po máj 24, 2010 8:03 pm

sorráč, ale len som napísal to čo mi bolo do telefonu povedané Embarassed
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  sperhy Po máj 24, 2010 8:20 pm

slubox napísal:sorráč, ale len som napísal to čo mi bolo do telefonu povedané Embarassed

no! ty si posral! Evil or Very Mad Very Happy :auto: :super:
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Po máj 24, 2010 9:23 pm

Ved vpoho Lubo, ja len ze bolo tam fakt super, kto ma aspom trochu rad auta, urcite by sa mu lubilo Wink
Noro tam stvaral fakt poriadne kusky, par krat az skoro prehnal ale nejak to vzdy ustal, jazdil ako predjazdec Shocked
JJ Mitsu WRC malo 575 Koni a ten biely Mitsu COLT EVO mal 620 koni!! Shocked
Tipek to tam ani otvorit nemohol, lne kratko na rovinkach, siel 90% trate na pol plynu :eru:

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  n1zmo Ut máj 25, 2010 7:05 am

lol ale aj tych 90% bol raketovy rozdiel v zrychleni oproti tym inym Very Happy Koho je to mitsu? To su ti Cesi co to mali v Tuning Magazine? Lebo ako auto sialene on moze byt slimak v zakrutach ale na rovinkach ich predbehne vsetkych Shocked Ale sexy boli aj tie Rky na konci to budu vzdy moje srdcovky.
Este som inac nenapisal haluz bol ten priamy prenos online jedine co ma nastvalo je ze mi to potom vypadlo a uz to nechcelo nastartovat Sad
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  slubox Ut máj 25, 2010 11:02 am

to z tuning magazinu je uz rok nakaču a dokopy to nedavali Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  mamomi Ut máj 25, 2010 12:15 pm

Ja sa idem posrááť z toho Nora :) A keď spomínaš Rky Nizmo kedy ideme pozrieť tú Húskovú ?? :)
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  DarkMIKE Ut máj 25, 2010 5:42 pm

Nizmo- Mitsu sa tam cele toci okolo Davida Komarka... Tento tipek ma doma viac Mitsu ako snad cela SVK dokopy Shocked
Keby si to videl odpadnes. Takmer kazde zavodne Mitsu upravuje on Wink
Chlapik sa do mysiakov vyzna a su to jeho chutovky.
Ten 620 konovy Colt asi netreba komentovat
(Bol som na starte a to som v zivote nevidel na ziadnom sprinte ani podobne, rachot ako z vrtulnika, pak len rana, dve, tri, a chlapik bol katapultovany asi 500m od miesta cinu (startu), popravde s tou 1kg prilbou na hlave to musi fakt kur*a boliet..) Sad

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  n1zmo Ut máj 25, 2010 6:29 pm

Jasnaa to je ten co ma v Cechach tu firmu zaoberajuca sa Mitsu. To co aj Marian rozpraval na autosalone ci? :) Ale sialenost istotne by som to chcel niekde zazit nazivo. Nemusis mi ani vraviet ake to muselo byt. Video ani zdaleka neukaze ako sialene to auto musi byt nazivo Shocked

mamomi: hocikedy rad este som to nevidel tu jeho :)
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Liqui Moly BERG CUP Empty Re: Liqui Moly BERG CUP

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.