Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť

4 posters

Goto down

Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť Empty Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť

Odoslať  Blondak So máj 08, 2010 11:06 pm

Ako fakt zaujmava reportaž odporucam kuknut celu.
https://www.youtube.com/watch?v=4S2FRNswGtQ&feature=player_embedded#

co na to hovorite? podla mna je to nezmysel
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť Empty Re: Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť

Odoslať  CARman Ne máj 09, 2010 6:55 am

...ja som to zas vzdy tvrdil........

samozrejme hovorím o beznom uzivatelovi....
Závodníci asi j pocituju rozdiel s vymenením motor....no bezny spotrebitel nema sajnu....!
Ja si ale skor myslim, ze ten olej sa zasiera inyme vecami po tych kilometroch-cistockami motora ktore sa suchaju casom...myslim, ze zdaleka nie je cisty potom!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť Empty Re: Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť

Odoslať  DarkMIKE Ne máj 09, 2010 7:28 pm

Presne jak si povedal... pre beznu prevadzku mozno. Ale urcite bude lepsie menit castejsie. V zatazi na pretekoch ani nevravim, po takej rally menis olej po kazdej sutazi, na kopcoch menia kazdy treti kopec cca.

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť Empty Re: Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť

Odoslať  n1zmo Ne máj 09, 2010 7:35 pm

Uuufff toto bude mozno vhodne pre tie malolitrazne tragace co sa nestihnu ani zahriat pri jazde do obchodu a naspat. Chcem vidiet ako bude auto, ktore rocne najazdi aspon 50000km, fachat bez vymeny oleja Rolling Eyes A pretekarske ucely to pochybujem uz uplne. Pre vlastny pocit a z ucty k autu by som to menil. Aj moj pes sa urazi ak mu nevymenim vodu tyzden co potom chuda auto.
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť Empty Re: Motorové oleje Lifetime už nemusíte meniť

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.