Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

+7
sperhy
CARman
fuseon
shandy
PePe
Wextro
slubox
11 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Po marec 23, 2009 9:23 pm

Šijem manzety z kože/koženky na radičky (10,-/5,-) a ručky (12,-/6,-) farba kože klasicka čierna a biela,ostatne farby na obiednavku

B) 2 spojovacie švíky
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_89614_DSC00143_123_1168lo Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_51738_DSC00180_123_450loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_73153_DSC00222_123_125loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_73157_DSC00223_123_128lo
C) 1 spojovací a 2 falošne švíky
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_84286_DSC00133_123_39loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_84292_DSC00134_123_96lo
D) 3 spojovacie švíky , dvojfarebne prevedenie
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_05118_DSC00216_123_667loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_05124_DSC00217_123_497loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_73159_DSC00224_123_57loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_73160_DSC00225_123_631lo

A) Jeden spojovaci švík
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_84295_DSC00140_123_1087lo
Uchytenie :
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_84284_DSC00157_123_32lo

Pre BMW E34 je možné ušiť návlek na puovodnu základnu (plast,do ktoreho sa zacvakáva rámik z manžetou) foto na webe
+ priplatok za vyšitie pisma

*************************************************

____________________________________________________________
VOLANTY

Prvotriedna kvalita!! Foto su vo velkom rozliseni koli detailom.

Ceny na opytanie,+ pošta

BMW:
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13043_BMW60454_123_335loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13049_BMW_60280_123_44lo
--

Tu su netriedene foto prác, i z inych automobilov:

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13053_Carisma_65316_123_44loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13063_Fabia_556-867_123_242lo
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13069_Felicia45456_123_612loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13079_Golf3__60361_123_76loVýroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13085_mitsubishi_65724_123_15lo
Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Th_13094_Polo_50675_123_132lo

Obsitie HLAVÍC radiacich pák od 13 do 20 €


Naposledy upravil Slubox dňa St január 27, 2010 5:20 pm, celkom upravené 5 krát.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox St apríl 08, 2009 7:27 pm

NOVE !!!!!! Obsitie volantov !!! Hotove do 3 dní !!!!!
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  Wextro St apríl 08, 2009 7:44 pm

Stary by sme sa pak mohli dohodnut by si mi spravil na riadacu paku so znakom BMW, alebo na tu moju aspon znak vysit! co ty na to?
Teda nie zrovna na paku ale na tu kozu!
Wextro
Wextro
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Št apríl 09, 2009 4:13 am

ok to ti spravim novu, lebo potrebujem maketu z tvojej starej manžety Very Happy
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Št apríl 09, 2009 6:14 am

Pekna pracicka Cool Keby nieco, tak sa isto ozvem...
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox So apríl 25, 2009 7:10 am

AKTUALIZOVANY WEB !!!

www.slubox.wbl.sk
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Ut máj 26, 2009 10:54 am

POZOR !!!
Akcia !

červená koža v odtieni Ferarri ! 1x1 m2 iba za 30,-€ !!!
Ale cena je iba dočasná, pokial sa neminie zo skladu 25m2 !
Ceny iných koží podla odtienov su od cca 35-40éčiek vyššie !
Minimalny odber je 4,5 m2 (ale da sa dohodnut aj keby sme sli na polovicu)

Takze ak niekto chcete do interieru, neni problem, dodanie červenej mam do 24hodin. Ostatné tak do dvoch týždňov.


(tý co vedia ze idem robit kombinaciu cierna a biela koža, tak uz to neni aktualne, moje BaWo bude č/č (ČiernoČervené)
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Po júl 13, 2009 12:08 pm

Lubko, mam pre teba pracicku!:)
Obsitie sedaciek, ta dotycna to nevie vyzliect, takze spolieham na teba :)
Keby si to zajtra prisiel kuknut a povedat za ake ojra mi to spravis a za aky cas...budem ti vdacny!
Ozvi sa...
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Po júl 13, 2009 1:32 pm

a co s tym mas ?
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Po júl 13, 2009 1:38 pm

Slubox napísal:a co s tym mas ?

chcel by som dat do koze(alebo do nejakej kvalitnejsej latky) boky a a stvorec( na ktorom sa sedi)...dalo by sa? a takto urobit obe sedacky...
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Po júl 13, 2009 1:46 pm

okolkej sa nato mozem dojst pozret Question
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Po júl 13, 2009 5:14 pm

Zajtra, ti bud brnknem (niekedy doobeda) alebo sa ti s tym pridem ukazat, len je to dost neforemne, takze ak by sa ti dalo a mal si cestu okolo tak sa radsej zastav ty... Question
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Po júl 13, 2009 5:20 pm

rano okolo osmej vyrazam do Trencina, tak sa stavim oka?
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Po júl 13, 2009 5:25 pm

Slubox napísal:rano okolo osmej vyrazam do Trencina, tak sa stavim oka?

Ok, tak pred osmou ta budem cakat...thanks
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Št júl 16, 2009 5:39 pm

Lubo, co tie sedacky? Das sa do toho?
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  shandy Št júl 16, 2009 9:32 pm

chcel by som dat bocne vedenie prednych sedaciek do koze, dalo by sa???
shandy
shandy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Pi júl 17, 2009 7:54 am

Pepe, dam sa do toho. No momentalne zhanam tu kožu na tie tvoje...
Ale shandy, tiez nieje problem spravit tvoje, ak chces do ciernej kože, oplatilo by sa obiednat celu kravu.
Takze by to vyslo na vsetky predne sedacky aj do alfy aj do audiny...
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  shandy Pi júl 17, 2009 10:05 am

Slubox napísal:Pepe, dam sa do toho. No momentalne zhanam tu kožu na tie tvoje...
Ale shandy, tiez nieje problem spravit tvoje, ak chces do ciernej kože, oplatilo by sa obiednat celu kravu.
Takze by to vyslo na vsetky predne sedacky aj do alfy aj do audiny...

ja chcem len bocne vedenia sedaciek, stredy nie. a skor by som privital nejaku hnedu, ako su drevene listy v audi, a ak nie, tak moze byt aj cierna s cervenym presitim
shandy
shandy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Ut júl 21, 2009 10:18 am

Lubo, ako si na tom s tou kozou???
Uz by som to chcel mat hotove...ozvi sa!
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  slubox Ut júl 21, 2009 10:30 am

Servus, dnes pridem vecerom z Budaqk-om za tvojim brachom tak pokecame, no teraz robim moju sedacku, a buduci tyzden idem na dovolenku, ale obiednal som čiernu kožu , takze jej budem mat dost na tvoje sedacky moju palubku a ak bude shandy chciet tak aj na jeho sedacky. No len dodacia doba kože je 2 týždne, ale i tak tu nebudem 2 tyzdne. :|
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  shandy St júl 22, 2009 2:12 pm

Slubox napísal:Servus, dnes pridem vecerom z Budaqk-om za tvojim brachom tak pokecame, no teraz robim moju sedacku, a buduci tyzden idem na dovolenku, ale obiednal som čiernu kožu , takze jej budem mat dost na tvoje sedacky moju palubku a ak bude shandy chciet tak aj na jeho sedacky. No len dodacia doba kože je 2 týždne, ale i tak tu nebudem 2 tyzdne. :|

urcite budem chciet
shandy
shandy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Št september 03, 2009 8:42 am

No cau Lubko, ako ti to ide so sedackami? :afro:
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  fuseon Št september 03, 2009 9:50 am

Pepe to nebude na pockanie, nechaj mu trochu casu :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  PePe Št september 03, 2009 10:35 am

fuseon napísal:Pepe to nebude na pockanie, nechaj mu trochu casu :)

Ale ved ja mu dam casu kolko chce, len nech to je poriadne. Ja sa pytam len preto, lebo ta zenska to nevedela vyzliect, tak som chcel vediet, ci sa mu to podarilo, teda ak uz sa do toho pustil. Tod vse...
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  fuseon Št september 03, 2009 7:32 pm

ved pohodka , ja len tak aby rec nestala :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd... Empty Re: Výroba manžiet / Čalúnnenie/Volanty !!!! Prestavby interierov atd...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.