Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

+3
mamomi
n1zmo
DarkMIKE
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Pi marec 19, 2010 1:47 pm

Chalani, ktori sa chystate na autosalon do Bratislavy v case od 13-18.4.2010, rozhodne zavitajte k nam do stanku HillClimb Racing TEAMu , kde najdete okrem ineho nase skvele sutazne vozidla- Mitsubishi Lancer, Formula Opel LOTUS, a to najlepsie - AUDI TT DTM!!!
V pripade ze tam nebudem pritomny, kludne kontaktujte p. Mariana Matusa, ktory Vam popripade poskytne podrobne info o vozidlach a nasom TEAMe.
Tesime sa na Vasu ucast! Cool
www.hbrt.sk

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Ne marec 21, 2010 4:34 pm

DarkMIKE napísal:Chalani, ktori sa chystate na autosalon do Bratislavy v case od 13-18.4.2010, rozhodne zavitajte k nam do stanku HillClimb Racing TEAMu , kde najdete okrem ineho nase skvele sutazne vozidla- Mitsubishi Lancer, Formula Opel LOTUS, a to najlepsie - AUDI TT DTM!!!
V pripade ze tam nebudem pritomny, kludne kontaktujte p. Mariana Matusa, ktory Vam popripade poskytne podrobne info o vozidlach a nasom TEAMe.
Tesime sa na Vasu ucast! Cool
www.hbrt.sk

Tak to so mnou pocitaj na 110% Cool
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty :)

Odoslať  mamomi Ne marec 21, 2010 4:35 pm

n1zmo napísal:
DarkMIKE napísal:Chalani, ktori sa chystate na autosalon do Bratislavy v case od 13-18.4.2010, rozhodne zavitajte k nam do stanku HillClimb Racing TEAMu , kde najdete okrem ineho nase skvele sutazne vozidla- Mitsubishi Lancer, Formula Opel LOTUS, a to najlepsie - AUDI TT DTM!!!
V pripade ze tam nebudem pritomny, kludne kontaktujte p. Mariana Matusa, ktory Vam popripade poskytne podrobne info o vozidlach a nasom TEAMe.
Tesime sa na Vasu ucast! Cool
www.hbrt.sk

Tak to so mnou pocitaj na 110% Cool

Nizmo mám miesto?? Very Happy
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Ne marec 21, 2010 8:35 pm

Tomu ver kludne :)
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Ne marec 21, 2010 9:12 pm

Super ak pojdete dajte vediet, ak by som tam nebol poviem Marianovi nech sa o Vas postara Wink

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Po marec 22, 2010 6:15 am

DarkMIKE na autosalon idem na sto pero takze hned ako obzriem japancov viem kam pojdem. Dufam, ze tam budes. Wink
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Po marec 22, 2010 4:24 pm

Ja som v praci teraz dost bussy takze sa asi len stavim o vikende...
Ale ako som spomenul ste vitani!

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Ne apríl 11, 2010 11:13 pm

Len pripominam, autosalon sa blizi , ja tam budem asik v sobotu, takze ste vitani v HBRT team stanku- zastavte sa a pokecame Wink

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Po apríl 12, 2010 5:41 am

Ak sa nic nepokazi tak v sobotu tam idem takze sa vidime Cool
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty :)

Odoslať  mamomi Po apríl 12, 2010 4:01 pm

Sperhy : Cena vstupeniek na výstavu

celý lístok 5,- Eur
zľavnený lístok 3,- Eur

a ževraj tam idú aj kultúrne poukazy tak neviem zožeň si a máš :)
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Po apríl 12, 2010 4:22 pm


DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  sperhy Po apríl 12, 2010 4:40 pm


realne uvažujem nad navštevou!! juchuu:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Po apríl 12, 2010 4:49 pm

No co ide niekto?? Ja beriem mamomiho:)
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Po apríl 12, 2010 5:23 pm

Ja idem uz piatok, spim u kamosa v BA, ak mate dakto niekho v BA a mate kde prespat, kludne mozem aj ja niekoho zobrat uz v piatok, bo tam aj nazad idem sam.

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  fuseon Po apríl 12, 2010 6:04 pm

n1zmo napísal:No co ide niekto?? Ja beriem mamomiho:)

Kedy ides? isiel by som stebou rad
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  sperhy Po apríl 12, 2010 9:09 pm

hej fešaci mne by to fakt sadlo keby sa to daa na piatok!!!!:) čoooo? povodne som mal brat auto ja...ale akolko ja budem ostavat v BA tak berie auto blondak..a už sme tam traja..a ja myslim ze este jedno bude obsadene..tak jedno ešte volne:D teda...vypravam tu jak keby to bolo moje auto:D:D:D Dufam ž eblondak mi zobere segru a kamoša:D:D:D:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  slubox Ut apríl 13, 2010 5:03 am

ja by som siel ako rád... ale az v nedelu!!! lebo je tam otvorenie tuningovej sezony,tak by som zabYl 2muchy 1 ranou Sad
Je to na parkovisku pred halou A od rana Wink
Ale autom v nedelu asi nik nepojde co? Ja by som aj siel svojim, je tam vyhradene parkovisko pre tuning BMWcka,lenze nemam tu podlahu dorobenu Sad fuck
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Ut apríl 13, 2010 5:41 am

Ondro chcel by som vyrazit v sobotu doobeda aby sme sa nenahlili. Beriem teda Pala a uvidime ako bude moct frajerka. Takze este jedno miesto isto volne a ak by ste sa vzadu potisli tak aj dve :) Nedela mi nevyhovuje lebo mam doma robotu Sad
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  fuseon Ut apríl 13, 2010 10:27 am

Moja draha polovicka potrebuje vystahovat z privatu v trnave takze zrejme pojdem v piatok po stretku do TT a v sobotu AK by sa dalo kto bude mat volno ma vyzdvihnut v TT ( aby som zbytocne sam nehnal auto do BA ) a po ceste naspat ma tam zase nechal. Ale neviem ci bude taka ochota, ide mi oto ze tam bude malo parkovacieho miesta a radsej sa zlozim ako to calovat vsetko. Ak by si bol nizmo taky ochotny ze by si ma vyzdvihol na zjazde do trnavy na Pumpe a hned by sme pokracovali dalej na BA ( nemusel by si zachadzat ). V piatok by sme prebrali podrobnosti. :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  n1zmo Ut apríl 13, 2010 11:59 am

Nie je problem, kym nemusim zachadzat do Kosic tak ta vezmem a Trnava je po ceste:)
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  sperhy Ut apríl 13, 2010 3:33 pm

no a ty čo Blondak? :) môj návrh je piatok alebo nedelu..s tým že piatok by mi to fakt že sadlo! :) :relax: :super: :auto:
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  Blondak Ut apríl 13, 2010 10:27 pm

ja by som najradsej bral nedelu ale este to ani neni iste ci vlastne pojdem. kazdeho koho sa opytam mi povie ze by chcel ist ale nik mi nepovie ze ide isto tak som s toho v pomikove. zase to bude vsetko na poslednu chvilu a vsetci povedia ze idu alebo nikto nebude chciet ist a to ja nemam rad toto
Blondak
Blondak
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  sperhy Ut apríl 13, 2010 11:20 pm

Blondak napísal:ja by som najradsej bral nedelu ale este to ani neni iste ci vlastne pojdem. kazdeho koho sa opytam mi povie ze by chcel ist ale nik mi nepovie ze ide isto tak som s toho v pomikove. zase to bude vsetko na poslednu chvilu a vsetci povedia ze idu alebo nikto nebude chciet ist a to ja nemam rad toto

ale no!!! ved sa nečerti..takto..moja segra ide naisto...tvoja pôjde tiež..donútime...ty pôjdeš tiež isto!!!Very Happy ja tiež isto..ale bohužial len jednu cestu...a kamarat tiež isto! ale tiež možno len jednu cestu....Very Happy:Dtakže traja plné cestovné a dvaja polovičné...dúfam že vyhovuje:) ak nie tak si priplatíme my dvaja.....napr. za miestenku alebo tak....Very Happy:D:D

a nedelu samozrejme!!! kedže ti to vyhovuje v nedelu:) a aj mne:D :auto:
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  DarkMIKE Po apríl 19, 2010 9:42 pm

Skvosty nasho teamu na autosalone Wink
HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Dscf1238i.th

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Dscf1241q.th

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Dscf1252e.th

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Dscf1254a.th

A este male demonstracne videjko modreho Misiaka (z prveho obrazku) na Slovakia Ringu z minuleho roka...
:relax: :relax: :relax: :relax: :relax:
https://www.youtube.com/watch?v=YgauUBkN1ZQ&feature=player_embedded#!

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  sperhy Po apríl 19, 2010 9:51 pm

ty kokos! tak tomu to ide slaboooo Very Happy :edi: :relax:
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave Empty Re: HillClimb Racing TEAM na autosalone v Bratislave

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.