Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

+16
Jozoo601
Lucushka23
Blondak
DarkMIKE
PePe
Metelo
wladino
mamomi
fuseon
n1zmo
sperhy
maico
CARman
DragonDj
Kavalka
slubox
20 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Prídem na 100% ...

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Vote_lcap88%Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Vote_rcap 88% 
[ 14 ]
Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Vote_lcap12%Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Vote_rcap 12% 
[ 2 ]
 
Celkom hlasov : 16
 
 
Poll closed

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  slubox Po február 15, 2010 9:31 pm

este to nema nahodene, prave dorobil motor povymienal dake somariny a uz je vycisteny...
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  DragonDj Po február 15, 2010 11:19 pm

jasneeee isiel ja som vedel ze si to bol ty len si tiez neskoro vsimol a nevedel som v rychlosti najst vystrazne Very Happy ale tvoje vystrazne som videl v spatnom ;-) som hladal na palubovke a ono su hned za volantom Very Happy
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  sperhy Po február 15, 2010 11:42 pm

DragonDj napísal:jasneeee isiel ja som vedel ze si to bol ty len si tiez neskoro vsimol a nevedel som v rychlosti najst vystrazne Very Happy ale tvoje vystrazne som videl v spatnom ;-) som hladal na palubovke a ono su hned za volantom Very Happy

aspon budeš múdrejší nabuduuuuce What a Face What a Face What a Face
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  PePe St február 17, 2010 12:53 pm

Ja by som bol rad keby mi to konecne uz vyslo a zisiel by som sa s vami na zraze! Takze zatial hovorim isto ano...
PePe
PePe
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  slubox Ut marec 02, 2010 2:33 am

V prvom úvodnom príspevku a pozvánke na toto stretnutie sú aktualizované informácie o mieste stretnutia a o cene vstupného.

Týmto ďakujem ,,maico"vi za vybavenie tohto priestoru u správcu letiska!!! Ďakujeme !

Čiže začnite šetrit na vstupné na ,,vlastný" pozemok kde nemusime mat strach a obavy !
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  sperhy Ut marec 02, 2010 10:14 am

krucí...tak super!! začínam hádzať do šporkasky :eru:
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  CARman Ut marec 02, 2010 10:49 am

Ten plac je super........je to velkostou asi ako parko pre VVZ ale hlavne, ze tam budeme sami... !:)

Foto-obe plochy su snimane z rovnakej vysky!

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Beznzvut.th
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  slubox Ut marec 02, 2010 10:57 am

ano ano este dokonca je dlhsie o ten výčnelok Very Happy

a dakujeme za upresnenie carmen, isto si minul vela paliva na tej vzducholodi ked isi to bol fotit Wink
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  CARman Ut marec 02, 2010 11:02 am

slubox napísal:ano ano este dokonca je dlhsie o ten výčnelok Very Happy

a dakujeme za upresnenie carmen, isto si minul vela paliva na tej vzducholodi ked isi to bol fotit Wink

presne tak-tak potom sa po 5 eur vyzbierate aj mne... :)
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  sperhy Ut marec 02, 2010 4:50 pm

teda neviem kto tam bol uz sa skusit povozit:D ale na tom výčnelku..kde sa napája na tú plochu..tak tam je taký spoj....neviem kerý fušer tam asfaltoval ale viac jak 50 by som cez to nechodil...:-D nie tak 150:D:D:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  maico Ut marec 02, 2010 5:35 pm

sperhy napísal:teda neviem kto tam bol uz sa skusit povozit:D ale na tom výčnelku..kde sa napája na tú plochu..tak tam je taký spoj....neviem kerý fušer tam asfaltoval ale viac jak 50 by som cez to nechodil...:-D nie tak 150:D:D:D

tam maximalne zaradis 2 a uz brzdis. tak sa neboj ze tam budes lietat 150
a dufam ze to bude 5€ mozno to bude 6. v piatok mu budem este volat tak to skusim dohodnut na tych 5€.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  DragonDj Ut marec 02, 2010 8:43 pm

hosi kolko to bude vlastne stat na osobu alebo na auto? bo so mnou pojde holka, ozaj to dopredu oznamujem ze prideme za mna 2 ked budete pocitat cca pocet ludi ;-)
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  fuseon Ut marec 02, 2010 8:55 pm

5 eur auto + 1 euro kazda osoba v aute
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  slubox Ut marec 02, 2010 9:46 pm

zatial 5 eur na auto !!!! maico este upresni po dohovore, mozno to bude totiz 6€ auto + 1€ osoba
uvidiiime
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  maico St marec 03, 2010 7:48 am

pokusim sa to uhrat na tych 5€. inak prva navrhnuta suma bola 10€. ale pomalicky sme sa dostali na 7 potom 6 an koniec mozno aj 5€. Very Happy
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  DarkMIKE St marec 03, 2010 8:30 am

Ako 10E je fakt dost... to je polka startovneho na slalome Very Happy ALe tych 5 E je take primerane...

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  DragonDj St marec 03, 2010 9:32 am

DarkMIKE napísal:Ako 10E je fakt dost... to je polka startovneho na slalome Very Happy ALe tych 5 E je take primerane...

no jo za 10e si mozeme kupit 8 balikov chipsov a stretnut sa pri tescu na parkovisku :eru: delam si prdel
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty ou

Odoslať  mamomi St marec 03, 2010 9:58 am

hmm 10e to je dosť, DragonDJ to opísal správne Very Happy Rolling Eyes
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  sperhy St marec 03, 2010 10:41 am

noo tak ale klud človek nenahradíVery Happy a ten na tom letisku hadam budeme maťVery Happy:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  DarkMIKE St marec 03, 2010 10:58 am

Da sa aj tak opisat, alebo za 10E mam tri jazdy na Makove a tam to tiez stoji za to Very Happy

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  sperhy St marec 03, 2010 11:03 am

DarkMIKE napísal:Da sa aj tak opisat, alebo za 10E mam tri jazdy na Makove a tam to tiez stoji za to Very Happy

ale rataj že zjazdíš 0,01 mm dezeeenu a skrátiš životnosť motora o 30 km...Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  DarkMIKE St marec 03, 2010 1:07 pm

Nooo to mas pravdu, na letisku sice dostanu gumy u daktorych aj 1mm dezenu na hubu, ze SLubox?? :eru:
Ale zase zivotnost motora na jednom Makove je mozno 500km dole jedna jazda (ale to len hruby odhad) Very Happy

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  slubox St marec 03, 2010 1:24 pm

DarkMIKE napísal:Nooo to mas pravdu, na letisku sice dostanu gumy u daktorych aj 1mm dezenu na hubu, ze SLubox?? :eru:

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Eusawhistlec
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  sperhy St marec 03, 2010 7:25 pm

DarkMIKE napísal:Nooo to mas pravdu, na letisku sice dostanu gumy u daktorych aj 1mm dezenu na hubu, ze SLubox?? :eru:
Ale zase zivotnost motora na jednom Makove je mozno 500km dole jedna jazda (ale to len hruby odhad) Very Happy

mylsím že aj autíčko by si račej vybralo letisko...teda pokial nie je niake masochistické...Very Happy:D:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  maico Pi marec 05, 2010 2:18 pm

no mam taku horsiu spravu o letisku..bude to teda tych 6€. skoda no.. 5 sa nedalo..snazil som sa
a tam sa s nim dohodneme ako by to bolo dalej, ked tam budeme chciet este mavat zrazy.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU - Stránka 2 Empty Re: Výročný zraz : 1.rok založenia AUTOFILCLUBU

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.