Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dialnica a noc pod nou

+6
sperhy
CARman
n1zmo
Matts
slubox
fuseon
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Dialnica a noc pod nou

Odoslať  fuseon Št december 31, 2009 7:14 pm

fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox St marec 10, 2010 5:26 pm

autor tejto fotky udáva rozmer na 2,3gigapixel ... neviem co je natom pravdy ale net mi to ťahal tak 2.minuty ale stalo to zato, krajsiu foto som v zivote nevidel !

http://www.fotogaleria.sandor.sk/giga/PAN_2862_PB_D1_vecer.html
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  fuseon St marec 10, 2010 5:34 pm

panorama, dlhi cas uzavierky, pekna ale na moj vkus dost presvietena a vysaturovana
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  Matts St marec 10, 2010 5:42 pm

slubox napísal:autor tejto fotky udáva rozmer na 2,3gigapixel ... neviem co je natom pravdy ale net mi to ťahal tak 2.minuty ale stalo to zato, krajsiu foto som v zivote nevidel !

http://www.fotogaleria.sandor.sk/giga/PAN_2862_PB_D1_vecer.html

Very Happy no celkom sa fotografovia u nas v PB asi teraz bavia Very Happy maju veru co fotit
Ta foto je super este keby som vedel ako ju ulozit Very Happy
Matts
Matts
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  n1zmo St marec 10, 2010 7:47 pm

Ja sa v tom nevyznam takze sa mi ta fotka celkom paci zaujimave farby Very Happy som zvedavy ako to bude vyzerat v noci ked to bude hotove, natrete a vysvietene.

Edit: do riti tak to je hadam 360° okolo pb Very Happy az teraz kukam ze to ide este do boku
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  CARman St marec 10, 2010 7:59 pm

mna zas zaujíma ako si to ulozím scratch ako fotku!

vyzera to super!!!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  sperhy St marec 10, 2010 8:20 pm

CARman napísal:mna zas zaujíma ako si to ulozím scratch ako fotku!

vyzera to super!!!

ty kokos! tak to by som aj ja rad vedel jako sa to uklada! krajšiu fotku som ešte asi nevidel:D to je vyšší level jako moj 2 megapixelový fotoaparat v mobile:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty fúha

Odoslať  mamomi St marec 10, 2010 9:34 pm

Veľmi pekná panoráma. Teda dosť dobrá (= a veru aj ja som zvedavý keď to bude nakomplet ako bude vyzerať.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  maico Št marec 11, 2010 9:10 am

Shocked pre mna nadhera. n1zmo dobre ze si povedal ze to ide aj do boku Very Happy
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  wladino Pi marec 12, 2010 5:07 pm

krasnaaa fotka..super ze sa to da tak priblizovat,perfektne..aj moj barak vidno..a aj doma som vtedy bol,svietil som v izbe Razz
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Po máj 10, 2010 6:41 pm

Ták blíži sa nám preriedenie mesta od áut... dialnica sa stihne pripravit do konca mesiaca !
článok tu -
http://povazska.sme.sk/c/5368924/bezpecnost-ludi-pod-dialnicnym-mostom-je-podla-stavbarov-zarucena.html
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Ne máj 23, 2010 7:44 am

slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  sperhy Ne máj 23, 2010 8:27 am

ale šak bude sa tam dať ísť kuknúť aj nedelu..ne?!Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  mamomi Ne máj 23, 2010 11:37 am

aa ja už viem čo sa bude diať!! :) dáme spanilku na to odpočívadlo!!! :auto:
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  wladino Ne máj 23, 2010 12:41 pm

presne to som tu chcel aj navrhnut..ci dame zrazik na den otvarania dialnice,bude to tam celodenny program,cize aj prenas taka moznost reklamy :auto: len ta prechadzka pre verejnost po estakade je asik len v sobotu a to budeme na nitrianskom rudne,v nedelu uz sa nebude dat po moste prejst????? skoda,lebo chcel som sa tade poprechadzat scratch
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Ne máj 23, 2010 2:42 pm

pre auta to otvoria v pondelok rano o piatej !!! skor sa tam z autom nedostanes
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  wladino Ne máj 23, 2010 3:39 pm

nevravim ze autom,ale pešo sa prejst po moste.. a neviem ako to budu riesit z dopravou tu sobotu a nedelu..auta asik niekde dole pri dialnici odstavit a celkovo na dialnicu budu pustat len chodcou,ciklistou a korculiarou scratch
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  sperhy Ne máj 23, 2010 11:30 pm

dufam, že sa bude dať prejsť aj nedelu ! Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Po máj 24, 2010 4:16 am

ano asi tak wladino, a sperhy ano bude sa dat...
a po dialnici bude premavat kivadlova doprava - autobusy, z odjazdom myslim od mestskeho uradu ale neni som si isty ... zistim a upresnim
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  sperhy Po máj 24, 2010 4:56 pm

slubox napísal:ano asi tak wladino, a sperhy ano bude sa dat...
a po dialnici bude premavat kivadlova doprava - autobusy, z odjazdom myslim od mestskeho uradu ale neni som si isty ... zistim a upresnim

kurňa šak ty si informátor jak Kubáni z Tatier ! Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Po máj 24, 2010 5:35 pm

sperhy napísal:
slubox napísal:ano asi tak wladino, a sperhy ano bude sa dat...
a po dialnici bude premavat kivadlova doprava - autobusy, z odjazdom myslim od mestskeho uradu ale neni som si isty ... zistim a upresnim

kurňa šak ty si informátor jak Kubáni z Tatier ! Very Happy

Pre AutoFilClub , Ľuboslav Čpilo :eru:
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  sperhy Po máj 24, 2010 8:23 pm

presne presne ! ty vies proste šicko Very Happy
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Št máj 27, 2010 1:40 am

tak dáke novinky !!! pozor pre korculiarov !!! je tam obmedzený čas, čitajte v článku:

Diaľnica pri Považskej Bystrici bude pre verejnosť prístupná v sobotu

Otvorenie diaľničného úseku D1 Sverepec - Vrtižer, ktoré bolo pôvodne plánované pre verejnosť aj predstaviteľov štátu na jeden deň je rozdelené do dvoch dní.

V sobotu bude diaľnica otvorená pre verejnosť. V nedeľu budú úsek slávnostne otvárať predstavitelia štátu, zástupcovia Národnej diaľničnej spoločnosti i Európskej komisie v Slovenskej republike.


Pre verejnosť bude diaľničný úsek D1 Sverepec-Vrtižer sprístupnený v sobotu 29. mája od 9,00 hodiny. Ako vyplýva z oficiálneho programu, ktoré sprístupnilo ministerstvo dopravy, voľná obhliadka diela bez prístupu motorových vozidiel je možná do 18,00 hodiny. Na korčuliach sa môžu ľudia po diaľnici prejsť od 11,00 do 16,00 hodiny. Pripravené sú aj súťaže pre deti a iné akcie počas dňa, kde sa predstaví aj Zväz filatelistov, občianske združenie Bystricykel a iní.

O 20,30 hodine začína koncert skupiny Elán v areáli Mestských športových klubov v Považskej Bystrici. Vstup naň bude voľný. Pre obyvateľov bude na diaľnicu zabezpečená kyvadlová doprava. Od 8,30 do 18,30 hodiny bude približne 20 minútových intervaloch premávať zo železničnej stanice v Považskej Bystrici a z parkoviska pri hoteli Manín.
Otvorenie v nedeľu

Slávnostné otvorenie diaľnice bude 30. mája o 20,45 hodine. Ako hostia sa v dokumente ministerstva dopravy spomínajú predseda vlády Róbert Fico, minister dopravy Ľubomír Vážny, generálny riaditeľ Národnej diaľničnej spoločnosti Igor Choma a vedúca zastúpenia Európskej komisie Andrea Elscheková-Matisová.

Dialnica a noc pod nou Palondialnica1
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox Št máj 27, 2010 10:50 pm

dalsie novinky z dialnice:

Úseky D1 Ladce–Sverepec a Vrtižer–Hričovské Podhradie uzavrú

Úseky diaľnice D1 Ladce – Sverepec (od križovatky Beluša) a Vrtižer – Hričovské Podhradie (od križovatky Bytča) v sobotu 29. mája ráno o 7:00 úplne uzavrú.

Opäť ich otvoria v pondelok 31. mája po sprevádzkovania úseku diaľnice D1 Sverepec – Vrtižer. Obchádzková trasa počas uzávierky povedie po ceste I/61 (smer Považská Bystrica) a I/18 (smer Bytča) obojsmerne. "Dôvodom uzávierky sú práce spojené s napojením uvedených úsekov na novo sprevádzkovaný úsek D1 Sverepec – Vrtižer," uviedol hovorca Národnej diaľničnej spoločnosti Marcel Jánošík. Budú tam robiť montáž nového zvislého a vodorovného dopravného značenia a prestavia križovatky Vrtižer a Sverepec
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  slubox So máj 29, 2010 12:47 am

V pohotovosti budú aj policajti

Na otvorenie diaľnice cez Považskú Bystrici sa pripravujú aj policajti. Pomôcť im prídu aj z iných útvarov policajného zboru.
V sobotu bude nový diaľničný úsek Sverepec - Vrtižer otvorený pre verejnosť. Je predpoklad, že akcia vzbudí záujem nielen u Považskobystričanov, ale priláka aj ľudí zo širokého okolia. To bude podľa okresného policajného riaditeľa Slavomíra Kučeru znamenať veľký nápor ľudí a automobilov. Preto sa na sobotu pripravuje aj polícia. „Hliadkovať budú mestskí i štátni policajti. Hliadky budú posilnené aj policajtmi z iných útvarov policajného zboru," povedal.

Polícia bude koordinovať dopravu a zároveň dohliadať na poriadok. „Potrebovať však budeme aj disciplinovanosť ľudí. A to nielen vodičov a chodcov. Väčšinou veľké množstvo áut láka aj zlodejov. Preto chcem požiadať všetkých vodičov, aby v autách radšej nič nenechávali. Môžu tým ochrániť svoje vozidlo pred poškodením a veci pred krádežou. Nemyslím tým, aby v autách nenechávali napríklad fotoaparáty či iné cenné predmety, ale aj tašky, kabelky a podobne. Zlodeja môže upútať aj igelitová taška," dodal Kučera.

________________________________________

Úsek Sverepec Vrtižer v prevádzke už od pondelka

Historicky prví motoristi prejdú po novom severnom úseku diaľnice D1 Sverepec Vrtižer už v pondelok skoro ráno.

Najočakávanejšia dopravná stavba roka má dĺžku takmer 10 kilometrov a jej dominantou je mestská estakáda ponad Považskú Bystricu. Cesta medzi Bratislavou a Žilinou sa vďaka novej diaľnici skráti približne o polhodinu. Diaľničný úsek D1 Sverepec Vrtižer tvorí významnú časť dopravnej kostry zo západu na východ Slovenska. Stavba zvýši medzinárodnú dostupnosť, pretože po realizácii by mal cestovný čas na trase Bratislava- Žilina klesnúť z terajších 2 hodín na 1 hodinu 30 min.

Náročná stavba v celkovej hodnote 379 735 196 eur sa realizovala aj vďaka finančným prostriedkom z Kohézneho fondu, Európska únia prispela na výstavbu diaľnice sumou 223,9 mil. eur.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Dialnica a noc pod nou Empty Re: Dialnica a noc pod nou

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.