Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

Cokolvek na akekolvek auto...

+6
mamomi
carre
Matelko
slubox
fuseon
CARman
10 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ne august 23, 2009 12:18 pm

super:) cena aj s postou alebo bez? aka je to znacka, mato neviem ci to budes vediet kuknut ale potreboval by som koncovy diel + gumovy drziak, stredovy diel (je to iba rura) + gumovy drziak, pripadne iba stredovy diel a koncovy, zaujem mam 100% tak este napis a odpisem ti, bo chodim ako raketa
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Ne august 23, 2009 1:00 pm

fuseon napísal:super:) cena aj s postou alebo bez? aka je to znacka, mato neviem ci to budes vediet kuknut ale potreboval by som koncovy diel + gumovy drziak, stredovy diel (je to iba rura) + gumovy drziak, pripadne iba stredovy diel a koncovy, zaujem mam 100% tak este napis a odpisem ti, bo chodim ako raketa

Takze da sa to nakombinovat ako chces......cena kompletu je priblizne 70 eur bez posty......samostatna rura aj s uchytenim stoji cca 30 eur!

posielam foto!vyber si!

:(nejde mi dat fotky ten imageshack nejde nacitat....vecer ti to poslem.....tie rury s uchytmi teda okolo 30 a koncovy tiez okolo 30....ak to chces komplet sadu tak 70 eur!....a posta stoji okolo 17-20 eur!pride ti to domov!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ne august 23, 2009 4:44 pm

Aha, tak tu je pes zakopany 20 eur za postu + 30 eur za material je 50eur co mam aj tu a mam ho tu na druhy den, okis este musim ist na zdvihak kuknut co vsetko je v kybli a podla toho sa rozhodnem, zatial diki
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Po august 24, 2009 7:08 am

fuseon napísal:Aha, tak tu je pes zakopany 20 eur za postu + 30 eur za material je 50eur co mam aj tu a mam ho tu na druhy den, okis este musim ist na zdvihak kuknut co vsetko je v kybli a podla toho sa rozhodnem, zatial diki

OK...to uz sa potom ty rozhodni co sa ti viac oplati.....ta posta je tak!Sad...s tym nic nespravim 16,99 eura + poistenie.....takze je to tych 20
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ut august 25, 2009 4:01 pm

Mato kukni mi vstrekovacie trisky na 2.0 tdci ford mondeo 04 rocnik 11 mesiac diki
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Ut august 25, 2009 4:07 pm

fuseon napísal:Mato kukni mi vstrekovacie trisky na 2.0 tdci ford mondeo 04 rocnik 11 mesiac diki

ked mi napises ako su vstrekovacie trisky po nemecky....aj ti to najdem!:)
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ut august 25, 2009 4:15 pm

Very Happy:D aha asi strick frick Very Happy
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Ut august 25, 2009 4:17 pm

fuseon napísal:Very Happy:D aha asi strick frick Very Happy

Very Happy:D:D:D...myslim, ze to bude skor nieco ako Injektion Späne:)
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ut august 25, 2009 4:28 pm

je to mozne
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ne február 28, 2010 6:20 pm

fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty yea

Odoslať  mamomi Ne február 28, 2010 6:53 pm

Dnes som ich presne videl pravdepodobne na RS Cliu čo ma bralo hore Rozkvetom. A z Ameriky to trvá tak 2 týždnem, ale s .de skúsenosti moc nemám
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  fuseon Ne február 28, 2010 6:59 pm

Uz netreba nasiel som jeden web kde ich maju za 150 eur. Inak Clio RS v PB nieje ani jedno, ake bolo farby?
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty no :)

Odoslať  mamomi Ne február 28, 2010 7:01 pm

Nemalo PB značky. Teda neviem či to bolo RS, ale odpich to malo celkom brutálny v tom kopci. A farba to fakt neviem bola tma a len pridal vedľa mňa už ho nebolo. Tak bol som na felde Very Happy :jeffik:
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Ne február 28, 2010 7:52 pm


no to nedopracem-len ti to cez ucet objednam.......trva to do troch tyzdnov.....a cena ta co tam je + cca 16 eur ....

pripadne ti mozem pozriet niekde lacnejsie...

stalo by to dokopy asi cca 120 eur!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  DragonDj Ne február 28, 2010 8:46 pm

dobry nazov zozente mi angel eyes na probecko Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=gO-XMnnNI3o
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Ne február 28, 2010 9:05 pm

DragonDj napísal:dobry nazov zozente mi angel eyes na probecko Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=gO-XMnnNI3o

dragon toto je najviac diskutovane video ohladom angelov na probe...no je to samostatna praca....to sa neda kupit...musis si to urobit-na Probe nic take ano angelsy neexistuje....bohuzial!....ale mozem ti ukazat veci aby si si to spravil sam ak chces.....
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  suvino Ne február 28, 2010 9:24 pm

Kokos ale na tom videu to je naozaj krasa
suvino
suvino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty wtf?

Odoslať  mamomi Ne február 28, 2010 10:11 pm

Veruže na tom videjku to vyzerá neskutočne krásne What a Face
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  n1zmo Ne február 28, 2010 10:25 pm

DragonDj napísal:dobry nazov zozente mi angel eyes na probecko Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=gO-XMnnNI3o

tak toto je cackarna :super:
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  DragonDj Po marec 01, 2010 6:32 am

ja viem ze to nejde kupit cele a na tej francuzkej stranke co je v tom videu je aj velmi podrobny popis aj s obrazkami ako to spravit ale bohuzial neviem po francuzky Very Happy mozno si to dam prelozit ;-) ale je to pekne no
DragonDj
DragonDj
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  CARman Po marec 01, 2010 11:48 am

Urob to ako ja! Very Happy ....mna to stalo asi 10 SK



Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Svetla
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  JajoB Ne október 03, 2010 5:41 pm

čau, dajú sa zohnať ešte pneumatiky??? išlo by o 195/65 R 15. bolo by to pre známeho, nechce Matodor ani Barum. dík
JajoB
JajoB
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Cokolvek na akekolvek auto... - Stránka 3 Empty Re: Cokolvek na akekolvek auto...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.