Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

    Debata pri kupe kombika.

    5 posters

    Strana 2 z 2 Previous  1, 2

    Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  CARman St október 07, 2009 7:48 pm

    Slubox napísal:ak si na ten posledny odstavec neberes autorske prava tak sa pod to podpisem !
    Proste kukal som ine kluby ako fakt na BMW klub sa ziadny nechyta, mozno trosku Golf klub ale ani to neni ono Very Happy
    Ako nic proti inym znackam nemam, no proste je to srdcova znacka, BMW som odjakziva chcel a sen sa splnil, teraz si plnim dalsi sen a za ,,par" penazi mam stroj.
    Co sa tyka dizajnu E34 v kombiku, no ide zas o postoj cloveka ako sa knemu ma ist spravat, ci to bude pracovne vozidlo (vysavat kufor maximalne 1x mesačne)
    alebo auto na ,,cackanie" (vysavat kufor po kazdom vylozeni nakladu)
    Som mlady blby , ale zas som rad ze som skoncil pri kultovej značke ktora bola a aj je technikou stale o krok blizsie pred ostatnymi, a to co malo BMW uz v 80 rokoch ako aj to moje , mali ostatne automobilky koncom devedesiatych.
    A nechcem skoncit , alebo nedokazal by som robit to co ty Martin, ze pocitas dni vlastnictva auta v počte ponožiek.
    Napriklad E36 cabrio ta opustilo ked si si 36 krat vymenil ponožky... kolko výmen ponožiek vydrži tiburon?
    Na buduci rok sa nachystaj, pojdes somnou a z Ondrejom na BMW zraz, bud pojdes somnou v 3XXi sedane alebo z ondrejom v mojom Touringu
    Wink
    Staci si zobrat k srdcu tu novu reklamu na BMW Cool

    Pri BMW by som bol mozno ostal ak by malo motor ako ,,hjundaj,,.....a to moje auto (BMW) bolo motoricky TOP-myslel som ze nie-ale chalanovi z BMW klubu v Bytci slo este horsie.....a to sa s nim hrajkal-tiez srdcovka!!(moja dedukcia je ze to mozno fakt robili tie obrovske kolesa-ale zas az tak???)....proste strasne motory na take tazke auto....!!!no ja si 150 koni predstavujem inak-brzdy???strach a hroza.....(akurat ABS malo super chod v porovnani s inymi autami)....korozia????jezis maria!!!nabehane 140 000 - hrdzave!PROBE?...nabehane 265 000 a tam by clovek hrdzu nenasiel-a bol to rok94!....zatial nevidim v nicom ze by malo BMW navrh......a LUBO.....ty si si nasiel srdcovku hned-niekomu to trva-preco jazdit na ,,shite,, ked za tie iste peniaze mozem mat nieco lepsie?.....a ked aj to bude ,,shit,, preco si zas za tie peniaze nekupit nieco lepsie?....NIKDY som nebol na aute stratovy-NIKDY!..AZ vtedy by to co robim nemalo vyznam!!...proste nemam rad ked niekto povie-auto na tri - BMW!..je to blbost!a aj pri inej znacke-golfisti len golf-pritom podla mna neskutocne predrazene auta-ktore cerpaju z prestyze mena-zas pozor-viem ze golfy maju zivotnost!...auto co mam teraz mi vyhovuje vo vsetkych smeroch zatial-ak by nevyhovovalo tak by som do neho uz nadal cca 1000 eur!....chcem si to porobit-ved uvidite na zraze!:)....BTW dnes bol zraz pri tescu-bolo nas tam z clubu asi 10!:)

    ondro-sam vies na co to potrebujes ale zas zivotnsot je co?nabehas na tom aute 250 000???isto nie!:).....mozno 50 000....a to vydrzi hocijaky kombik!kamarat ma feliciu z bardejova a ma naslahane 900 000!Very Happy....a je najspokojnejsi vodic-nemenil by za nic.....to je vec pohladu a je fakt subjektivna vec!!!
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  slubox St október 07, 2009 9:54 pm

    Pisem z mobilu tak len na rychlo...
    Len chcem reagovat zatial na koniec tvojho prejavu.
    Skus napisat na nasom klube ze felda je lepsia ako E30 ... Ani sa nenazdas a budu ti pri dome stat same beemwecka a vnich nasrany ludia ktory si budu chciet buchnut. A neviem z akeho dovodu by fuse nemal nabehat aj pol mega km... Uplne vpohode,a na diesli ani nehovorim...
    Pre dnesok off.
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  CARman Št október 08, 2009 6:35 am

    Slubox napísal:Pisem z mobilu tak len na rychlo...
    Len chcem reagovat zatial na koniec tvojho prejavu.
    Skus napisat na nasom klube ze felda je lepsia ako E30 ... Ani sa nenazdas a budu ti pri dome stat same beemwecka a vnich nasrany ludia ktory si budu chciet buchnut. A neviem z akeho dovodu by fuse nemal nabehat aj pol mega km... Uplne vpohode,a na diesli ani nehovorim...
    Pre dnesok off.

    napis na mazda fore ze M3 je lepsia ako RX-7 a tiez ta roznesu v zuboch!!!...ty stale nechces pochopit ze to ze pre teba je bmw jednotka neznamena, ze jednotka je!!!.....auta aj funcluby su uplne subjektivna vec!!!
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  fuseon Št október 08, 2009 6:47 am

    mato hej hej fun cluby su desive, proste to mas pravdu, ALE TU NEJDE O TO !!!! ide tu o to ze ked v bmw clube povies potrebujem zarezane tangace do E39 so stredny silenblokom tak sa ti ozve 10 ludi co ti pomozu, to sa na mazda fore nestane, neviem ci chapes mne ide iba o tu siet ponuk velkost pozunatkov, overene veci, skvalitne rady, nejde o srdcovky, ani o plucovky, ani o nic podobne, proste ja mam clio a mam ho rad a je to moj milacik ktory zhnije zarovno mnou, preco? lebo je to Moje auto, moje prve auto do ktoreho som dal trosku zo seba, proste nieje to len auto je to spolocnik na cestach, nech taha alebo netaha ale ide 200 alebo nie, chapes, kombika clovek nekupuje aby sa snim maznal aby ho lestil ale aby sluzil na co je aj urceny.

    Renault forum je tiez uz riadne rozbehnute, tiez vela nd no poznatkly ohladne pinov v zastrckach ichj kombinaci a podobne to tak este nik nevie, Mato nejde mi oBMW ako take o prestiz alebo o to aby som bol pan najvacsi, rozmyslal som este na Opel omega, renault laguna I, opel vectra combi, E36 combi, E34 mi prisla LEN z pohladu ceny najnbormalnejsia ze reku za 1500 eur cakaj tak stare auto nie?

    Tento vikend sa uvidi, su tri moznosti, bud nekupim nic a bude vybavene, bud kupim nieco jazdene v combi alebo mi mozno ...... to napisem az ked to bdue aktualne
    fuseon
    fuseon
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  CARman Št október 08, 2009 8:18 am

    fuseon napísal:mato hej hej fun cluby su desive, proste to mas pravdu, ALE TU NEJDE O TO !!!! ide tu o to ze ked v bmw clube povies potrebujem zarezane tangace do E39 so stredny silenblokom tak sa ti ozve 10 ludi co ti pomozu, to sa na mazda fore nestane, neviem ci chapes mne ide iba o tu siet ponuk velkost pozunatkov, overene veci, skvalitne rady, nejde o srdcovky, ani o plucovky, ani o nic podobne, proste ja mam clio a mam ho rad a je to moj milacik ktory zhnije zarovno mnou, preco? lebo je to Moje auto, moje prve auto do ktoreho som dal trosku zo seba, proste nieje to len auto je to spolocnik na cestach, nech taha alebo netaha ale ide 200 alebo nie, chapes, kombika clovek nekupuje aby sa snim maznal aby ho lestil ale aby sluzil na co je aj urceny.

    Renault forum je tiez uz riadne rozbehnute, tiez vela nd no poznatkly ohladne pinov v zastrckach ichj kombinaci a podobne to tak este nik nevie, Mato nejde mi oBMW ako take o prestiz alebo o to aby som bol pan najvacsi, rozmyslal som este na Opel omega, renault laguna I, opel vectra combi, E36 combi, E34 mi prisla LEN z pohladu ceny najnbormalnejsia ze reku za 1500 eur cakaj tak stare auto nie?

    Tento vikend sa uvidi, su tri moznosti, bud nekupim nic a bude vybavene, bud kupim nieco jazdene v combi alebo mi mozno ...... to napisem az ked to bdue aktualne


    jasne chapem!:)....bmw forum je asi najvacsie.....ale mne na otazku -,,kto mi pomoze s bmw cabrio,, odpisal jeden a to az po tyzdni!!!!a to ked som napisal na probeforum tak sa isto potrhat kto mi skor pomoze!!!!.....
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  slubox Št október 08, 2009 11:13 am

    no este musim podotknut ze v bmwklube sa novacikom moc nepomaha Very Happy lebo bud sa to uz isto riesilo alebo z malo prispevkami si brany ako zlodej co mu nejde otvorit strecha Very Happy:D

    tu je tvoja otazka : http://www.bmwklub.sk/post264111.html#p264111
    :lol:

    jo a este musim dost podotknut ze bmwklub slovensko vobec neni taky ako češi ! Tam je fakt ina ochota, a preto chodim na zrazy a i diely zhanam z ciech, tam su iny ludia, tam su taky co maju BMW v srdci, a nie ako na slovensku ze ,, mam BMW som KING :king: "
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  CARman Št október 08, 2009 2:31 pm

    Slubox napísal:no este musim podotknut ze v bmwklube sa novacikom moc nepomaha Very Happy lebo bud sa to uz isto riesilo alebo z malo prispevkami si brany ako zlodej co mu nejde otvorit strecha Very Happy:D

    tu je tvoja otazka : http://www.bmwklub.sk/post264111.html#p264111
    :lol:

    jo a este musim dost podotknut ze bmwklub slovensko vobec neni taky ako češi ! Tam je fakt ina ochota, a preto chodim na zrazy a i diely zhanam z ciech, tam su iny ludia, tam su taky co maju BMW v srdci, a nie ako na slovensku ze ,, mam BMW som KING :king: "

    no ako nehnevaj sa-ale ako inak sa to da napisat-milo som prosil o pomoc a nic.....proste magory!!mne sa ten club nepaci!....zatial mam naj skusenosti s probeclub.cz!!to bola parada!
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  slubox Št október 08, 2009 9:41 pm

    ani mne sa nelubi bme klub slovensko !
    preto som aktívny v cechách, kde ludia nemaju problem pomoct
    slubox
    slubox
    Admin


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  Hayes11 Pi október 09, 2009 12:08 am

    Hosi ja mam pre vas definitivne riesenie ....... Zeleznice slovneskej republiky:D
    Hayes11
    Hayes11
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  CARman Pi október 09, 2009 5:19 am

    Hayes11 napísal:Hosi ja mam pre vas definitivne riesenie ....... Zeleznice slovneskej republiky:D

    maju forum?Very Happy
    CARman
    CARman
    AFC Friend


    Návrat hore Goto down

    Debata pri kupe kombika. - Stránka 2 Empty Re: Debata pri kupe kombika.

    Odoslať  Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat hore Goto down

    Strana 2 z 2 Previous  1, 2

    Návrat hore

    - Similar topics

     
    Povolenie tohoto fóra:
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.