Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

18.10. AFC Mini zraz

+11
-ba-
Lucushka23
wladino
mamomi
DarkMIKE
n1zmo
fuseon
sperhy
CARman
petepo
slubox
15 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

okolkej ?

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_lcap45%18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_rcap 45% 
[ 5 ]
18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_lcap36%18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_rcap 36% 
[ 4 ]
18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_lcap0%18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_lcap18%18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Vote_rcap 18% 
[ 2 ]
 
Celkom hlasov : 11
 
 
Poll closed

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  -ba- Po október 19, 2009 1:34 pm

Kedy Dark Mike nevim :king: kam si siel vcera pri poste si stal prvy na semaforoch a ja siel oproti tebe vravim si isto ides na Makov tak som chytro stocel ale dost bolo predomnou aut tak som nevidel dobre a dosiel som po Odbocku ku Stiavniku a teba nikde :flower: tak som sa otocil
-ba-
-ba-
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  DarkMIKE Po október 19, 2009 1:49 pm

Siel som do Brvniist, upratat a pripravit garaz, auto pojde na zimny spanok coskoro. Twisted Evil

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  -ba- Po október 19, 2009 1:56 pm

Ale si musel dupat nato sak asi 6 aut bolo predomnou a za PB som mal nalozene 130 reku az ta dobehnem a ty nikde Cool
-ba-
-ba-
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  DarkMIKE Po október 19, 2009 2:39 pm

Nene, siel som predpisovo. Ja sa po meste nerad blaznim.

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Metelo Po október 19, 2009 6:10 pm

Cao hosi, autu neni nic, neni su pohnute ziadne nosniky... stlmil to tlmic narazu za naraznikom, ten sa dnes vymenil spolu z olejovou vanou a auto dnes islo po vlastnych ku mne domov. Uz mam zohnany aj blatnik, idem si pon vo stvrtok a rovno ho zanesiem aj nalakovat. Potom sa vyrovna predne celo, nasadi lizo a je hotovo. Akurat si to trosku odniesla geometria a jeden elektron som trosicku z vnutra sekol (co je mozne ze uz bolo pred tym). Tak myslim ze na buduci tyzden by sme mohli dat dalsi zraz a ist spanilkou na caj Very Happy. Ale to uz by som siel na 325tke, az vidite BMW Power Very Happy.
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty (=

Odoslať  mamomi Po október 19, 2009 7:20 pm

yea! tak to som rád, že sa to dalo do poriadku (=
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Metelo Ut október 20, 2009 6:42 am

Ja som zasa rad ze to skoncilo tak dobre ako to skoncilo. Inak vcera vnoci sa mi o tom snivalo ze ma Slubox ucil driftovat... citujem ho v tom sne: som siel bokom do zakruty, a on ze "Pusti ten volant!" potom som chcel hodit trojku, zbyl ma po ruke a ze "nehas tam tu dvojku" Very Happy, cisty ucitel driftu Very Happy


Naposledy upravil Metelo dňa Ut október 20, 2009 6:56 am, celkom upravené 1 krát.
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  CARman Ut október 20, 2009 6:53 am

Metelo napísal:Ja som zasa rad ze to skoncilo tak dobre ako to skoncilo. Inak vcera vnoci sa mi o tom snivalo ze ma Slubox ucil driftovat... citujem ho v tom sne som siel bokom do zakruta a on ze "Posti ten volant!" potom som chcel hodit trojku zbyl ma po ruke a ze "nehas tam tu dvojku" Very Happy, cisty ucitel driftu Very Happy

to ma poser!Very Happy:D:D:D:D
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  slubox Ut október 20, 2009 6:54 am

:lol: pekne Metelo Very Happy dnes som si dal obut elektrony na touringa a na plechace zas zle gumky na ktorych pojdem preskumavat kordy Twisted Evil
Dokelu zachvilku do prace Sad
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Metelo Ut október 20, 2009 10:31 am

Tak dnes som bol u lakirnika, blatnik sa menit ani nebude... on to vyrovna, bude sa lakovat celo kapota a blatnik co ma bude stat 250€. Odskok kufra uz je opraveny :).
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  sperhy Ut október 20, 2009 10:37 am

noo tak zraz ťa vyšiel celkom draho:X
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  fuseon Ut október 20, 2009 11:06 am

tak super, sikovny lakirnik, hlavne ochotny mna by stym poslal do p...
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Metelo Ut október 20, 2009 12:29 pm

JJ lakirnik je sikovny, robi fakt ze dobre len teraz nema cas tak mi to vezme az koncom buduceho tyzdna... fakt som rad ze to dopadlo takto dobre a ze som to nerozflakal na "minder kurwu", uz na hentom aute blbosti robit nebudem, na to mam 325i :). Nj, tak vysiel draho to hej Sad... Nechcete sa mi poskladat po 5€ Very Happy?
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Lucushka23 Ut október 20, 2009 7:18 pm

inak zislo by sa nieco ako "zapisnica" zo stretka nech aj my co sme neboli (mozno som sama) vieme co sa dialo a co sa dohodlo Wink

Lucushka23
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  sperhy Ut október 20, 2009 7:34 pm

Metelo napísal:JJ lakirnik je sikovny, robi fakt ze dobre len teraz nema cas tak mi to vezme az koncom buduceho tyzdna... fakt som rad ze to dopadlo takto dobre a ze som to nerozflakal na "minder kurwu", uz na hentom aute blbosti robit nebudem, na to mam 325i :). Nj, tak vysiel draho to hej Sad... Nechcete sa mi poskladat po 5€ Very Happy?

myslim ze to by ani zdaleka nestačilo:D:D:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty (=

Odoslať  mamomi Ut október 20, 2009 8:42 pm

Lucushka23 napísal:inak zislo by sa nieco ako "zapisnica" zo stretka nech aj my co sme neboli (mozno som sama) vieme co sa dialo a co sa dohodlo Wink
Tak stretli sme sa ako bolo planované pri Bancu okolo 13 30 sme už boli takmer v plnom počte tam sa niektorí predviedli s krásnymi príjazdami Very Happy nebáli sa toho, potom nám Murko pustil muziku nikto sme nič nepočuli, nejaké debaty okolo CARmanových diskov a autíčku a vybrali sme sa k PSL na parkovisko, cestou tam bola sranda Very Happy a trochu zmätok, no nakoniec sme sa všetci našli. Najprv začali nejaké šprinty, oprava Sluboxového stroja (bolo to to čo ste tam vyriešili? Netieklo to do tých válcov? či si to už ani neriešil?Very Happy:D) potom nejaké pálenie gúm Very Happy, neskôr sa tam hecovala aj slečna na novej Oktávke na burnout, no oproti kamionu Very Happy to sme sa smiali všetci, potom tam opravili dajaký zelený renault chalaniská (teda dúfam, že to bol renault) a potom sa to rozprchlo pomaly ja som išiel domov a oni na čaj, ale tam až nedošli ^^ ak som niečo zabudol doplňte ma Very Happy
+ k veciam ohľadom klubu tak zbierala sa nejaká hotovosť, priemerný príspevok bol asi tých 5€, no a detaily ja nepoznám.

Mne sa páčilo a teším sa na ďaľší.
+ chýbala si tam!!!!
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Lucushka23 Ut október 20, 2009 8:44 pm

dakujem za podrobne info Wink

Lucushka23
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  sperhy Ut október 20, 2009 8:46 pm

opísal si v podstate šetko:D:D:D zabudol si opísať ešte zbesilú jazdu na tej "čaj" ktorý tak aj dopáááádel:D ale inak nemá žiadne námietky:D:D:D
sperhy
sperhy
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Lucushka23 Ut október 20, 2009 8:49 pm

dufam ze sa k vam najblizsie pridam Wink

Lucushka23
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  fuseon St október 21, 2009 5:41 am

jojo jee to sranda oplati sa ti :)
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  DarkMIKE St október 21, 2009 7:23 pm

JJ zraz bol fajn, hlavne pocasie vydalo...

Daco pre METELA- https://www.youtube.com/watch?v=PcyvxPjyfkI&feature=related Mohol si dopadnut aj takto.. Very Happy

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Metelo St október 21, 2009 7:37 pm

DarkMIKE napísal:JJ zraz bol fajn, hlavne pocasie vydalo...

Daco pre METELA- https://www.youtube.com/watch?v=PcyvxPjyfkI&feature=related Mohol si dopadnut aj takto.. Very Happy
Tak po hentom by som vystupil a rovno sa odstrelil, teda ak by som este vystupil Very Happy. Inak ja to mam v pohodicke... dnes som rovnal blatnik a celo, ponatieral to zakladnou a bodyckom az to nechytne hrdzu kym to pojde k lakirnikovy :).
Metelo
Metelo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  DarkMIKE St október 21, 2009 7:41 pm

Super som happy ze "len" taky damage. Ja Ti to obzrel hned na mieste cinu a az som sa cudoval, ked som sa dival pod auto ze je vsetko okrem tej vane takmer OK.. Cool

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  wladino Pi október 23, 2009 3:10 pm

Matelo..som rad aj ja teda ze to bawo moc neutrpelo.. Twisted Evil
wladino
wladino
AFC Friend


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  slubox Pi október 23, 2009 3:17 pm

len pre upresnenie, Matelko je fuseonov brat co ma Alfu
a Metelo je nas kamos z BMW
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

18.10. AFC Mini zraz - Stránka 5 Empty Re: 18.10. AFC Mini zraz

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.