Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SlovakiaRing

+4
Jozoo601
maico
fuseon
DarkMIKE
8 posters

Goto down

SlovakiaRing Empty SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Po september 21, 2009 7:59 pm

Konecne mame aky taky okruh, iked je to dole na madaroch, ale co sa mi vobec nepozdava je platba vopred. Asi opat vyhra zlaty Brnensky okruh a jazdy pre verejnost!!
http://www.racingwheels.sk/index.php?page=slovakiaring Rolling Eyes

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  fuseon Ut september 22, 2009 5:20 am

toto sa stava uz 10 rokov, navyse co ma netesi ide to cez migracne zony zvery a vtakov, cize nieco ako chraneneuzemie je slovakom ukradnute, hlavne ze mame auta, toto by si francuzi alebo nemci istotne nedali zastavat, nevadi, tak nam treba ked si nicoho nevazime
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE St september 23, 2009 3:10 pm

Ty brdo Fuseon, aky ochranar z Teba, Teba by som na emisnej nechcel stretnut... Evil or Very Mad
:lol:

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  fuseon St september 23, 2009 4:50 pm

studujem biologiu a ekologiu, a mozno sa ti zdaju byt tie reci prisilne ale ver mi, vsetko co si posereme sa nam dva krat vrati, lebo ako hovorim vsetko so vsetkym suvisi a ked nieco prethnes pretrhnes vlastne vsetko
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE St september 23, 2009 5:55 pm

Jasne, to chapem, to je super ze to studujes, len aby si neskoncil napriklad ako aktivisti v Domanizi- zakazali Rally Tatry- jazdili tam auta po asfalte- cca 60 sportovych aut, pripominam ze po asfalte a to kvoli znecistovaniu- aktivni ochranari Embarassed Embarassed

Nic nikomu nevadi, ze tam jazdili country- cross s motorkami , kde Ti nemusim vysvetlovat aku skodu spravi sportove auto so !sportovym katalyzatorom! na asfalte (bezna komunikacia) a aku skodu spravi croska s drapakom na nespevnenych lesnych a polnych cestach a chodnickoch!!

MFP: doteraz tam jazdia stare Karosy- trasa Domaniza-Pruzina, kde jeden takyto autobus necha za sebou 10 kg uhlia vo vzduchu na jednej trase, nevraviac o podomacky vyrobenych traktoroch, z ktorych chcije vsetko mozne (olej, nafta a spol.) len nie ekologicky nezavadne tekutiny!

Touto cestou, ak tu je dakto odtial pozdravujem vsetkych aktivistov z Domanize, kvoli ktorym sa uz ani posledny motoristicky sport tunak neobjavi v okoli PB v najblizsich rokoch !!! DAKUJEM!!!

(Chalani sorry, som si tu vylial srdiecko...)

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  fuseon St september 23, 2009 5:58 pm

Ja niesom aktivista Very Happy:D to vobec nie, zas rozmyslam ako aj ty, je to nepochopitelne, no toto je nadnarodny projekt a zisky prevysuju zaujimy prirody takze niet co ktomu dodat. a takych blaznov tzv Zelenych nepodporujem, su to nestudovany kreteni, ked mi bude vediet odovodnit dosledky potom by som stakymi zhovaral ach.
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  maico Št september 24, 2009 5:55 pm

darkmike ja som chodieval na rally ako divak. a v domanizi bol najzaujmavejsi usek. no skoda teras sa uz jazdi iba po PU a okoli. ci uz ani tam?
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  Jozoo601 Št september 24, 2009 6:56 pm

maico napísal:darkmike ja som chodieval na rally ako divak. a v domanizi bol najzaujmavejsi usek. no skoda teras sa uz jazdi iba po PU a okoli. ci uz ani tam?
Už sa tušim druhý rok nejazdi vobec Sad ale stači zajsť kusok za hranice do oblasti Zlín, Vizovice, vsetín a tam býva behom roka aj 3x Rally od Barumky až po amaterske preteky
Jozoo601
Jozoo601
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Št október 01, 2009 12:03 pm

Tak novy Slovensky okruh SLOVAKIA RING bol uz otestovany , kamos z clubu ho uz posvatil prvou jazdou Twisted Evil
https://www.youtube.com/watch?v=UwiFSVRVeWk

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  CARman Št október 01, 2009 1:29 pm

DarkMIKE napísal:Tak novy Slovensky okruh SLOVAKIA RING bol uz otestovany , kamos z clubu ho uz posvatil prvou jazdou Twisted Evil
https://www.youtube.com/watch?v=UwiFSVRVeWk

co to stoji?
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Št október 01, 2009 4:24 pm

http://www.racingwheels.sk/index.php?page=slovakiaring

Tu su podrobnosti, tusim 50 Eciek minimum- jazda 4x20minut. Na okruhu vsak treba pocitat s podstatnym opotrebenim pneumatik (daju sa dat KO aj za tych 20 minut, pokial sa jedna o seriovky :lol: a tiez samozrejme dostavaju fest nahubu brzdy ) Na druhej strane je to jedinecna moznost si vyskusat svoje auto a schopnosti bez vacsieho rizika nehody (ziadne obrubniky,stromy, zvodidla a spol..) Len ta ich platba vopred mi akosi vobec nevonia...

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty hh

Odoslať  mamomi Št október 01, 2009 4:45 pm

vyzerá to fakt zaujímavo
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  CARman Št október 01, 2009 5:43 pm

a tam mam nejake podmienky...ze za brzdenie ,,premavky,, pokuta!:).....lebo nemyslim, ze som taky zavodnik, ze dokazem za 20min zodrat pneu!:)
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Št október 01, 2009 8:06 pm

Pokuty :lol: Mal by si sa spravat korektne, t.j. , ked za sebou uvidis rutiace sa Porsche, tak mu decentne uhnes z jazdnej drahy nabok a neblokujes mu cestu... Inak nic, musis respektovat vlajkove pokyny ako klasika na trati, inak za nerespektovanie ta mozu vyprevadit z okruhu prec. Ostatne pokyny Ti daju na mieste.

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  n1zmo Št október 01, 2009 8:24 pm

pneu sa daju znicit aj za 10 min :lol: s civicom by som to tam siel skusit.. najlepsie by bolo ist tam cely klub Very Happy
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Št október 01, 2009 8:26 pm

Jasne, ked mas zadokolku s 300PS znicis aj pred domom za 3 minuty :lol:
No uplne najsan fasa ist cely klub...

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Št október 01, 2009 8:44 pm

Ale najdu sa aj takito borci LOOOL

https://www.youtube.com/watch?v=jScTU8ZEZLQ

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  n1zmo Št október 01, 2009 8:47 pm

rofl kriste jezisi Rolling Eyes o to viac ma to boli ze take auto mi stoji pred barakom..magor..
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Št október 01, 2009 8:51 pm

To hej, najazdovku 160 do hentakej zakruty, chalan si asi myslel, ze sedi v Mercedese DTM :lol: :lol:

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  n1zmo Ne október 04, 2009 10:43 am

Niekedy to doma clovek prezenie s videohrami a zabudne na realitu :lol: Kamarat to tam ide skusit potom napisem infosky co a ako to tam bezi.
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  Lucushka23 Ne október 04, 2009 6:28 pm

racing day je vyhlaseny na 7,11 ide niekto? :)

Lucushka23
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Ne október 04, 2009 6:45 pm

To tu uz mame na severe meter snehu :lol: Ja urcite pojdem, ale az na jar. Ale mali by sme ist aspom v hojnom pocte z klubu viaceri.

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  Lucushka23 Ne október 04, 2009 6:48 pm

rozmyslam ci pojdem aj ja :/ trosku sa prevetrat

Lucushka23
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  DarkMIKE Ne október 04, 2009 6:50 pm

Ides v tom 11tom mesiaci? Ci kedy uvazujes?

DarkMIKE
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  Lucushka23 Ne október 04, 2009 6:53 pm

sak niekedy Very Happy 7meho novembra budem asi na chate v TO, teda ak sa nevyberieme cela chata na racing day Very Happy

Lucushka23
AFC Friend


Návrat hore Goto down

SlovakiaRing Empty Re: SlovakiaRing

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.