Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27.9.2009 AFC Maxi Power

+10
CARman
fuseon
serpico
maico
wladino
Jozoo601
PePe
Wladis
-ba-
slubox
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 6:04 am

mamomi napísal:Tak pocity z mojeho prvého zrazu sú super. Škoda toho, že som išiel slalom prvý krát Very Happy ani som netušil a nevidel cez kapotu, ale tak pohodička. Osobne som spokojný, že som išiel. Akurát škoda, že Nismo prišiel neskoro :), jazda do Maninskej bola tiež super. Teším sa na ďaľší Wink

keby ho nestretnem pri TESCU tak ani nepride!:)....nizmo ani nevedel, ze je zraz!:).....tak som ho poslal za vami!
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 8:46 am

tak to vyzera ked sa nekuka web, inak carman preco ste odisli? ste mali nejake povinnosti?
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  CARman Po september 28, 2009 9:07 am

fuseon napísal:tak to vyzera ked sa nekuka web, inak carman preco ste odisli? ste mali nejake povinnosti?

no stvalo ma ze sme isli.....dokedy ste boli v maninskej?ja som bol este s nizmom pri tescu a potom som ho poslal za vami-nakupil som a siel som domovo....najedol sa a bezal za holkou-detaily hadam nechcete :geek:
CARman
CARman
AFC Friend


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  n1zmo Po september 28, 2009 3:09 pm

fuseon: nekuka sa na net..ja chodim do skoly po skole mam robotu a doma net momentalne uz dost dlho nemam takze tu nemozem vysedavat kazdu chvilu a som rad ak sa sem dostanem raz za vikend.

V sobotu vecer sa mi to vymklo z pod kontroly a ako dosledok toho som pretiahol spanok nechtiac do poobednych hodin. A este casova dezorientacia mi to zmrvila vsetko. Tiez mi je luto ze som nedosiel lebo tuto sezonu to bol zrejme posledny zraz so silviou a stale ma vzadu celkom dobre pneu co nie je moc okej.

Inac ak budu v zime zrazy bez aut a budeme liat nemrznucu kvapalinu do hrdiel tak to kludne zorganizujem aj ja az si tu nepoutrhate hlavy ked tu citam niektore tie topicy :lol:
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty hoho

Odoslať  mamomi Po september 28, 2009 3:16 pm

to dúfam, že sa ešte niaky zrieši pokiaľ nepadne sneh :) Nizmo na teba som sa najviac tešil :/ och
ale aj ten týpek čo tam chvýku bol na tej čiernej honde to moc nešetril ^^ tá bola ppči
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  slubox Po september 28, 2009 3:21 pm

Ten typek na tej ciernej honde sa vola suvino Very Happy

a este kto z vas poznal tych chalanov co dosli na tych puntach? potom hned odisli nevedno kam...
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  n1zmo Po september 28, 2009 3:25 pm

cislo mas v clenoch sa ozvi a preveziem ta ak to tak potrebujes Very Happy JDM Rulezz :afro: <3
n1zmo
n1zmo
AFC Friend


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  fuseon Po september 28, 2009 4:28 pm

n1zmo - tak taky zivot vediem aj ja, chodim do skoly, poprdely tazkej, potom robim, popri tom sa staram o dva cluby a popri tom som stastne zadany, takze tak, prosim nehnevaj sa na mna, nemyslim to zle, treba ale sledovat diania, je to tam vzdy dva tri tyzdne dopredu
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty och

Odoslať  mamomi Po september 28, 2009 6:05 pm

Zlatá stredná...zatiaľ. Uvidíme čo bude ďalej :)
nezávidím xD
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

27.9.2009 AFC Maxi Power - Stránka 3 Empty Re: 27.9.2009 AFC Maxi Power

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.