Autofilclub Považská Bystrica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

Kríza autofil klubu + Hlasovanie

+2
fuseon
slubox
6 posters

Goto down

Co z klubom ?

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Vote_lcap100%Kríza autofil klubu + Hlasovanie Vote_rcap 100% 
[ 16 ]
Kríza autofil klubu + Hlasovanie Vote_lcap0%Kríza autofil klubu + Hlasovanie Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kríza autofil klubu + Hlasovanie Vote_lcap0%Kríza autofil klubu + Hlasovanie Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 16
 
 

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  slubox Pi marec 27, 2009 3:03 pm

Preslov:
tiez si myslim, samizda ze sa vsetci povyhadzuju, a zostanu len ,,aktivny" slubox, fuseon, a wasil a budu sa pridavat clenovia z internetom, aby to tu aspon trosku zilo. Klub nie je len o tom ze aaaa paradicka mame web a klubovu nalepku na zanej SPZtke, ale treba aj komunikovat, a to sa tu nedeje, naprikald dal som dole do pokecu foto auta, najskor neburaneho z holkou na kapote, dal som tam otazku, a ako zistim ze to je otazka? no predsa ze za slovom je otaznik (?) cize hadam ked si to pozriem tak aj odpoviem, Napriklad:
-Pekne BaWo ze?
-ano pekne
-hmmm a co teraz? (foto buraneho)
-ty vole co sa stalo
-kokso no ina kasa

cize treba pisat a pisat a pisat, a ked bude plna kapacita co pri nasej ,,klubovej" aktivite asi nikdy, zalozi sa nove forum.
Priklad
e30.cz vynalozi rocne 35000kč za svoj hosting, a miesto, aj z reklamami to mame problem platit, cize sa dala poziadavka a pravidla na prispevky, je to od zakladu 100kč - člen e30.cz cez stred 500kč sponzor e30.cz (tam som aj ja Smile ) a e30 mecenáš je najvyssi post ked niekto zaplati viac ako 501kč
Davam to sem len pre zaujimavost ako to inde funguje.A este len dodatok, clenov e30.cz je 7300.
Ako iste fuseon poznáš goforsound.sk tam sa im plati webhosting vecsinou z reklám, lenze tam je tych reklam strasne moc a (aj mne) dost to spomaluje PC.
Cize navrhujem odstránit vsetkých clenov okrem nás troch z ,,klubových" áut.
Ked budu mat ludia chut a budu sami chciet, prídu. A nie len tak ze ,,heeej dame tam toho a toho" ,proste naco tu niekto bude ked sa tu nema ako dostat, nema ochotu pisat, konverzovat, odpovedat a radit ohlade áut.

Cize neni dobre robit daky po slovensky ,,klub" ked niesu nato prostriedky , hlavne ludia a ich zaujem !
Do registra klubov mozme oficialne vstúpit po dosiahnutí poctu 10 ludí a po zaplatení klubových ,,kolkov" do registra.
Z desiatich nalepiek na zadnu SPZtku boli predané len dve, som zvedavy kedy sa mi náklady a ochota vrátia v plnej cene speť.
Samozrejme este nemusime ,,hadzat flintu do zita" kedze sme spravili klub len nedavno, a nik o nas este nevie.Sem tam napisat na sklo pokecu ,,Pov.Bystrica" nas nazov.
Tolko ku klubu, takze chcem pocut (teda precitat si tu) od fuseona a wasila prehovor na týchto mojich pár riadkov.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  fuseon Pi marec 27, 2009 7:33 pm

preslov je to hlboky a myslim ze vystihuje holu realitu, ja som spravil co som vedel, no jedine co nam pomoze je reklama, musime to propagovat do nebies aby o tom vedeli aj iny ako len nasi známy, moj navrh je vytlacit A4 a nalepit to napr na zastávku pri tescu alebo proste na miesta ako parkoviska tie budky na kosiky, stací adresu a heslo si vitany!!, musime nieco ponuknut, nasa ponuka je zatial len forum, no ked ma niekto seriovku a nema chut do nej sparat tak sem nenapise z lenivosti.

Pokúsim sa vytvorit nejaky plagatik, uputavku možno to pomôže. s mojej strany je to maximum, este som ochotny usporiadat akcie.

Wasil oslov kolegov!!!!!!!!!

Slubox nalepku chcem aj ja!!!!!

Ja v tento klub verim, verim ze sa tu objavia aj ludia s autami vyssej kategorie.Chcem aby ste vedeli ze tento club existuje hlavne kvoli ludom, v parte je vzdy lespie ako jedincovi, jeden vie to druhy ono a toto je cesta ako to dat dokopy.

Slubox tvoj hnev alebo apatiu celkom chapem, ja som si to predstavoval celkom inac ale ludia sa nezapru a platit za hosting mi pride v tomto case bezpredmetné. Do buducnosti to moze byt ako pozitivum.

Este sa ospravedlnujem ak by ste dlhsie cakali na activovanie úctu, bo som rozlietany po celej SR a CR az do konca Juna.

A na posledy chcem dat Sluboxovi tiez moznost Adminovat toto forum v mojej nepritomnosti, tak sa mi vyjadrite ci mozem a ci ty suhlasis.

AFC forewer
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  slubox Pi marec 27, 2009 9:29 pm

fuseon napísal:
Slubox nalepku chcem aj ja!!!!!

Neboj mas odlozenu :) ale lepit budeme naraz, lebo nemam prenasacej folie tolko, ale dodavatel slubil ze uz bude davat folie tolko ako nalepiek Wink

fuseon napísal:
A na posledy chcem dat Sluboxovi tiez moznost Adminovat toto forum v mojej nepritomnosti, tak sa mi vyjadrite ci mozem a ci ty suhlasis.
:)

Som moderator, to mi staci, ale vpohode nebudem namietat, ak budem mat o nieco viac moznosti tu z vami robit poriadky :pirat:
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  wasil So marec 28, 2009 7:45 am

ale tu chces robyt snamy poriadky
wasil
wasil
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  slubox Po jún 29, 2009 2:57 pm

LUDIA PISTE DO TOHO FORA

ste tu milion krat za den, a nik nic nenapise, neni o com? ked najdem na nete daku hovadinu z auto tematikou, sup ju sem a hned je o niecom hovorit a pisat. v poslednom case je to tu vymreté...
Podelte sa snami o svoje nazory, napady a iné veci...
Lebo ako to tak vypada, tak sa bude pisat na fore len ked bude daky zraz, tak o nom, alebo ked si nasa CARmen (Elektra) kupi zas nove auto tak o nom :lol:
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  fuseon St júl 01, 2009 5:30 am

Ludia v sekciach audio a clenovia klubu mi chyba asi 35 clenov nasho clubu ako je to mozne, piste nech vieme to o com je tato stranka, inak to zrusim uplne
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  slubox So júl 04, 2009 11:59 am

Mate tu niektory vobec klavesnicu? Pretoze za den je vas tu tolko prihlasenych a nikde nic napisane, lenze pozor, bez klavesnice iba z pomocou mysi sa da pridat smajlík !! vedeli ste o tom? Surprised
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  maico Po júl 13, 2009 4:27 pm

LUDIA TREBY VYMYSLET NIECO ABY SA LUDIA O KLUBE DOZVEDELI..ja som na nete skoro kazdy den v meste ties. a do teras som o tomto vobec nepocul.
mna tak napadlo ze ked bude zraz tak treba plagaty polepit po zastavkach a plochach kde je to dovolene a tak dat ludom o tom vediet. neviem ci tu niekto nieco take aj nepisal.
co vy na to?
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  slubox Po júl 13, 2009 4:41 pm

plagatiky sa uz lepili, k nicomu to nepomohlo...
dala sa vyrobit vlajka ktoru bude viest prve vozidlo kolony, na pokeci je tiez zaistena reklama vdaka mne a wasilovi
Budu sa robit vyzitky, ktore sa budu vkladat natunenym autam za stierace ak nahosou dake uvidíte.
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  maico Po júl 13, 2009 4:53 pm

Slubox napísal:plagatiky sa uz lepili, k nicomu to nepomohlo...
dala sa vyrobit vlajka ktoru bude viest prve vozidlo kolony, na pokeci je tiez zaistena reklama vdaka mne a wasilovi
Budu sa robit vyzitky, ktore sa budu vkladat natunenym autam za stierace ak nahosou dake uvidíte.
plagatiky boli, ale ziadny som nevydel. :) tie vyzitky su ties dobry napad. len treba aby sa viaceri do toho zapojili ..myslim nad novymi napadmy.
maico
maico
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  wasil Ne júl 26, 2009 9:16 am

Touto cestou sa chcem podakovat sluboxovy a fuseonovy za snahu aby bol club stale pri zivote pretoze ja som neni taky kreativny vdaka nim je autofil tam kde je CHALANI DAKUJEM !!!!!



Club blol zalozeny 11.03.2009 07:04:02 uzivatelom wasil w taxiku Very Happy taka pikoska
wasil
wasil
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  fuseon Ne júl 26, 2009 9:53 am

no neni zac, rado sa deje :) a hej myslienkovy zakladatel je WASILKO
fuseon
fuseon
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  Ajfel Št august 20, 2009 1:43 pm

myslim ze by bolo dobre sa castejsie stretavat:),davat rozne sutazne disciplinay ako na tom zraze pri PSLke.Zrazy co boli doteraz boli si myslim uplne super,keby sa stretavame castejsie a na inych miestach kde byva dost ludi,myslim ze by si nas niekto vsimol( aj takto sa da robit reklama,myslim ze by to mohlo fungovat:) )

Ajfel
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  slubox Št august 20, 2009 8:34 pm

Poviem to takto, ked budes z dievčaťom každy den , omrzi ta to , ale ked ju uvidis po dvoch troch dnoch, budes si ju viac vážiť a tešiť sa na ňu... chapeme sa
slubox
slubox
Admin


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  Ajfel Ne august 23, 2009 6:20 pm

prepac dal som len navrh

Ajfel
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty ouu

Odoslať  mamomi Št september 17, 2009 2:14 pm

To sa isto vstrebe (=. Len škoda tých čo forum niako neriešia. Tak E30 je trochu iná kapacita i keď viem, že to bola len ukážka.
mamomi
mamomi
AFC Friend


Návrat hore Goto down

Kríza autofil klubu + Hlasovanie Empty Re: Kríza autofil klubu + Hlasovanie

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.